lichtgewicht Openlucht de Huur LEIDENE van P3.91 Vertoning met 50x100cm Comité
Productdetails
| Geleid Type: | SMD1921 | Kabinetsafmeting: | 50x100cm |
|---|---|---|---|
| Kabinetsresolutie: | 64*128 pixel | Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte): | IP65/IP54 |
| Het bekijken Hoek (H/V): | 140°/140° | Grijze Schaal: | met 16 bits |
| Markeren |
Gebeurtenissen LEIDENE Vertoning,Verhuur display geleid |
||
Productbeschrijving
De lichtgewicht Openluchthuur Geleide Vertoning van P3.91 met 50x100cm paneel
P3.91 Openluchthuur Geleide Vertoningsvoordelen
- Hoge vernieuwingsfrequentie: >1500Hz, geen aftastenlijn wanneer gefotografeerd.
- Hoog grijs niveau: 256 RGB elk, vertonings16.7million kleuren, levendig en perfect videoeffect.
- Hoge resolutie en hoge contrastverhouding: maak het beeld gevoeliger.
- Hoge Helderheid: >6500nits, automatisch aangepaste helderheid, duidelijk zichtbaar zelfs in direct zonlicht.
- Brede het bekijken hoek: zowel zijn de horizontale als verticale het bekijken hoeken 140°.
- Levensduur: ≥100000hrs.
- Lagere machtsconsumptie: De gemiddelde Machtsconsumptie is 200w/m ², energie - besparing en milieubescherming.
- Ultra slank en lichtgewicht: 13kg per Kabinetsgewicht (640x640mm), bespaart zeer vervoerskosten en installatiekosten.
- Structuur van het huur de gietende aluminium: hardheid met hoge weerstand, sterke, hoge precisie, niet gemakkelijk te misvormen.
- Het naadloze verbinden: geef u een betere visuele ervaring.
- Snel slotsysteem, snelle installatie en ontmanteling: voltooi de installatie en de ontmanteling in een paar seconden.
WAAROM KIES DE V.S.?
Opgericht in 2005, is Co. van de de visietechnologie van Shenzhen Bako, Ltd een nationale high-tech onderneming die zich in R&D, productie, verkoop en oplossingen van LEIDENE optoelectronic producten specialiseren.
Het bedrijf heeft het een aantal recentste ingevoerd productiemateriaal, met inbegrip van het recentste ingevoerde materiaal van het hoge snelheidsflard, golf solderend materiaal, vlechtend materiaal, automatisch lijm het vullen materiaal, van de LEIDENE de oven lampparel, enz. Van de LEIDENE het materiaal vertoningsopsporing, met inbegrip van van de LEIDENE de opsporingsmateriaal vertoningshelderheid, van de LEIDENE het openluchtmateriaal het scherm waterdichte test, LEIDENE vertoningshelderheid en het materiaal van de kleurkwaliteitcorrectie.
P3.91Outdoor Huur Geleide Vertoningsbril
| Bor-I-3 | |
| Fysieke Hoogte | 3.91mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 1921 |
| Pixeldichtheid | 65536 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 250 × 250/250×500 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500 × 500 × 80 |
| 500 × 1000 × 80 | |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 2 × 2 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 64×64/64×128 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 128×128/128×256 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 9/ 15 kg/panel |
| Gray Scale | 14-16 beetje |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 75 /150 W/m ² |
| Max Power Consumption | 225 /550 W/m ² |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -30ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Helderheid | >5000 neten |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100, 000 Uren |
| Max Stacking | 10 月 20 日 |
| Max Hanging | 10 月 20 日 |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 65/IP 54 |
| Aftastenmethode | 1/16 Aftasten |






Producthoogtepunten
De lichtgewicht Openluchthuur Geleide Vertoning van P3.91 met 50x100cm paneel P3.91 Openluchthuur Geleide Vertoningsvoordelen Hoge vernieuwingsfrequentie: >1500Hz, geen aftastenlijn wanneer gefotografeerd. Hoog grijs niveau: 256 RGB elk, vertonings16.7million kleuren, levendig en perfect videoeffect...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.