Hoge helderheid van Openlucht Vaste LEIDENE van 5000nits P4 Vertoning met Nationstar Leds
Productdetails
| Vernieuwingsfrequentie: | 2000hz | Contrstverhouding: | 4000: 1 |
|---|---|---|---|
| Comité Materiaal: | Matrijs die - gieten | IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte): | IP65/IP54 |
| Verwacht Leven: | 100,000Hrs | ||
| Markeren |
het straat geleide scherm,openlucht waterdichte geleide adverterende panelen |
||
Productbeschrijving
Hoge helderheid van Openlucht Vaste LEIDENE van 5000nits P4 Vertoning met Nationstar Leds
Openlucht is het vaste LEIDENE vertoningsscherm perfect voor commerciële reclame, stadion, overheids openbare anniuncement enz. Het neemt het voordeel op helderheid, naadloze, van de kleurenconsistentie pixel aan pixel, energie - besparing, spanwijdte met lange levensuur enz. Ook, is het meer milieu, kon het inhoud veranderen door software elke dag te spelen in plaats van het veranderen van de druk of de kunststoffen wanneer u de adverterende banners moet veranderen.
P4 van de Openlucht de Vaste LEIDENE Eigenschappen Vertoningsbril
1.Optional van convexe gevormde, concave gevormd en de golf gevormde schermen
2.High grijze schaal en hoge vernieuwingsfrequentie bij zelfs lage helderheid
3.Black van het LED'S verhoudingen aanbiedings de hoge contrast en scherpe beeldenkwaliteit
4.Wide het bekijken hoek op to140° (Horizontaal en Verticaal)
5.16bit (hoogste mogelijk) de technologie van de kleurenverwerking
6.Standard kabinet met naadloze verbinding.
7.The het kabinet kan zijn werkt in voor alle weersomstandigheden voor zijn slank ontwerp en het waterdicht maken dat met een beveiligingsniveau van klasse IP65 vooraan en IP54 in rug.
Het verouderen Test van het Scherm

Oplossingen


P4 Openlucht Vaste LEIDENE Vertoningsbril
| Bof-B-4 | |
| Fysieke Hoogte | 4 mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 1818 |
| Pixeldichtheid | 62.500 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 320 × 160 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960 × 960 × 150 |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 3 × 6 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 80 × 40 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 240 × 240 |
| Comité Materiaal | Staal/Aluminium |
| Gewicht (m ²) | 65/45 |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360 W/m ² |
| Max Power Consumption | 900 W m ² |
| Helderheid | ≥6500 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | >1,920 Herz |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100, 000 Uren |
| Het onderhouden | Achtergedeelte |
| IP Classificatie | IP 65 |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20℃-50℃/10%-90% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -20℃-50℃/10%-90% |
| Aftastenmethode | 1/8 Aftasten |




Producthoogtepunten
Hoge helderheid van Openlucht Vaste LEIDENE van 5000nits P4 Vertoning met Nationstar Leds Openlucht is het vaste LEIDENE vertoningsscherm perfect voor commerciële reclame, stadion, overheids openbare anniuncement enz. Het neemt het voordeel op helderheid, naadloze, van de kleurenconsistentie pixel ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.