De hoge Definitiep3.9mm van de Lichtgewicht LEIDENE Raad Vertoningshuur
Productdetails
| Pixelhoogte: | 3.91mm | Pixeldichtheid: | 65.536 pixels/㎡ |
|---|---|---|---|
| Kabinetformaat: | 500 x 500mm/500 x 1000mm | Garantie: | 2 jaar |
| Kabinetsgewicht: | 8 / 14 kg/kabinet | Vernieuwingsfrequentie: | >1,920 Herz |
| Markeren |
P3.9mm Lichtgewicht LEIDENE Vertoning,1920Hz LEIDENE Vertoningshuur,P3.9mm Hoge Definitie LEIDENE Vertoning |
||
Productbeschrijving
De hoge Definitiep3.9mm van de Lichtgewicht LEIDENE Raad Vertoningshuur
P3.9mm de Binnen Geleide van de de Kleuren Lichtgewicht 2 Jaar Garantie van de Vertoningsraad Volledige Hoge Definitie
De binnenhuur leidde het Scherm Snelle Details:
1, Pixelhoogte: 3.91mm.
2, SMD LEDs, Brede het bekijken hoek: 160°/140°
3, RGB volledige kleur: 281trillions.
4, Digitaal proces: 16bits.
5, Geadviseerde minimum het bekijken afstand: 4m.
6, Kabinetsafmeting: 500x500mm en 500x1000mm.
Huur Geleide het Schermeigenschappen:
Draadloze Gegevens en Machtsverbinding
Het unieke ontwerp, snel en schoon ziet, draadloze maar toch stabiele gegevens en machtsverbindingsmethode eruit
Regelbaar Hoekslot, Flexibel Stadiumontwerp
Boogvormige verbinding beschikbaar, met het apparaat van de hoekaanpassing, concave en convexe 10 graden van aanpassing aangezien u verschillend stadium dit wenst.
Lichtgewichtkabinetsontwerp, Één Mensenverrichting
Gewicht slechts 8kg, gemakkelijk te behandelen. Matrijs gegoten aluminiumkabinet, het perfecte verbinden zonder hiaten. Het snelle sluiten maakt assemblage en demontage uiterst gemakkelijk. De stoppen van uitstekende kwaliteit verzekeren betrouwbaarheid.
Front Maintenance Magnetic Module
Ontwerp, het onderhoud en de installatie van de module zijn het snelle demontage efficiënter en geschikt.
Absolute de Vertonings Visuele Gevolgen van 4K HD
Het hoge contrast3000:1 en de perfecte het beeldkwaliteit van HD 4K, brengen u absoluut visueel plezier.
trek gemakkelijk aandacht aan, verbeter zeer de waarde van reclame.
De binnenhuur leidde het Schermspecificatie:
| Fysieke Hoogte | 3.91mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2121 |
| Pixeldichtheid | 65.536 pixel/Vierkante Meter |
| Moduledimensies (W x H) (mm) | 250 x 250 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500 X.500 x 80/500 x 1000 x 80 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 128 x 128/128 x 256 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 8 / 14 kg/panel |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 5.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 64 /128 W /panel |
| Max Power Consumption | 192 /384 W /panel |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -10ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -30ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Helderheid | ≥1,200nits |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 40/IP 21 |
De binnenhuur leidde het Schermgeval:





FAQ
Q1. Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
A: Wij zijn een professionele geleide die het schermfabrikant in Shenzhen sinds 2005 wordt gevestigd.
Q2. Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 30% als storting, en 70% vóór levering. Wij zullen u de foto's van de producten en de pakketten tonen alvorens u het saldo betaalt.
Q3. Verstrekt u steekproeven? is het extra vrij of?
A: Wij kunnen de steekproef leveren als wij klaar delen in voorraad hebben, maar de klanten moeten de steekproefkosten en de koerierskosten betalen.
Q4. Hoe ongeveer uw levertijd?
A: Over het algemeen, vergt de steekproefbehoeften 20-25 dagen, massaproduktietijd 25-30 dagen voor orde meer dan hoeveelheid.
Q5. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door Overzees, het behoefte ongeveer 30 dagen, steunen wij DHL, UPS, ook Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen.
Q6. Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij 2 jaar vrije garantie aan onze producten aan.
Q7: Hoe maakt u tot onze zaken verhouding op lange termijn en goede?
A: 1. Wij houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om ons klantenvoordeel te verzekeren;
2. Wij respecteren elke klant als onze vriend en wij doen oprecht zaken en maken vrienden met hen, geen kwestie waar zij uit komen.
Producthoogtepunten
De hoge Definitiep3.9mm van de Lichtgewicht LEIDENE Raad Vertoningshuur P3.9mm de Binnen Geleide van de de Kleuren Lichtgewicht 2 Jaar Garantie van de Vertoningsraad Volledige Hoge Definitie De binnenhuur leidde het Scherm Snelle Details:1, Pixelhoogte: 3.91mm.2, SMD LEDs, Brede het bekijken hoek: ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.