De gebogen Digitale Adverterende Raad van P16mm, leidde Digitaal Aanplakbord 281 Triljoen Kleur
Productdetails
| Pixelpitch: | 16 mm | Pixelconfiguratie: | smd 3535 |
|---|---|---|---|
| Pixeldichtheid: | 3.906 pixels/m ² | Gemiddelde machtsconsumptie: | 360 W /panel |
| Helderheid: | >6,500nits | Modules per Comité (W × H): | 4 × 3 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1,500HZ | ||
| Markeren |
digitale billboard geleid,openlucht elektronische signage raad |
||
Productbeschrijving
P16mm Openluchtaanplakbord LEIDENE Vertoning, 281 triljoen Kleur Brede het Bekijken Hoek LEIDENE Videowall
Beschrijving
P8/P10/P16 het openlucht LEIDENE scherm keurt fysieke en virtuele pixeltechnologie goed die het beeld duidelijker en, geen trilling en blinde punten levendig maakt. Het scherm wordt vervaardigd in een waterdicht en stofdicht ontwerp zodat kan het zeer goed in regen en zonneschijn werken. Het kan worden geassembleerd en worden gedemonteerd zeer gemakkelijk, en het is een ideaal product voor om het even welke vriendelijke reclame.
Het kenmerkte door perfect levendig beeld, super helderheid, hoge vernieuwingsfrequentie, spanwijdte met lange levensuur en het stabiele werk, en maakt, enz. waterdicht
Het wordt wijd gebruikt in reclame, sporten, industriële onderneming, vervoer, posten, terminals, luchthavens, bouw, onderwijssysteem en andere openbare ruimten.
Hoofdvoordelen:
1. Het nieuwe maskerontwerp maakt LEIDENE lichte bijna nul bezinning, die het scherm verzekert die effect tonen;
2. Het kabinet van eenheidsmodules keurt aan het bespuiten technologie goed op hoge temperatuur, is de antirust functie zeer beter;
3. De vlakheid ± 0.2mm van de moduleoppervlakte, het volledige scherm heeft goede vlakheid;
4.High de kleur van de uniformiteitsvertoning;
5. Voor het verbeteren van de levensduur, wordt PCB gemaakt door golf het solderen procédé met de groene laag van de zuurstofisolatie, die de lijn van vochtigheid en oxydatie verhindert.
6. De de dienstefficiency van de voeding van de het schermschakelaar wordt wezenlijk verhoogd, die stroomuitvaltarief verlaagt;
7. Het gebruiken van fishbone buslijn vermindert zeer het contactprobleem;
8. IP65 rang voor hoge prestaties waterdicht en stofdicht vermogen;
9. -25°C — de werkomgeving van 50°C voor openluchtdievertoning, aan het ruwe milieu wordt aangepast.



| Bof-16 | |
| Fysieke Hoogte |
16 mm
|
| Pixelconfiguratie |
SMD 3535
|
| Pixeldichtheid |
3.906 pixels/m ² 4.480 pixel/paneel |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 256 × 128 |
| Comité Afmetingen (mm) | 1280 × 896 × 187 |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 5 × 7 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 16 × 8 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 160 × 56 |
| Comité Materiaal | Staal/Aluminium |
| Gewicht | 75 kg/unit |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleur | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360 W /panel |
| Maximum Machtsconsumptie | 900 W /panel |
| Helderheid | >6,500nits |
| Vernieuwingsfrequentie | >1,500Hz |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20℃ - 50℃/10% - 90% |
| Opslagtemperaturen/vochtigheid | -20℃ - 50℃/10% - 90% |
Producthoogtepunten
P16mm Openluchtaanplakbord LEIDENE Vertoning, 281 triljoen Kleur Brede het Bekijken Hoek LEIDENE Videowall Beschrijving P8/P10/P16 het openlucht LEIDENE scherm keurt fysieke en virtuele pixeltechnologie goed die het beeld duidelijker en, geen trilling en blinde punten levendig maakt. Het scherm ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.