Hoge Contrastverhouding Voetbalstadion Geleide Vertoning, het Stadion Grote Scherm 360W
Productdetails
| LED module grootte: | 1280*960mm | LED Chip: | Epistar, Cree, Nichia |
|---|---|---|---|
| Voeding: | meanwell | Bestuurder IC: | MBI5124 |
| LED-Type: | DIP346 | ||
| Markeren |
stadionperimeter geleide vertoning,geleide perimeter adverterende raad |
||
Productbeschrijving
Hoge Contrastverhouding de Geleide Vertoning van Helderheidssporten Perimeter in Basketbal, Veenmol, Honkbal
De LEIDENE van de stadionperimeter Voordelen van de vertoning:
1. Zacht masker: Wij hebben ons eigen ontwerp voor zacht masker. Om te beginnen kan dit spelers en voor beschermen
een andere, het kan LEIDEN paneel ook beschermen.
2. Zachte rubberbeschermer op de bovenkant van kabinet: Wij zullen een zachte rubberbeschermer op de bovenkant van elk kabinet zetten om spelers te beschermen
3. Regelbare hoek: Er is verdediger bij de rug van kabinet. Zo kan de meningshoek dienovereenkomstig worden aangepast.
4. Goede waterdichte bescherming: De voorzijde is IP65 en de rug is IP54. Er is totaal geen probleem voor openluchttoepassing.
5. Grote meningshoek: SMD-de meningshoek is groter dan DIP.Its-de meningshoek horizontale 160°for en 110°for-verticaal is.
6. Goede kleurenuniformiteit: Aangezien de 3 LEIDENE spaanders in één lamp ingekapseld zijn, SMD-is de kleurenuniformiteit veel beter dan ONDERDOMPELING zodat is het tonende effect perfect.
7. Energie - besparing: de machtsconsumptie is een zeer belangrijke factor voor LEIDEN aanplakbord. De LEIDENE van BAKO vertoning wordt ontworpen met lage machtsconsumptie om cliënten te helpen om energie te besparen.
8. Dubbele bescherming voor gegevenstransmissie: Wij zullen dubbele bescherming voor gegevenstransmissie maken. Zelfs als er om het even welk probleem in gegevenstransmissie is, kan de gehele vertoning nog normaal lopen.
9. Gemakkelijk vervoer: wij zullen vluchtgevallen met wielen voor cliënten maken. Zo is het geschikt voor vervoer.
Toepassingen:
Reclamemedia, sportenstadions, openbaar gebied, Voetbalspel, basketbalspel, het zwemmen, het spel enz. van het poolgolf.
Parameter:
| Model | St-10 |
| Pixelhoogte | 10mm |
| Eenheidsgrootte | 1280*960*187mm |
| LEIDEN Type | SMD3535 |
| Pixel/Eenheid | 128*96 |
| Eenheidsgewicht | 80kg |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Toepassing | Opslag-40~60° C, werken-20~50° C |
| Beveiligingsniveau (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Machtsconsumptie (AVG.) | 360W |
| Het drijven | 1/4 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Verwerking | met 16 bits |
| Maximum Helderheid | >6500nits |
| Voeding | AC 110/220±10%, 50~60Hz |
| MTBF | ≥ 1000 Uren |
| Levensduur | ≥ 100000 Uren |
| Pixelmislukking | < 0=""> |



Producthoogtepunten
Hoge Contrastverhouding de Geleide Vertoning van Helderheidssporten Perimeter in Basketbal, Veenmol, Honkbal De LEIDENE van de stadionperimeter Voordelen van de vertoning: 1. Zacht masker: Wij hebben ons eigen ontwerp voor zacht masker. Om te beginnen kan dit spelers en voor beschermen een andere, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.