Energie - besparings Binnen Vaste LEIDENE Vertoningsp5 Volledige Kleur voor Ondernemingsproject
Productdetails
| Het bekijken hoek (H/V): | 140°/140° | Gewicht per eenheid: | 60 KG |
|---|---|---|---|
| Pixel/Eenheid: | 192*192 | LED-Type: | SMD 3528 |
| Eenheidsgrootte: | 960mmx960mm | Pixelpitch: | 5MM |
| Het kader verfrist zich: | ≥ 60Hz | Vernieuwingsfrequentie: | >1500hz |
| Markeren |
Stadium LEIDENE videomuur,geleide videomuurvertoning |
||
Productbeschrijving
Van de binnen de Vaste LEIDENE Energie Vertoningsp5 Hoge Resolutie - besparings Volledige Kleur voor Reclame
Productspecificatie:
- Het is gemakkelijk voor installatie en demontage.
- Het product brengt betere waarde op LEIDEN Vertoningengebied.
- Snel koelend: de uitstekende prestaties van de hittedissipatie om de modulekring te beschermen.
- Hoge vernieuwingsfrequentie: Met hoge vernieuwingsfrequentie, kunnen onze producten trillingsvrije videobeelden tonen.
- Het hoge grijze niveau en de goede kleurenuniformiteit zijn beschikbaar dankzij ons merk IC en geleide lamp.
- Naadloze verbinding: De aluminium het gieten technologie samen met de high-precision CNC optocht maakt tot het bereik ±0.05mm naadloze assemblage.
- Geruisloos: Gecombineerd met de geruisloze voeding en geen ventilatorontwerp, is het kabinet totaal stil.
- Lage helderheid en hoge grayscale: 14Bit-met 16 bits grijze schaal om uitstekende prestaties te brengen wanneer de helderheid tot 20% wordt verminderd.
|
Geen vlakke & machtskabel op module Alles wordt verbonden aan speldtype contactdoos. Maakt het Calble vrije ontwerp het snel voor installatie en stal in gegevens/machtstransmissie. |
![]() |
Geschikte en sterke Sloten De snelle sloten verstrekken gemakkelijke installatie, welke de kosten en de tijd van installatie kan drukken. |
![]() |
kat-6 verzekert de verbinding van de gegevenskabel stabiele gegevenstransmissie. |


Specificatie:
| Model | IF5 |
| Pixelhoogte | 5mm |
| Eenheidsgrootte | 960mmx960mm |
| LEIDEN Type | SMD 3528 |
| Pixel/Eenheid | 192*192 |
| Eenheidsgewicht | 60kg |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Toepassing | Opslag-40~60° C, werken-20~50° C |
| Beveiligingsniveau (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP40/IP21 |
| Machtsconsumptie (AVG.) | 300w/m2 |
| Het drijven | 1/16 Aftasten (of 1/8 aftasten) |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Vernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Verwerking | met 16 bits |
| Maximum Helderheid | >1200nits |
| Voeding | AC110V/240V, 50~60Hz |
| MTBF | ≥ 1, 000 Uren |
| Levensduur | ≥ 100000 Uren |
| Pixelmislukking | < 0=""> |
Producthoogtepunten
Van de binnen de Vaste LEIDENE Energie Vertoningsp5 Hoge Resolutie - besparings Volledige Kleur voor Reclame Productspecificatie: Het is gemakkelijk voor installatie en demontage. Het product brengt betere waarde op LEIDEN Vertoningengebied. Snel koelend: de uitstekende prestaties van de hittedissip...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.