Hoog Helderheidsp2.98mm Binnen Geleid Aanplakbord, het Grootste Geleide Scherm 1/22 Aftasten
Productdetails
| Het kader verfrist zich: | ≥60Hz | Drijfmethode: | 1/22 Aftasten |
|---|---|---|---|
| Ingangsspanning: | AC 110/220±10% | temperatuur: | -20~50℃ |
| Pixeldichtheid: | 112896 pixels/m ² | Pixelmislukking: | <0> |
| Markeren |
binnen volledige kleur geleide vertoning,binnen geleid aanplakbord |
||
Productbeschrijving
P2.98mm Binnenhuur LEIDENE Vertoning met Brede het Bekijken Hoek en Hoge Helderheid
Beschrijving:
De binnenhuur LEIDENE vertoning kan wijd voor ontvangstzaal, manieropslag, operahuis en andere activiteiten worden gebruikt.
Eigenschap:
Hoge vernieuwingsfrequentie: Met het systeem van de NOVAcontrole, geen aftastenlijn wanneer gefotografeerd.
Hoog grijs niveau: 256 RGB toont elk, 16.7M kleuren, levendig en perfect videoeffect.
Hoge resolutie: De duidelijkste eigenschappen van de nieuwe generatie van LEIDENE vertoning.
Goede kleurenuniformiteit: Met merk verfrist de Lamp Nationstar en hoog MBI5124 IC.
Hoge Helderheid: 6000-8000cd/m2, automatisch aangepaste helderheid.
Hoog - kwaliteit: Ce, RoHs, FCC, UL, IP65, ISO9001 overgegaane + 96 Uren ernstige testende tijd.
Spanwijdte met lange levensuur: over100,000hours, garantie minstens 2 jaar.
Technische Parameter:
| Model | IRA-2,98 |
| Pixelhoogte | 2.98mm |
| Pixeldichtheid | 112896 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD2121 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 500*500mm 500*1000mm |
| Kabinetsresolutie | 168*168px 168*336px |
| Kabinetsgewicht | 8kg (13kg) |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP40/IP21 |
| Helderheid | >1200nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/22 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 320w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
-20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) |
10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥50000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |
Details voor uw overzicht:
1. De punten worden slechts verscheept nadat de betaling wordt ontvangen.
2. Wij verstrekken DHL, UPS, TNT of Luchtpost voor verzendwijze.
3. Alle punten zullen binnen werkdag 5 door overeenkomstige koeriers worden verzonden.
4. levertijd: UPS, DHL, Fedex en TNT het uitdrukkelijke verschepen gewoonlijk 3-7 die werkdagen vergt hangen van het land af wordt geleverd aan. In gevallen, zullen de strikte inklaringen tot de levertijd een langer beetje, gelieve maken geduldig te zijn.
Terugkoppeling:
1. Wij baseren ons op onze productkwaliteit en klantentevredenheid om te slagen. Daarom uw koppel is uiterst belangrijk terug, gelieve weg te gaan goed terugkoppelen als u met onze goederen en dienst tevreden wordt.
2. Wij geven om onze getaxeerde klanten, en zullen altijd proberen om u te helpen. Gelieve te bieden ons de kans om eender welk probleem op te lossen. Wij begrijpen de zorgen en de frustraties u zou kunnen hebben, en ons beste zult proberen om de kwesties op te lossen.
3. Gelieve te versturen ons met de elektronische post alvorens negatief weg te gaan terugkoppelen of openend om het even welk geschil op de plaats. Wij zullen u helpen om het probleem op te lossen.


Producthoogtepunten
P2.98mm Binnenhuur LEIDENE Vertoning met Brede het Bekijken Hoek en Hoge Helderheid Beschrijving: De binnenhuur LEIDENE vertoning kan wijd voor ontvangstzaal, manieropslag, operahuis en andere activiteiten worden gebruikt. Eigenschap: Hoge vernieuwingsfrequentie: Met het systeem van de NOVAcontrole, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.