P6.67 van het Openlucht LEIDENE van de Stadiumhuur Aluminium van het de Matrijzenafgietsel Vertonings het Lichtgewichtkabinet
Productdetails
| Pixelpitch: | 6.67mm | Pixeldichtheid: | 22478 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| LED-Type: | SMD3535 | Kabinetsafmeting: | 640mmx640mm |
| Kabinetsresolutie: | 96*96pixels | Helderheid: | >6500nits |
| Het bekijken hoek (H/V): | 140°/140° | Drijfmethode: | 1/6 Aftasten |
| Markeren |
de geleide achtergrond van het het schermstadium,het stadiumachtergrond geleide scherm |
||
Productbeschrijving
P6.67 6.67mm van het Openlucht LEIDENE van de Stadiumhuur Aluminium van het de Matrijzenafgietsel Vertonings het Lichtgewichtkabinet
HD leidde de huur volledige kleur vertoning:
1. Het ontwerp van het Highcontrastmasker: het nieuwe antiglare maskerontwerp, de fijne zandverwerking en de zwarte deklaag op de oppervlakte, nr - glans, en verbeteren het contrast.
2. Automatisch SMT: goedkeurend highend de automatische machine van SMT, het geavanceerde golf solderen en terugvloeiing het solderen verwerking, om de verkeerde stop, stoplekkage, lekkagelassen, virtuele lassenproblemen effectief te vermijden.
3. Modulereeks: verbeter planeness van het gehele scherm, en verminder de naad tussen de naburige modules.
4. Multi grijze vertoning: de goedkeuring van grijze verwerkingstechnologie met 16 bits om het natuurlijke beeld te herstellen. En gebruikend drijftechnologie s-PWM om grijze rang toe te voegen, voldoe aan de hoge grijze de vertoningsvereisten van 16bits met lage helderheid.
5. Punt door punt correctie: de correctietechnologie van helderheid en kleurkwaliteit om de uniformiteit van de de geleide helderheid en kleur van het scherm te verzekeren.
Verscheidenheid en gemak
1. Diverse installatie: kabinetsassemblage of magnetische zuigingsinstallatie
2. Gemakkelijk onderhoud: facultatief vooronderhoud, achteronderhoud en enig puntonderhoud volgens de installatieplaats.
3. Het hoge ontwerp van het contrastmasker
Specificatie
| Model | Orb-6,67 |
| Pixelhoogte | 6.67mm |
| Pixeldichtheid | 22478 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD3535 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 640mmx640mm |
| Kabinetsresolutie | 96*96pixels |
| Kabinetsgewicht | 13kg |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/6 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 300w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10%, 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥100000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |
De uitstekende Naverkoopdienst
1.Warranty zal 24 maanden tegen productietekort geldig zijn.
2.The de garantie zal niet van toepassing zijn op de volgende omstandigheden:
a) Schade die door onbehoorlijke ware&-scheur, misbruik, ongepaste installatie of verrichting, verwaarlozing, ongevallen wordt veroorzaakt.
b) Schade die door natuurrampen, vloedbrand, bliksem of verontreiniging wordt veroorzaakt.
c) Als het punt werd geopend, om het even welke delen die door om het even welke onbevoegde persoon worden verwijderd of worden hersteld.


Producthoogtepunten
P6.67 6.67mm van het Openlucht LEIDENE van de Stadiumhuur Aluminium van het de Matrijzenafgietsel Vertonings het Lichtgewichtkabinet HD leidde de huur volledige kleur vertoning: 1. Het ontwerp van het Highcontrastmasker: het nieuwe antiglare maskerontwerp, de fijne zandverwerking en de zwarte ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.