50x50cm Comité P4.81 de Openluchtvertoning van de Stadiumhuur met Meanwell-Voeding
Productdetails
| Pixelhoogte: | 4.81 | Pixeldichtheid: | 43264 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| GELEID TYPE: | SMD2525 | Kabinetsafmeting: | 500x500mm |
| Kabinetsresolutie: | 128*128pixels | Helderheid: | 5,000nits |
| Het bekijken Hoek (H/V): | 140°/140° | Machtsconsumptie (avg.): | 600w/m2 |
| Markeren |
het stadiumachtergrond geleide scherm,het overleg geleide scherm |
||
Productbeschrijving
50x50cm Comité P4.81 de Openluchtvertoning van de Stadiumhuur met Meanwell-Voeding
P4.81 Openlucht de Vertoningseigenschappen van de Stadiumhuur:
De openlucht LEIDENE vertoning wordt wijd gebruikt in diverse openluchtgebeurtenissen, met inbegrip van de vertoning van de luchthaveninformatie, stadionreclame en de scoreraad, het overleg en de prestatiesstadia, wegaanplakborden, winkelcomplexxen, woonkwart schepen enz. in
Wij verstrekken niet alleen de openluchtvertoningsschermen en modules van verschillende die pixel, maar ook installatieoplossingen op onze jaren van ervaring en participatie van alle soorten programma's worden gebaseerd voor openlucht LEIDENE vertoning.
Kan ik een steekproeforde voor geleid kabinet hebben
2. Waarom gebruik het LEIDEN Scherm in plaats van het LCD Scherm?
De LEIDENE schermen zijn een volledig verschillende die technologie van LCD de schermen, voor een ander doel worden ontworpen. LCD de schermen worden ontworpen hoofdzakelijk voor het binnen dichte bekijken op kleinschalig. De LEIDENE schermen worden ontworpen voor grote schaal, hoge effectprojecten die in openlucht in helder zonlicht kunnen worden gebruikt.
3. Maximale Machtsconsumptie voor LEIDENE vertoningen?
Er zijn twee soorten het drijven van methodes voor LEIDENE vertoningen, die de constante statische drijfmethode en de aftasten drijfmethode is. Eerst verklaar hoe te om de maximale machtsconsumptie en gemiddelde machtsconsumptie van een hoogte 16mm te berekenen LEIDENE vertoning gebruikend het constante statische huidige drijven.
Toepassingsgeval:
Wijd gebruikt voor verlichting toont, overleg, huwelijk, gebeurtenissen, winkelcomplexxen, vermaak en sporttrefpunten, scholen, overheid, handelsbeurs, tentoonstelling, persconferentie, vergaderzalen, bioskopen, luchthavens, hotels, post, stadion, en een verscheidenheid van openbare ruimten
P4.81 Openlucht de Vertoningsspecificatie van de Stadiumhuur
| Bor-I-4 | |
| Fysieke Hoogte | 4,81 mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 2525 |
| Pixeldichtheid | 43264 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 250 × 250/250×500 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500 × 500 × 80 |
| 500 × 1000 × 80 | |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 2 × 2 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 52×52/52×104 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 104×104/104×208 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 9/ 15 kg/panel |
| Gray Scale | 14-16 beetje |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 75 /150 W/m ² |
| Max Power Consumption | 225 /550 W/m ² l |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -30ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Helderheid | >5000 neten |


Producthoogtepunten
50x50cm Comité P4.81 de Openluchtvertoning van de Stadiumhuur met Meanwell-Voeding P4.81 Openlucht de Vertoningseigenschappen van de Stadiumhuur: De openlucht LEIDENE vertoning wordt aangewezen voor openluchtgebeurtenissen voor reclame, bericht of prestatiesdoeleinden, die kwaliteit van hoge ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.