Het hoge Contrastp6 Openlucht Geleide Scherm, Kant van de weg Geleide Vertonings192*160 Pixel
Productdetails
| Gegevensvernieuwingsfrequentie: | >1500hz | Kabinetsresolutie: | 192*160pixels |
|---|---|---|---|
| Het bekijken hoek (H/V): | 140°/140° | Pixeldichtheid: | 27778 pixels/m2 |
| Drijfmethode: | 1/6 Aftasten | Pixelmislukking: | <0> |
| Markeren |
het straat geleide scherm,openlucht waterdichte geleide adverterende panelen |
||
Productbeschrijving
Openlucht Vaste LEIDENE van de P6 volledig-Kleur lP65 Vertonings LEIDENE Signage Hoge Helderheid
De openlucht LEIDENE vertoning gebruikt een structuur van het bladmetaal om tot een ruw product te leiden. De belangrijke onderdelen zoals LEIDENE lichten, huisvesting, siliconen, bestuurder ICs, voedingen en kabels zijn de beste keus voor openlucht harde milieu's. Echte weerbestendige, UV aangedreven bestand en ONDERDOMPELING/SMD, klassieke openlucht LEIDENE vertoning voor openluchtinstallatie
Beschikbare waaier
overheidspleinen, recreatieve pleinen, vermaakpleinen op grote schaal, bezige zaken en handelscentra, de raad van de advertentieinformatie, commerciële straten, en stations enz.
Zeer belangrijke Eigenschappen
1. De brede het bekijken hoek, het hoge contrast en de superieure helderheid, geschikt in het middagzonlicht het nog kan zijn presteren goed.
2. Hoge helderheid: De producten keuren super-high helderheidsleiden goed, zodat u duidelijk van een lange afstand zelfs in sterke zonneschijn kunt zien.
3. Het innovatieve ontwerp van de pixellay-out. Dat alles verbetert zeer kleurenintegriteit.
4. Voorip 65, Achterip54, het werk voor alle weersomstandigheden, past volledig aan openluchtmilieu aan.
5. Standaardkabinet met naadloze verbinding.
6.16bit de technologie van de kleurenverwerking.
| Model | Od-6 |
| Pixelhoogte | 6mm |
| Pixeldichtheid | 27778 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD3535 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 1152mm*960mm |
| Kabinetsresolutie | 192*160pixels |
| Kabinetsgewicht | 65kg |
| Kabinetsmateriaal | koud staal |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) |
IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/8 aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 300w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
-20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH / 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥100000hrs |


Onze Dienst:
1. Uw onderzoek met betrekking tot onze producten of prijzen zal in 24hrs worden geantwoord.
2. Goedgetraind en ervaren personeel om al uw onderzoeken in het vloeiende Engels te beantwoorden.
3. Bescherming van uw verkoopgebied, ideeën van ontwerp en al uw privé informatie.
4. Volledige reeks documenten vrij van last, die met inbegrip van installatiebegeleiding, het handboek van de softwareverrichting, gemakkelijke onderhoudshandboek en de softwarecd van het controlesysteem etc.
5. Wij verstrekken met relevante opleiding met inbegrip van het werken en onderhoud van onze producten aan onze cliënten.
Producthoogtepunten
Openlucht Vaste LEIDENE van de P6 volledig-Kleur lP65 Vertonings LEIDENE Signage Hoge Helderheid De openlucht LEIDENE vertoning gebruikt een structuur van het bladmetaal om tot een ruw product te leiden. De belangrijke onderdelen zoals LEIDENE lichten, huisvesting, siliconen, bestuurder ICs, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.