281 triljoen Kleurenp1.56 Binnen Vaste LEIDENE Vertoning voor Theaters1/32scan Drijfmethode
Productdetails
| Verwerking: | met 16 bits | Kleuren: | 281 triljoen |
|---|---|---|---|
| Contrastverhouding: | 4.000: 1 | Helderheid: | >neet 800 |
| IP classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte): | IP 30 | Certificering: | CCC, CE, ETL, FC |
| Markeren |
Stadium LEIDENE videomuur,binnen geleide reclamepuinkegel |
||
Productbeschrijving
Het kleine Hoogtep1.56 van de Binnen Vaste LEIDENE ODM en OEM Vertonings Hoge Helderheid Hoge Resolutie Digitale Scherm
Eigenschappen:
Uitgerust met hoogte - kwaliteits LEIDENE spaanders en het presteren goed in antistatisch.
Het heeft een brede het bekijken waaier zodat u uitstekende visuele gevolgen vanuit alle invalshoeken kunt krijgen.
De integratie van de lamp en de bestuurder IC, met de multi-kringsstructuur wordt gecombineerd, bereikte een eenvormige distributie van huidige, lage machtsconsumptie, en snelle hittedissipatie die.

Ultrahoge helderheid en laag - de vermindering maakt de vertoning hoogst en bestand weer betrouwbaar.
De hoge vernieuwingsfrequentie en de hoge grijze schaal verminderen energieverbruik en verbeteren de kwaliteit van het beeld.

Specifiction:
| Fysieke Hoogte |
1.56mm
|
| Pixelconfiguratie | SMD1010 |
| Pixeldichtheid |
409,600pixels/m ² 76,923pixels/panel |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 200 × 300 |
| Comité Afmetingen (mm) | 400 × 300 |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 2 × 1 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 128 × 192 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 256 × 192 |
| Comité Materiaal | het gieten |
| Enig Kabinetsgewicht | 4.6 kg/pane |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 220 w/m ² |
| Maximum Machtsconsumptie | 800 w/m ² |
| Drijfmethode | 1/32Scan |
| Helderheid | >neet 800 |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥1,500 Herz |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Verwacht Leven | ≥50,000Hour |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20°C - 50 °C/10% - 90% |
| Opslagtemperaturen/vochtigheid | -40 °C - 60°C/10% - 85% |
| Het maximum Stapelen | paneel 20 |
| Het maximum Hangen | paneel 16 |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achter |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 30 |
| Certificatie | CCC, CE, ETL, FC |
Onze Dienst:
Wij zullen aan om het even welke vragen antwoorden u over onze producten binnen 24 uren kunt hebben.
Ons ervaren en hoogst opgeleid team zal u de meest professionele antwoorden op uw vragen geven.
Wij kunnen het scherm volgens uw behoeften aanpassen.
Wij zullen uw verkoopgebied, filosofie en al privé informatie ontwerpen beschermen.
Producthoogtepunten
Het kleine Hoogtep1.56 van de Binnen Vaste LEIDENE ODM en OEM Vertonings Hoge Helderheid Hoge Resolutie Digitale Scherm Eigenschappen: Uitgerust met hoogte - kwaliteits LEIDENE spaanders en het presteren goed in antistatisch. Het heeft een brede het bekijken waaier zodat u uitstekende visuele ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.