Hoge Helderheid Geleide Vertoning Geleide Banner 1280x960mm van het Reclamestadion Perimeter Kabinet
Productdetails
| Toonhoogte: | 20 mm | kabinet grootte: | 1280x960mm |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 6500nits | Materiaal: | Aluminium |
| Markeren |
stadionperimeter geleide vertoning,geleide perimeter adverterende raad |
||
Productbeschrijving
Hoge Helderheid Geleide Vertoning Geleide Banner 1280x960mm van het Reclamestadion Perimeter Kabinet
Eigenschappen van perimetervertoning
1. Rubbermasker: Het rubbermasker kan voetbalster beschermen en ook geleide vertoning zelf beschermen;
2. De schuimbeschermer op de bovenkant van kabinet kan spelers ook beschermen;
3. Regelbare steun bij de rug van kabinet;
4. Snelle installatie: wij hebben zijspelden voor snelle installatie ontworpen
5. Goede kleurenuniformiteit, omdat wij hoogste tarief van Geleid gebruiken;
6. Energie - besparing, wegens gebruiken wij hoog rendementvoeding, hoogste tarief van geleid, enz.
7. Dubbele gegevenssteun: als één gegevenskabel niet werkt, kan de perimeter geleide vertoning nog goed werken;
8. Hoge vernieuwingsfrequentie: meer dan 3,840Hz;
9. EMC het certificaat is beschikbaar;
Specificatie van perimeter geleide vertoning
| Model | St-10 |
| Pixelhoogte | 20mm |
| Eenheidsgrootte | 1280*960*187mm |
| LEIDEN Type | DIP346 |
| Pixel/Eenheid | 64*48 |
| Eenheidsgewicht | 65kg |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 110°/40° |
| Toepassing | Opslag-40~60° C, werken-20~50° C |
| Beveiligingsniveau (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Machtsconsumptie (AVG.) | 360W |
| Het drijven | Statisch |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >3840Hz |
| Verwerking | met 16 bits |
| Maximum Helderheid | >6500nits |
| Voeding | AC 110/220±10%, 50~60Hz |
| MTBF | ≥ 1000 Uren |
| Levensduur | ≥ 100000 Uren |
| Pixelmislukking | < 0=""> |



Producthoogtepunten
Hoge Helderheid Geleide Vertoning Geleide Banner 1280x960mm van het Reclamestadion Perimeter Kabinet Eigenschappen van perimetervertoning 1. Rubbermasker: Het rubbermasker kan voetbalster beschermen en ook geleide vertoning zelf beschermen;2. De schuimbeschermer op de bovenkant van kabinet kan ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.