Volledige Kleurenp8 Mobiele Geleide Vrachtwagen, Mobiele Geleide Vertoningsaanhangwagen met 1280*960mm Kabinet
Productdetails
| Pixelpitch: | 8 mm | Pixeldichtheid: | 15625 px/m2 |
|---|---|---|---|
| Kabinetsafmeting: | 1280*960mm | Kabinetsresolutie: | 128*96px |
| Kabinet materiaal: | Koud staal | kabinetsgewicht: | 79k |
| Drijfmethode: | 1/4 aftasten | Machtsconsumptie (AVG.): | 275w/m2 |
| Markeren |
mobiele geleide vertoningsvrachtwagen,geleide reclameaanhangwagen |
||
Productbeschrijving
P8 het Openlucht Waterdichte IP65/54-Vrachtwagen Mobiele LEIDENE Scherm voor Beweegbare Reclame
Voordelen
1. Het nieuwe ontwerp voor mobiele reclame, herefore, het kan beter reclameeffect hebben. In plaats van openlucht videovertoningen in verscheidene beperkte plaatsen, een mobiele LEIDENE die vertoning bevestigd te hebben op een aanhangwagen wordt geïnstalleerd die u in verschillende plaatsen van om het even welke stad, in piektijden van elke dag kunt parkeren.
2. De LEIDENE vertoning kan in verschillende gebieden over de hele wereld worden geïnstalleerd. Met lage temperatuur als -20℃ en op hoge temperatuur als +50℃, is het hoge milieu van de vochtigheidslucht zoals kust, uit cabunet vochtbestendig en anticorrosief.
3. Hoge helderheidssmd3535 leiden wordt wijd gebruikt voor mobiele vrachtwagen geleide vertoning met weerbestendig en stofdicht ontwerp, zodat kan het openlucht met slecht weer worden gebruikt.
4. zouden kleuren 281 triljoen met levendige kleurenprestaties en hoge overeenstemming een stuitend vertoningseffect voor de gebeurtenis brengen.
5. De schokbestendige prestaties van de aanhangwagen zijn ook uitstekende toe te schrijven aan de mobiliteit. Anti-schok.
6. Openlucht LEIDENE de vertoningsmodule en de details, het waterdichte niveau zijn uiterst hoog, is de voorzijde IP54 evenals IP54 van achtergedeelte. Het kan waarborgen dat de geleide vertoning blijft werkend normaal zelfs in regenachtige dagen en niet beïnvloed.
7. Wijd gebruikt in ideaal voor reclame in bezige straat of kruisingen, conferentie, shows, overleg, sportieve gebeurtenis, het grote openen, tentoonstellingen, politieke verzamelingen, verkiezingen enz.
Details
| Pixelhoogte | 8mm |
| Pixeldichtheid | 15625 px/m2 |
| LEIDEN Type | SMD3535 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Moduledimensie | 256*256mm |
| Kabinetsafmeting | 1280*768mm |
| Kabinetsresolutie | 160*96px |
| Kabinetsgewicht | 70kg |
| Kabinetsmateriaal | staal/aluminium |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) |
IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/4 Aftasten |
| Machtsconsumptie (avg.) | 360w/m2 |
| Machtsconsumptie (max.) | 900w/m2 |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | ≥ 1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2000:1 |
| Voeding | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 uren |
| Levensduur | ≥100,000 uren |
| Pixelmislukking | <0> |
Toont



Uiteinden
1. Betaling: Wij keuren L/C, T/T, Western Union goed.
2. Verzending: Wij zullen binnen 20-25 werkdagen verschepen nadat u de orde plaatste, maar de specifieke geleverde tijd zal door de scheepvaartmaatschappij en het verschepen details worden beïnvloed.
3. Pakket: Wij pakken gewoonlijk het product in een houten doos of vluchtgeval in.
Producthoogtepunten
P8 het Openlucht Waterdichte IP65/54-Vrachtwagen Mobiele LEIDENE Scherm voor Beweegbare Reclame Voordelen 1. Het nieuwe ontwerp voor mobiele reclame, herefore, het kan beter reclameeffect hebben. In plaats van openlucht videovertoningen in verscheidene beperkte plaatsen, een mobiele LEIDENE die ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.