MD2121 het digitale Commerciële Geleide de Vertoningsscherm van 4G, ODM OEM P3.91 het Geleide Scherm
Productdetails
| Pixeldichtheid: | 65536 pixels/m2 | Kijkhoek: | 140°/140° |
|---|---|---|---|
| Machtsconsumptie (AVG.): | 320w/m ² | Het kader verfrist zich: | 1/16 scan |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie: | ≥ 60Hz | Grijze schaal: | met 16 bits |
| Markeren |
Stadium LEIDENE videomuur,binnen geleide reclamepuinkegel |
||
Productbeschrijving
Binnen vaste LEIDENE Vertoningsodm OEM P3.91 Volledige Kleurensmd2121 Kleine Hoogte Digitale 4G
Functie en Technologiekarakter:
1. Grafiet en het lichte absorberende maskeroctrooi verhogen de prestaties van de vertoning.
2. De unieke thermische structuur met aluminiumplaat maakt het stabiel en betrouwbaar.
3. Het lichte, dunne en intensieve ontwerp biedt creatief meer ruimte aan om te zijn
4. Nauwkeurig, snel en flexibel installatie standpunt geschikt voor verschillende gebieden.
5. De hoge definitie waarborgt uitstekende prestaties en aantrekkelijke beelden.

De volledige kleurenp3.91 vertoning, voor zowel huur als vast, is heerst op binnengebieden, zoals de hoofdachtergrond voor divers stadium toont, handel toont overleg, enz.

Het kan u voorstellen duidelijkere beelden zonder trilling en vervorming.
De volledige kleur met in-1 ontwerp van SMD 3 brengt de vertoning 140 graad het bekijken hoek en hoge helderheid.

Het professionele slotontwerp stelt de naadloze verbinding ter beschikking.
De informatiebron kan etc. camera, video, VCD, DVD, LD, TV zijn.

| Pixelhoogte | 3.91mm |
| Pixeldichtheid | 65536 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD2121 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 500*500mm 500*1000mm |
| Kabinetsresolutie | 128*128px 128*256px |
| Kabinetsgewicht | 8kg (13kg) |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP40/IP21 |
| Helderheid | >1200nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/16 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 320w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
Producthoogtepunten
Binnen vaste LEIDENE Vertoningsodm OEM P3.91 Volledige Kleurensmd2121 Kleine Hoogte Digitale 4G Functie en Technologiekarakter: 1. Grafiet en het lichte absorberende maskeroctrooi verhogen de prestaties van de vertoning. 2. De unieke thermische structuur met aluminiumplaat maakt het stabiel en ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.