P6.67p8 P10 Mobiele LEIDENE het Schermhuur met Speciaal Omwenteling en liftsysteem
Productdetails
| Vernieuwingsfrequentie: | Gegevensvernieuwingsfrequentie ≥ 1500Hz | Grijze Schaal: | met 16 bits |
|---|---|---|---|
| Temperatuur (het werken/opslag): | -20~50°C -40~60°C | Vochtigheid (het werken/opslag): | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| Levensduurtijd: | ≥50000 uren | Pixelmislukking: | <0> |
| Het bekijken Hoek (H/V): | 140°/140° | Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte): | IP65/IP54 |
| Markeren |
vrachtwagen gemonteerd geleid scherm,geleide reclameaanhangwagen |
||
Productbeschrijving
P6.67p8 P10 Mobiele LEIDENE het Schermhuur met Speciaal Omwenteling en liftsysteem
Het mobiele geleide scherm Features&Advantages
- Zij kunnen op een verscheidenheid van vrachtwagens voor gemakkelijke beweging worden bevestigd.
- Gebruikt voor levende uitzending, levende vergadering, banket, partij, shows, reclame, tonen enz., de inhoud wat u wilt.
- Een hoge grijze schaal van met 16 bits verzekert de rijke kleur en lost prijzenswaardig het probleem van het mozaïek op, heeft de uitstekende consistentie van licht.
- Het speelt door video, grafiek, animatie enz., verbindt aan PC-computer of het netwerk, kan ook afstandsbediening met asynchroon systeem.
- Het bevat een minimumhelderheid van 5500nits of hoger (aangepast), zorg ervoor dat de duidelijkheid van het beeld en vervoer de inhoud volledig zelfs onder direct zonlicht.
- De grote het bekijken hoek aan 140 graad bij horizontaal evenals 140 graad bij verticaal om te waarborgen dat de kijkers duidelijke mening bij elke hoek kunnen zien en daar geen wazig beeld is.
- De toegangsbescherming van de voorzijde is IP65 evenals IP54 van het achtergedeelte, dat aan de norm van openlucht LEIDENE Display.Waterproof voldoet en stofdicht basisfunctie van openlucht LEIDENE vertoningen zijn, het niveau van IP65-belofte dat het scherm volledig anti-stof is en water schietend tegen om het even welk gamma beschermen. Anticorrosief, Antiroest.
- Goede schokweerstand voor zich het bewegen.
- Wij keuren aanpassing goed, Kabinet en paneel kan de grootte worden aangepast overeenstemmend verschillende projecten.
Mobiele geleide het schermbril
| Pixelhoogte | 6.67mm |
| Pixeldichtheid | 28224px/m2 |
| LEIDEN Type | SMD2727 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 1280*960mm |
| Kabinetsresolutie | 192*144px |
| Kabinetsgewicht | 79kg |
| Kabinetsmateriaal | het gieten |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) |
IP65/IP54 |
| Helderheid | >5500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/4 Aftasten |
| Machtsconsumptie (avg.) | 250w/m2 |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | ≥ 1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Voeding | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
-20~50°C -40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 uren |
| Levensduur | ≥50000 uren |
| Pixelmislukking | <0> |
Mobiele geleide het schermgevallen:



Uiteinden
- Betaling: T/T, worden O/A, Western Union of Paypal ingestemd met.
- Productiedoorlooptijd: 20-25 dagen
- Verpakking: Houten doos of vluchtgevallen
- Verschepende haven: Shenzhen, Vasteland China
- MOQ: 1sqm
- Certificatie: Ce UL EMC RoHS
Producthoogtepunten
P6.67p8 P10 Mobiele LEIDENE het Schermhuur met Speciaal Omwenteling en liftsysteem Het mobiele geleide scherm Features&Advantages Zij kunnen op een verscheidenheid van vrachtwagens voor gemakkelijke beweging worden bevestigd. Gebruikt voor levende uitzending, levende vergadering, banket, partij, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.