Uitstekende Thermische Ontwerp Binnen Vaste LEIDENE Beschikbare Vertoningssmd P2.6 ODM/OEM
Productdetails
| Drijfmethode: | 1/32scan | Vernieuwingsfrequentie: | ≥1920Hz |
|---|---|---|---|
| Comité Materiaal: | Het gieten | fysieke hoogte: | 2.6mm |
| Het onderhouden: | Voorzijde/Achter | Helderheid: | 900 -1,200nits |
| Markeren |
geleide videomuurvertoning,binnen geleide reclamepuinkegel |
||
Productbeschrijving
Binnen de Vaste LEIDENE Vertoningssmd P2.6 Hoge Grayscale ODM en OEM Volledige Kleuren Voordienst en de Achterdienst 4G
Het kabinet is gemakkelijk te installeren en te demonteren, zich baseert op zijn ultra-light ontwerp.
De beelden het vertoningen hebben goede kleurenuniformiteit toe te schrijven aan zijn hoge contrastverhouding en hoge vernieuwingsfrequentie.
In het productieproces, controleren wij strikt elk productiedetail om de kwaliteit van het product te verzekeren.

De het gieten aluminiumtechnologie maakt het het schermlichaam tot hoge hardheid, hoge stabiliteit en niet gemakkelijk te misvormen.
Het snelle slotsysteem, een snel slot op de hogere, lagere, linker en juiste verbindingen, dat niet alleen het kabinet een aardige verschijning krijgt maar ook snelle demontage bereikt.
Uitstekende thermische ontwerp en prestaties.
Het product is vrij lawaai zodat er geen behoefte een externe ventilator of een airconditioner is.
De lage machtsconsumptie en met lange levensuur van het product kan uw kosten zeer besparen.

Toepassingen:
Wijd gebruikt in Stadiumgebeurtenis, etc. TONEN de Reclamemedia, Overleg, TV, Super wandelgalerij, Vermaak, School, Overheid, Handelgesprek, Goederenmarkt, Tentoonstelling, Bioskoop, Persconferenties, Vergaderzaal, Luchthaven, Hotel, Postzaal.

| Fysieke Hoogte |
2.6mm
|
| Pixelconfiguratie | SMD2121 |
| Pixeldichtheid |
147.456 pixels/m ² 36.864 pixels/m |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | × 250 ×250/250 50 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500 × 500 × × 80/500 1000 × 8 |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 2 × 2 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 96 × × 96/96 19 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 192 × × 192/192 38 |
| Comité Materiaal | het gieten |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 60 /120 W /panel |
| Maximum Machtsconsumptie | 110 / 400 W/pane |
| Drijfmethode | 1/32Scan |
| Helderheid | 900 - 1,200nits |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥1920Hz |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100,000Hour |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -10°C - 50 °C/10% - 60% |
| Opslagtemperaturen/vochtigheid | -30 °C - 60°C/10% - 60% |
| Het maximum Stapelen | paneel 20 |
| Het maximum Hangen | 18panel |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achter |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 40/IP 21 |
| Certificatie | CCC, CE, ETL, FC |
Producthoogtepunten
Binnen de Vaste LEIDENE Vertoningssmd P2.6 Hoge Grayscale ODM en OEM Volledige Kleuren Voordienst en de Achterdienst 4G Het kabinet is gemakkelijk te installeren en te demonteren, zich baseert op zijn ultra-light ontwerp. De beelden het vertoningen hebben goede kleurenuniformiteit toe te schrijven ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.