Hoge de Perimeter LEIDENE van Vernieuwingsfrequentiesporten Vertoning 20mm 6500 Netenhelderheid
Productdetails
| Pixelpitch: | 20 mm | Bestuurder IC: | MBI5124 |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 5500nits | Vernieuwingsfrequentie: | 2800hz |
| Voeding: | Meanwell/Greatwall | Kabinet materiaal: | Strijkijzer |
| Markeren |
stadionperimeter geleide vertoning,geleide perimeter adverterende raad |
||
Productbeschrijving
Hoge Vernieuwingsfrequentieperimeter Geleide Vertoning 6500 Netenhelderheid, Energy-saving Geleid Comité
Beschrijving:
1. Hoge Helderheid
Meer dan 1500nits en het kan van lange afstand worden gezaagd.
2. Zacht Masker
Het zachte maskerontwerp levert goede bescherming aan de spelers en vermindert ook schade aan LEDs.
3. Regelbare Steun en Snel Optuigensysteem
Het flexibele steunontwerp maakt LEIDEN paneel door multihoeken leunen om zich de behoeften van het publiek te richten en het snelle ontwerp van het optuigensysteem maakt de installatie en ontmantelt gemakkelijker en sneller.
4. Rendabele LEIDENE Vertoning
Energie - het besparingsontwerp, helpt u besparing kosten.
5. Maak en 2 Jaargarantie waterdicht
Waterbewijs IP65 en 2 jaargarantie. De LEIDENE vertoning kan in voorwaarde voor alle weersomstandigheden zeer goed werken.
6. De hoge Vernieuwingsfrequentie, Geen het Trillen wanneer Levend toont Schakelaar
De vernieuwingsfrequentie is meer dan 3840HZ, onder de professionele camera en de videocamera die, er geen vlekkenfonkeling op het scherm is schieten, is het gehele scherm stabiel, loste met succes het probleem van grijs schaalverlies onder hoge vernieuwingsfrequentie op, waarborgt HD en de uitstekende vertoning, vervult volledig voldoet aan de behoefte van trillingsvrij wanneer levend toont.
Waarom kies BAKOVISION?
1. meer dan 10 jaar ervarings in de geleide vertoningsindustrie, hebben wij de meeste begaafde ingenieurs om beste producten voor onze cliënten te ontwerpen;
2. Hoogste kwaliteitsmachines om hoogste kwaliteitsproducten te maken;
3. De concurrerendste prijs maakt onze geleide vertoningen is afordable;
4. Voor zeer belangrijke partners, kunnen wij financieringskrediet aanbieden;
Specificaties
| Pixelhoogte | 20mm |
| Grootte van module | 320mm x 160mm |
| Resolutie van module | 16x8 |
| Grootte van kabinet | 960mm x 960mm x 200mm |
| Resolutie van kabinet | 96x96dots |
| Aantal Kabinetten | 53 PCs |
| Gewicht van Kabinet | <80kgs> |
| Helderheid | >5500cd/sq.m |
| Dichtheid | 2500dots/sq.m |
| Beste het bekijken hoek | 110 /50 |
| Pixelconfiguratie | 1R1G1B |
| Beste het bekijken afstand | 8150M |
| Maximummachtsconsumptie | <800w> |
| Drijfmethode | Het statische drijven |
| Controlemethode | Synchronisatie |
| Grijze schaal | 16 beetjes |
| Kleuren | 16777216 |
| Kleurentemperatuur | 6500k |
| Het werk voltage | AC220V±10% |
| Het werk temperatuur | 20ºC~+50ºC±10% |
| MTBF | >10.000 uren |
| Kaderfrekwentie | ≥60Hz |
| Verfris frekwentie | >1800Hz |
| IP rang (Voorzijde/Achter) | IP65/IP54 |
| Levensduur | 100.000 uren |
| Gegevens transafer methode | RJ45 |
| Effectivcemededeling | Unshielded verdraaide de transmissieafstand van de paar netto lijn: 100M, maximum transmissieafstand: 130M; Multi-mode optische vezel: 500M; |
| Afstand (zonder relais) | Single-mode optische vezel: 10KM |
| Systemen die platform in werking stellen | VENSTERS (WIN95, WIN2000, WINXP, WIN7/8), en interfaces voor secundaire ontwikkeling |



Producthoogtepunten
Hoge Vernieuwingsfrequentieperimeter Geleide Vertoning 6500 Netenhelderheid, Energy-saving Geleid Comité Beschrijving: 1. Hoge Helderheid Meer dan 1500nits en het kan van lange afstand worden gezaagd. 2. Zacht Masker Het zachte maskerontwerp levert goede bescherming aan de spelers en vermindert ook ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.