HD de Huur LEIDENE van het gebeurtenisp3.91 Binnenlandse Stadium Vertoning voor Festivallen het Bekijken Hoek 140°
Productdetails
| Pixelpitch: | 3.91mm | Pixeldichtheid: | 65536 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Comité Resolutie: | 128*128px | Kabinet materiaal: | spuitgieten van aluminium |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie: | >1500hz | Machtsconsumptie (AVG.): | 320W/m2 |
| Markeren |
de geleide achtergrond van het het schermstadium,het overleg geleide scherm |
||
Productbeschrijving
HD de Huur LEIDENE van het gebeurtenisp3.91 van het Binnenstadium de Afmeting Vertoningskabinet het Bekijken Hoek 140°
Speciale Eigenschappen:
1. Hoog - de kwaliteitsschemerlamp, de productkwaliteit is stabiel, betrouwbaar, en gewaarborgd;
2.Viewing de hoek van 140 graden of meer, multirichting het bekijken vertoningseffect is verenigbaar;
3.Integrated blanking de kring, elimineert effectief de spooklijn;
4. Het multiontwerp van de ribstructuur, om ervoor te zorgen dat het product niet gemakkelijk aan trekmisvorming, is om de integriteit van het scherm en de consistentie van algemeen te verzekeren.
5. Ondersteun Al Media Formaat en de Weergavemodus:
DVI/HDMI/3G/HD/SD/SDI weergavemodus, de toepasselijk voor TV programma, VCD/DVD en levend toont.
Slimme beschikbare wijze (facultatief) om de algemene werkuren en de temperatuur van elk kabinet te controleren.
Toepassing
Reclame de LEIDENE vertoning, winkelcomplex LEIDENE vertoning voor embleem die, bank &stock ruilt LEIDENE vertoning voor tarieven etc. het tonen, trein & busstation, luchthaven, de raad van het schoolbericht, telecommunicatie LEIDEN het Schermsysteem voor informatie het tonen en instructie, Stadiumprestaties tonen.
Specificatie
| Model | IRA-3,9 |
| Pixelhoogte | 3.91mm |
| Pixeldichtheid | 65536 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD2121 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 500*500mm/500*1000mm |
| Kabinetsresolutie | 128*128px/128*256px |
| Kabinetsgewicht | 8kg (13kg) |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP40/IP21 |
| Helderheid | >1200nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/16 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 320w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10%/50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥50000hrs |
| Pixelmislukking |
<0> |



Producthoogtepunten
HD de Huur LEIDENE van het gebeurtenisp3.91 van het Binnenstadium de Afmeting Vertoningskabinet het Bekijken Hoek 140° Speciale Eigenschappen: 1. Hoog - de kwaliteitsschemerlamp, de productkwaliteit is stabiel, betrouwbaar, en gewaarborgd; 2.Viewing de hoek van 140 graden of meer, multirichting het ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.