P5.95 Openluchtaanplakbord LEIDENE Vertoning voor reclame Vaste Hoge Contrastverhouding
Productdetails
| Pixelpitch: | 5.95mm | Pixelconfiguratie: | SMD 2525 |
|---|---|---|---|
| Pixeldichtheid: | 28.224 pixels/m ² | Gemiddelde machtsconsumptie: | 75 / 100W -165 W/paneel |
| Helderheid: | ≤4500nits | Het onderhouden: | Voorzijde/achtergedeelte |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1,920Hz | ||
| Markeren |
digitale billboard geleid,Outdoor led billboard |
||
Productbeschrijving
P5.95 Openluchtaanplakbord LEIDENE Vertoning, Vaste Hoge Contrastverhouding voor Reclame
Beschrijving
Ultra Lichtgewicht en Slanke, Openluchthuurvertoning
Matrijzenafgietsel, Geschat Openlucht
Kabinet 500mmx500mm of 500mmx1000mm Hoge Definitie Binnenvertoning
Hotswapping, Kabel vrij tussen modules
Kleurenuniformiteit van alle tijden
Het unieke proces van de kleurenkaliberbepaling
Strakke bakselectie voor LEIDENE golflengte Diepe zwarte niveaus, contrastverhouding 4000:1
Snelle Installatie en Gemakkelijk Onderhoud
Bundel het hangen en grondsteun beschikbare allebei
Zonder kabel tussen modules
Hotswappingmodules, zonder kabel tussen modules
Kabinet 500mmx500mm of 500mmx1000mm
Slank, Lichtgewicht en Stil
7.3kg per kabinet, 72.5mm dikte35% aansteker dan normale openluchtvertoningen
500mmx500mm en 500mmx1000mm zijn compatibel
Voorwaardenbescherming voor alle weersomstandigheden
Openlucht geschatte, IP65-voorzijde en rug
Hoge helderheid regelbaar volgens milieuveranderingen
Toepassingen

| Fysieke Hoogte | 5,95 mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2525 |
| Pixeldichtheid | 28.224 pixels/m ² 7.095/14.190 pixel/paneel |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 250 × 250 /250 × 500 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500 × 500 × × 80/500 1000 ×80 |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 2 × 2 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 42 × × 42/42 84 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 84 × × 84/84 168 |
| Comité Materiaal | Gietend aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 7.8 / 16 kg/panel |
| Verwerking | 14 beetje -16 |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 75 / 100-165 w/panel |
| Maximum Machtsconsumptie | 185 / 330 w/panel |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20℃ - 60℃/10% - 60% |
| Opslagtemperaturen/vochtigheid | -30℃ - 60℃/10% - 60% |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥1920Hz |
| Helderheid | ≤4500nits |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100, 000 uren |
| Het maximum Stapelen | 20 |
| Het maximum Hangen | 18 |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 65/IP 54 |
| Certificatie | CCC, CE, ETL, FCC |

Producthoogtepunten
P5.95 Openluchtaanplakbord LEIDENE Vertoning, Vaste Hoge Contrastverhouding voor Reclame Beschrijving Ultra Lichtgewicht en Slanke, Openluchthuurvertoning Matrijzenafgietsel, Geschat Openlucht Kabinet 500mmx500mm of 500mmx1000mm Hoge Definitie Binnenvertoning Hotswapping, Kabel vrij tussen modules ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.