De vaste Hoge Opgezette Helderheidsvrachtwagen leidde het Scherm, de Mobiele Geleide Tekens van SMD3535
Productdetails
| Pixelpitch: | 10mm | Pixeldichtheid: | 10000 px/m2 |
|---|---|---|---|
| LED-Type: | SMD3535 | LEIDENE configuratie: | 1R1G1B |
| Machtsconsumptie (AVG.): | 360w/m2 | Voeding: | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Levensduur: | ≥100000 uren | Pixelmislukking: | <0> |
| Markeren |
mobiele geleide vertoningsvrachtwagen,geleide reclameaanhangwagen |
||
Productbeschrijving
De Aanhangwagen P10 SMD3535 van de openlucht Vaste Hoge Helderheids Mobiele LEIDENE het Scherm Reclamevrachtwagen
Specificatie
1. Toepassingen
1) Mobiele Reclame: De merkbevordering, de Productbevordering en de propaganda en het Product tonen, Winkelactiviteit, ect.
2) Openluchtgebeurtenissen: Huwelijk, Verjaardagsviering, Openingsceremonie, Openluchtfilm, Partij, Liefdadigheidsactiviteit, Roadshow, Carnaval enz.
3) Mediagegevensversie: Vast puntmedia versie, Vertoning en demonstratie, Nieuw productversie, de versie van de Sporteninformatie etc.
4) Leef Uitzending: De sportenconcurrentie, Overleg, Persconferentie of Toekenningsceremonie enz.
2. Het gehele scherm is hoge uniformiteit en contrastverhouding met overeenstemmingswitbalans, en de beelddefinitie is hoog.
3. Wij nemen pixel-aan-Pixel Kaliberbepalingssysteem om de stal van het showsbeeld effectief te maken.
4. Een modulemasker had, het kader van de antioxidatiemodule met bescherming tegen misvorming opgezet.
5. Het is hoogst waterdicht (IP65) van de kabinetten, en een rubberdekking wordt geplaatst rond de macht en signaallijnen om het vertoningswerk normaal te verzekeren.
6. Vliegtuig-rang schakelaars van de macht, signaal om stabiele verbinding en hoge betrouwbaarheid te verzekeren.
7. Soms, wanneer de zonneschijn ook stron is of de hemel grijs is geworden, zullen de mensen het harder vinden om dingen te zien duidelijk, goed, de geleide vertoningseigenschappen een helderheid van 6500nits, die de kleurenuniformiteit in om het even welke omstandigheden houdt.
Details
| Pixelhoogte | 10mm |
| Pixeldichtheid | 10000 px/m2 |
| LEIDEN Type | SMD3535 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Moduledimensie | 320*320mm |
| Kabinetsafmeting | 1280*960mm |
| Kabinetsresolutie | 128*96px |
| Kabinetsgewicht | 80kg |
| Kabinetsmateriaal | staal/aluminium |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Machtsconsumptie (avg.) | 360w/m2 |
| Machtsconsumptie (max.) | 900w/m2 |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | ≥ 1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2000:1 |
| Voeding | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 uren |
| Levensduur | ≥100,000 uren |
| Pixelmislukking | <0> |
Beelden



De diensten
1. Garantie
1) Wij verstrekken garantie van alle componenten 2 volledige jaren. Tijdens dit keer, zullen wij zullen onze goederen of herstellen kostenloos vervangen als er iets verkeerd met hen zijn.
2) Wij zullen onderhoud voor een leven en last voor de slechts grondstoffen verstrekken.
2. Technologie Opleiding
1) Wij verstrekken de technologie kostenloos opleiding, die de installatie van software en hardware, evenals de dagelijkse verrichting en het oplossen van problemen van de LEIDENE vertoning bevat.
2) Wij verstrekken kostenloos levenoverleg per E-mail, Skype, ook WhatsApp of andere manieren.
3. Certificatie
Wij verstrekken etc. het verrichtingshandboek en allerlei certificatie zoals Ce, RoHS EMC UL.
Producthoogtepunten
De Aanhangwagen P10 SMD3535 van de openlucht Vaste Hoge Helderheids Mobiele LEIDENE het Scherm Reclamevrachtwagen Specificatie 1. Toepassingen 1) Mobiele Reclame: De merkbevordering, de Productbevordering en de propaganda en het Product tonen, Winkelactiviteit, ect. 2) Openluchtgebeurtenissen: ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.