Hoogtehelderheid van de Openluchtaanplakbord Geleide vertoning van 6000Nits P4 met Nationstar Leds
Productdetails
| Pixelhoogte: | 4.81mm | Pixelconfiguratie: | SMD 2525 |
|---|---|---|---|
| Pixeldichtheid: | 43.264 pixels/m ² | Gemiddelde Machtsconsumptie: | 75 / 100W -165 W/paneel |
| Helderheid: | ≤4,000nits | Het onderhouden: | voorzijde/achtergedeelte |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1,920Hz | Gebruik: | Openlucht |
| Het schermafmeting: | Aangepaste Grootte | Vertoningsfunctie: | Video, animatie, grafiek |
| Garantie: | 2 jaar | ||
| Markeren |
digitale billboard geleid,Outdoor led billboard |
||
Productbeschrijving
Hoogtehelderheid van de Openluchtaanplakbord Geleide vertoning van 6000Nits P4 met Nationstar Leds
P4 Openluchtaanplakbord Geleide vertoningsbeschrijving
Wij bij Bako-Visie Openlucht vinden vaak dat de kleine en middelgrote grootteondernemingen aanplakbordmedia vinden kopend vrij het ontmoedigen, vooral als zij nooit dit reclameformaat voordien hebben gebruikt.
Zij denken enkel zijn veel gemakkelijker dezelfde oude advertentie binnen de lokale krant rechtstreeks om te herhalen. Met het lezerspubliek van gedrukte media dramatisch jaarlijks gaat dalen dit niet de gewenste resultaten krijgen en op investering voor hun ondernemingen terugkeren.
Het feit van de kwestie is dat aanplakbordmedia kopen een ongecompliceerd proces en werkelijk gemakkelijk is boeken om uw zaken voor miljoenen potentiële klanten te krijgen die het grootste deel van hun wekkend leven uit huis het in dienst nemen met dit reclameformaat doorbrengen.

P4 Openluchtaanplakbord Geleide Vertoningsbril
| Bof-B-4 | |
| Fysieke Hoogte | 4 mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 1818 |
| Pixeldichtheid | 62.500 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 320 × 160 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960 × 960 × 150 |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 3 × 6 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 80 × 40 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 240 × 240 |
| Comité Materiaal | Staal/Aluminium |
| Gewicht (m ²) | 65/45 |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360 W/m ² |
| Max Power Consumption | 900 W m ² |
| Gemiddelde Macht na Energie - besparing | - |
| Max Power After Energy Saving | - |
| Helderheid | ≥6500 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | >1,920 Herz |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100, 000 Uren |
|
Het onderhouden
|
Achtergedeelte |
| IP Classificatie | IP 65 |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20℃-50℃/10%-90% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -20℃-50℃/10%-90% |
| Aftastenmethode | 1/8 Aftasten |




Producthoogtepunten
Hoogtehelderheid van de Openluchtaanplakbord Geleide vertoning van 6000Nits P4 met Nationstar Leds P4 Openluchtaanplakbord Geleide vertoningsbeschrijving Wij bij Bako-Visie Openlucht vinden vaak dat de kleine en middelgrote grootteondernemingen aanplakbordmedia vinden kopend vrij het ontmoedigen, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.