Volledige LEIDENE van het Kleurendip346 Aanplakbord Vertoningsp31.25mm Spanwijdte Met lange levensuur 1024 Pixel/M ²
Productdetails
| Pixelpitch: | 31.25mm | Pixeldichtheid: | 1024pixel/m ² |
|---|---|---|---|
| LED-Type: | DIP346 | Kabinetsafmeting: | 1000*250mm /1500 *250mm |
| Helderheid: | >6500nits | Kabinet materiaal: | Aluminium |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte): | IP65/IP54 | Gegevensvernieuwingsfrequentie: | >1500hz |
| Markeren |
Outdoor led billboard,openlucht elektronische signage raad |
||
Productbeschrijving
P31.25mm LEIDENE van het ONDERDOMPELINGSaanplakbord Vertoning, LEIDENE Met lange levensuur van de Spanwijdte Digitale Volledige Kleur Raad
BakoVision de LEIDENE Videomuur voor openluchttoepassingen is een module gebaseerde LEIDENE muuroplossing.
De technologie in openlucht LEIDENE van BakoVision vertoningen wordt gebruikt is ONDERDOMPELING die. Aangezien dit een module gebaseerde oplossing is,
het kan in om het even welke vorm of grootte worden gevormd.
Gepast om technologie ONDER TE DOMPELEN die wordt gebruikt zijn de openlucht videomuren stevig, duurzaam & zeer helder. In tegenstelling tot andere LEIDENE videomuren, zijn de openlucht LEIDENE van BakoVision vertoningen viewable in direct zonlicht. De beeldkwaliteit wordt niet gecompromitteerd in onze oplossing, vandaar is de vertoning glashelder ondanks het is een een dagtijd of nacht.
Wij streven ernaar om producten te creëren die ecologisch evenwichtig zijn, zijn de openlucht LEIDENE van BakoVision videomuren lage machtsconsumptie.
De onze openlucht LEIDENE vertoningen zijn compatibel met diverse inputformaten, zoals DVD-spelers, kabeltelevisie, Internet & Intranet enz.
Dit zijn hoogst aangepaste LEIDENE muren, wordt elke LEIDENE video aangepast met betrekking tot pixelhoogten, resolutie, grootte, vormen enz. De onze LEIDENE videomuren geniet van met lange levensuur, zijn zij weerbestendige eenheden & kunnen stof, vochtigheid of regen tolereren.



| Model | Odc-31,25 |
| Pixelhoogte | 31.25mm |
| Pixeldichtheid | 1024 px/m2 |
| LEIDEN Type | DIP346 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting |
1000*250mm/1500*250mm |
| Kabinetsresolutie | 32*8px/48*8px |
| Kabinetsgewicht | 3.5kg/5kg |
| Kabinetsmateriaal | aluminium |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 110°/70° |
| Drijfmethode | Het statische drijven |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 250w/m2 |
| Inputvoltage |
AC110/220±10%, 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
-20~50°C /-40 ~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥100000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |
Producthoogtepunten
P31.25mm LEIDENE van het ONDERDOMPELINGSaanplakbord Vertoning, LEIDENE Met lange levensuur van de Spanwijdte Digitale Volledige Kleur Raad BakoVision de LEIDENE Videomuur voor openluchttoepassingen is een module gebaseerde LEIDENE muuroplossing. De technologie in openlucht LEIDENE van BakoVision ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.