Van de ruimtebesparings Transparante LEIDENE de Verwerking de Schermen het Volledige Kleur HD Achter Dienen met 16 bits
Productdetails
| Verwerking: | met 16 bits | Contrastverhouding: | 2000:1 |
|---|---|---|---|
| Kijkhoek: | V: 140 Graad/H: 120 Graad | Werkende Temperaturenvochtigheid: | -10º C-60º C/10%60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid: | -30º C-60º C/10%60% | Kleuren: | 281 triljoen |
| het dienen: | Achterkant | Helderheid: | >5.500 neten |
| Markeren |
Transparante Glas Geleide Vertoning,zie door de geleide schermen |
||
Productbeschrijving
281 triljoen het Ruimte van het LEIDENE van de Besparings Volledige Kleur HD Scherm Videovertoningsglas
Beschrijving
Hoge helderheid, en hoge definitie
60%-80% transparantietarief onder verschillende hoogten
Veranderlijke Helderheidsoptie voor dag en nacht milieu
Het verborgen kabelontwerp kijkt schoon en beknopt.

Besparing, Stilteverrichting - Lage Machtsconsumptie
Over dan 50% van energie dan traditionele vertoning, hoog rendement en energie - besparing.

Kostenbesparing
Geen om het even welke verandering in de originele de bouw structuur, elke prijs is gelijmd aan de glasgordijngevel met speciale lijm en die in 10 seconden, geen om het even welke steun van het staalkader genas en installatiekosten bespaart.

Geïntegreerd Ontwerp, Snelle Installatie
De dunne grootte en de ultra-lichtgewichtmodules maken het gemakkelijk te dragen, te vervoeren en te installeren. U hebt nauwelijks om het even welke gespecialiseerde hulpmiddelen of vaardigheden nodig om het te installeren.
Uitstekend visueel effect
Hoge vernieuwingsfrequentie: Meer dan 1920Hz, Hoge contrastverhouding 2000:1

Specificaties
| BG-3,75-6,67 | |
| Fysieke Hoogte | 3.75*6.67mm |
| Pixelconfiguratie | SMD1921 |
| Pixeldichtheid | 39,900pixels/m ² |
| Moduledimensies (W*H) (mm) | 480*320 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960*640 |
| Gewicht (kg/m ²) | 11kg/m ² |
| Fysieke Resolutie van Module (W*H) | 128*48 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W*H) | 256*96 |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Verwerking | met 16 bits |
| Contrastverhouding | 2000:1 |
| IP Classificatie | IP30 |
| Het bekijken Hoek | H: 160°, V: 140° |
| Comité Materiaal | Alumium |
| Verwacht Leven | 100,000Hrs |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | 10ºC60ºC/10%60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | 30ºC60ºC/10%60% |
| Avg/Maximum Machtsconsumptie | 207/ 690/W/m ² |
| Het onderhouden | Achtergedeelte |
| Vernieuwingsfrequentie | >1920 Herz |
| Avg/Max. Machtsconsumptie | 207/690 W/m ² |
| Helderheid | >5.500 neten |
Installatie

Toepassing

Wijd etc. toont de gebruiksBouwconstructie, Huurreis, Auto, Venstervertoning, Winkelcomplex, Manieropslag en Hotel.
Ongeveer ons

De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd, begon in Shenzhen in 2005, een fabrikant van wereldklasse van technologisch geavanceerde LEIDENE vertoningen, die zich op hoge eind professionele klanten concentreren onder binnenlandse en overzee markten. BAKOVISION kan volledig het kleermakerswerk van OEM, ODM, creatieve LEIDENE verstrekken modellen naast van de standaard LEIDENE schermen.

Onze Dienst
1) Antwoord uw onderzoek in 24 werkuren.
2) Het aangepaste ontwerp is beschikbaar, worden OEM & ODM ingestemd met.
3) De exclusieve en unieke oplossing kan aan onze klant door onze goedgetrainde en ingenieurs en deskundigen worden verstrekt.
4) Speciale korting en bescherming van verkoopgebied die aan onze verdeler wordt geboden.
5) Stem in warm met uw bezoek in ons bedrijf als beschikbaar.
Producthoogtepunten
281 triljoen het Ruimte van het LEIDENE van de Besparings Volledige Kleur HD Scherm Videovertoningsglas Beschrijving Hoge helderheid, en hoge definitie 60%-80% transparantietarief onder verschillende hoogten Veranderlijke Helderheidsoptie voor dag en nacht milieu Het verborgen kabelontwerp kijkt ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.