Het zachte Geleide Scherm van de Stadiumachtergrond, de Flexibele Geleide Videoconsumptie van de het Scherm Lage Macht
Productdetails
| Pixelpitch: | 31mm (H), 50mm (V) | Pixeldichtheid: | 640 punt/vierkante meter |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | >4000nit | Eenheidsgrootte (W×H): | 1500mm*250mm |
| Pixelconfiguratie: | 1R1G1B | Gewicht: | 9.6kg/㎡ |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3840Hz | ||
| Markeren |
geleide voorgevelvertoning,flexibel geleid videogordijn |
||
Productbeschrijving
BAKOVISION LEIDENE Gordijnvertoning, het Lage Scherm van de Machtsconsumptie SMD met Brede het Bekijken Hoek
Beschrijving
Zoals u het weet, is de geleide technologie snel heeft veranderd de wereld veranderd. Aangezien een goede toepassing van deze technologie, leidde is het scherm gebruikt universually op verschillende gebieden. Zij brengen ons prachtige visuele en auditieve ervaring, die de wereld kleurrijk en mooi maken.
Voordeel
1. Lichtgewicht: het kan door één persoon worden geladen, snel assemblerend, snel handhaven, vermindert. dragend, sparen kosten.
2. Het vlakke scherm: de vlotte oppervlaktefout is onder 0.2cm, kan het het mozaïekfenomeen effectief verwijderen. Het effect van de vertoning zal duidelijker en uitstekend zijn.
3. Snel demonterend: keur snelle verbonden sluitenstructuur goed, mooie firma, snel.
4. Lage versiehitte: consumptie met geringe geluidssterkte, lage, lage kosten, uitstekend thermisch ontwerp en uitstekende thermische verspreiding.
De naverkoopdienst:
1. De klacht antwoordt periode 24 uren niet overschrijden; onderhoudsbegeleiding en probleemoplossing in 48 uren wordt geleverd dat.
2. Garantie: 24 maanden.
3. Vrije technicus opleiding.
4. Volledige reeks documenten vrij van last, die met inbegrip van installatiebegeleiding, het handboek van de softwareverrichting, gemakkelijke onderhoudshandboek en de softwarecd van het controlesysteem etc.
| Fysieke Hoogte | 31.25mm (H), 50mm (V) |
| Pixelconfiguratie | 1R1G1B |
| Pixeldichtheid | 640dot/㎡ |
| Eenheidsgrootte (W×H) | >1500×250mm |
| Gewicht | 9.6kg/㎡ |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleur | 281trillion |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 67w/㎡ |
| Maximum Machtsconsumptie | 200w/㎡ |
| Helderheid | >4000nit |
| Vernieuwingsfrequentie | >3840Hz |
| Verwacht Leven | 100000 Uren |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie | IP67 (Voorzijde/Achtergedeelte) |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | 30°~60°C/10%~90% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | 40°~85°C/10%~95% |
| Certificatie | CE, ETL, CCC, FCC |


Producthoogtepunten
BAKOVISION LEIDENE Gordijnvertoning, het Lage Scherm van de Machtsconsumptie SMD met Brede het Bekijken Hoek Beschrijving Zoals u het weet, is de geleide technologie snel heeft veranderd de wereld veranderd. Aangezien een goede toepassing van deze technologie, leidde is het scherm gebruikt ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.