Van de hoge Vernieuwingsfrequentie Binnen LEIDENE LEIDENE Gordijnvertoning Media Muur ultra Slank Ontwerp
Productdetails
| Pixelpitch: | 8.33mm/16.67mm | Pixeldichtheid: | 7.200 pixels/m ² |
|---|---|---|---|
| Net.weight/Kabinet: | 7.8kg | Helderheid: | 6500cd/m ² |
| Kabinetformaat (H×W×L) mm: | 1000×500×60 | Contrastverhouding: | 3000:1 |
| kabinetsgewicht: | 50kg | Gegevensvernieuwingsfrequentie: | >1500hz |
| Markeren |
het geleide netwerkscherm,geleide voorgevelvertoning |
||
Productbeschrijving
Volledige Kleuren LEIDENE Gordijnvertoning, de Helderheids Hoge Vernieuwingsfrequentie Geleide Media van SMD3535 Hoge Voorgevel
Beschrijving
Stabiel, onberispelijk ontwerp, Buitengewoon productieproces
Ontworpen met een aluminiumprofiel, vormen de drie lichte bars een eenheid.
Vast door eenheid om het schermvlakheid te verzekeren
Transparante, kleine windlading
De doordringbaarheid is tussen 35% en 70%, afhankelijk van de afstand tussen de gezichtspunten, die de windweerstand verminderen;
Dit staat permeabel de vertoning toe om aan de wind te zijn, zodat is zijn windlading uiterst sterk, zo
Het product te hoeven om geen ventilator te installeren, anderzijds, het wijst op de energie - besparing en milieubescherming van het lichte barscherm.
Ultra-slank ontwerp
30% de aansteker dan de traditionele schermen, het dunst is slechts 12mm, verminderend de bouwlading.




Pre-sale de dienst:
1. Antwoordonderzoeken in 24 uren.
2. Marktonderzoek en voorspelling voor klant.
3. Verstrek unieke en professionele die oplossingen op de eis van de klant worden gebaseerd.
4. Gegevensblad en steekproevenaanbieding.
5. Andere diensten, zoals speciaal verpakkingsontwerp, fabriek die etc. bezoeken.
De in-verkoopdienst:
1. Volgend rapport in het produceren.
2. Het rapport van de kwaliteitstest voor elke orde.
3. Foto's en video's vanaf de eis van de klant.
4. Vrije vervangstukken.
De naverkoopdienst:
1. Leven vrije onderhoud en verbetering.
2. De klacht antwoordt periode 24 uren niet overschrijden; onderhoudsbegeleiding en probleemoplossing in 48 uren wordt geleverd dat.
3. Het volgende rapport van de klantentevredenheid.
4. Vrije technicus opleiding.
| MODEL | 8/16mm |
| LEIDEN Type | SMD (3535) |
| Pixelconfiguratie | SMD3 in 1 |
| Pixelhoogte (H×W) mm | 8.33/16.67 |
| Modulegrootte (H×W×L) mm | 1000×9.5×11 |
| Resolutie | 120×30 (H×W) |
| Kabinetformaat (H×W×L) mm | 1000×500×60 |
| Net.weight/Kabinet | 7.8kg |
| Toegangsbescherming (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65 |
| Macht | AC 240 of 110±10%, 50~60Hz |
| Nut | De Front&Reardienst |
| Max.Power consumptie | ≤500W/m ² |
| Avg.Power consumptie | 167W/m ² |
| Helderheid | 6500cd/m ² |
| Pixeldichtheid (pixel/m ²) | 7.200 |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 120°/120° |
| Contrastverhouding | 3,000:1 |
| Transparantie | 43% |
| Verrichtingstemperatuur/vochtigheid | -30°C aan +50°C/10% aan 95% |
| Leven (50%brightness) | 80,000hours |
| Grijze schaal | 14 beetje |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥1920Hz |
| Framesnelheid | fps van 30/50/60 |
Producthoogtepunten
Volledige Kleuren LEIDENE Gordijnvertoning, de Helderheids Hoge Vernieuwingsfrequentie Geleide Media van SMD3535 Hoge Voorgevel Beschrijving Stabiel, onberispelijk ontwerp, Buitengewoon productieproces Ontworpen met een aluminiumprofiel, vormen de drie lichte bars een eenheid. Vast door eenheid om ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.