LEIDENE Videomuur Binnenlandse UHD LEIDENE Vertonings1r1g1b SMD0909 Hoge Vernieuwingsfrequentie 1/30 Aftasten IP40/IP21
Productdetails
| Pixelhoogte: | 1.25mm | Pixeldichtheid: | 640000px / m2 |
|---|---|---|---|
| GELEID TYPE: | SMD0909 | LEIDENE Configuratie: | 1R1G1B |
| Kabinetsmateriaal: | Het gieten | Kabinetsgewicht: | 4,6 kg |
| Levensduur: | ≥50000 uren | Pixelmislukking: | <0> |
| Markeren |
HD geleide videomuur,Modulaire LEIDENE vertoning |
||
Productbeschrijving
LEIDENE Videomuur Binnenlandse UHD LEIDENE Vertonings1r1g1b SMD0909 Hoge Vernieuwingsfrequentie 1/30 Aftasten IP40/IP21
Features&Advantages
1. Het giet aluminiumkabinet, met sterke en hoge precisie, zodat is het ultra lichtgewicht die de installatie en de vervoerskosten vermindert.
2. De hoge vernieuwingsfrequentie verzekert de levendige en duidelijke beelden met hoge resolutie. De uitstekende uniformiteit met een goed vertoningseffect, lost het probleem goed van mozaïek op.
3. De oppervlakte is zeer vlotte, en levendige video's zonder nauwkeurig herstelde rimpeling en lege, duidelijke beelden dievan brengend aan het publiek grootste visueel geniet.
4. Het moduleontwerp maakt het geschikt te assembleren en zorgt ook ervoor dat de kabinetten mooi zijn.
5. Met een brede het bekijken hoek die van horizontale en verticale het bekijken hoek tot 140°, u meer facultatief het bekijken gebied brengt.
6. Het kan met Video, flits, grafische animatie etc. worden gespeeld, tekst.
7. Facultatief van Convexe Gevormde, Concave Gevormd en de Golf Gevormde schermen
8. Ce, FCC, RoHS, goedgekeurde c-Tik
9,2 jaar garantie, de beste naverkoopdienst
LEIDENE Videomuurspecificatie2-BHD-Tia.pdf
| Pixelhoogte | 1.25mm |
| Pixeldichtheid | 640000px/m2 |
| LEIDEN Type | SMD0909 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 430*430mm |
| Kabinetsresolutie | 320*240px |
| Kabinetsgewicht | 4.6kg |
| Kabinetsmateriaal | het gieten |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) |
IP40/IP21 |
| Helderheid | >800nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/30 Aftasten |
| Machtsconsumptie (avg.) | 220w/m2 |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | ≥ 1500Hz |
| Gray Scale | met 16 bits |
| Voeding | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
-20~50°C -40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 uren |
| Levensduur | ≥50000 uren |
| Pixelmislukking | <0> |
Beelden


FAQ
Hoe te om een Geleide Vertoning te selecteren
1. Plaats-binnen, openlucht of semi-openlucht
De plaats is de belangrijkste factoren voor het selecteren van de correcte LEIDENE vertoning. Het verschillende type van plaats zoals dak, grote aanplakborden en stadiumachtergronden of vereist de voortoegang voor het onderhouden verschillende geleide kabinetten en modules zal vereisen.
2. Grootte, Vorm en Hoogte
Grootte: Zodra u de hoogte, de breedte en de diepte van de ruimte en de beschikbaarheid hebt gemeten, dan wilt u ervoor zorgen de geselecteerde LEIDENE grootte (en het aantal kabinetten, hoogte, breedte & diepte) kunnen worden aangepast.
Vorm: bepaalt als de kromme of de kolom of de vlakke schermen worden vereist.
Hoogte: bepaalt de inhoud van de vertoning en de waaier van het bekijken. U moet voorspellen hoe ver weg uw kijkers van het vertoningsscherm zijn.
3. LEIDENE Onder ogen ziende Richting
Openluchtleds die het oosten of direct West-zonlicht onder ogen ziet zal hogere laminering dan die vereisen die het noorden of zuiden onder ogen zien. De grotere openluchtaanplakborden en de configuraties moeten met automatische lichtsensoren worden uitgerust om helderheid in reactie aan zonlicht en wolkendekking automatisch aan te passen.
Producthoogtepunten
LEIDENE Videomuur Binnenlandse UHD LEIDENE Vertonings1r1g1b SMD0909 Hoge Vernieuwingsfrequentie 1/30 Aftasten IP40/IP21 Features&Advantages 1. Het giet aluminiumkabinet, met sterke en hoge precisie, zodat is het ultra lichtgewicht die de installatie en de vervoerskosten vermindert. 2. De hoge ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.