Video die Binnen LEIDEN Affichecomité, Super Dunne Kleinhandelsaffichevertoning voor Opslag adverteren
Productdetails
| Pixelhoogte: | 1.9mm | Grijze Schaal: | met 16 bits |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 1000nits | Drijfmethode: | 1/27scan |
| IP Classificatie: | IP40 | Kabinetsmateriaal: | aluminium |
| Markeren |
LEIDENE Affichevertoning,Spiegel LEIDENE Vertoning |
||
Productbeschrijving
Video die Binnen LEIDENE Affiche Super Dun en Licht voor Opslag Videovertoning adverteren
LEIDENE I-Affiche Eigenschappen:
BP-Reeks
Slanke, Vorm Veranderlijke Digitaal voegt Vertoning toe
Slanke Verschijning Front Access
Veelvoudige Installatie en Vorm Veranderlijke Diverse Signaalverrichtingen
Ultra Slank en Lichtgewicht
Ultra slanke rand 6mm, vertoningsdikte 35mm Netto gewicht 32kg per reeks
Eenvoudig en Gemakkelijk Onderhoud
Eenvoudig geassembleerd
Magnetische modules voor voortoegang
Veelvoudige en Snelle Installatie
Veranderlijke installaties, het hangen, opgezette muur, grond die, steun status bevinden zich
Beschikbaar voor het horizontale het assembleren als geheel scherm
Superieure Elektroeigenschappen
Vernieuwingsfrequentie 2880Hz
160 graad het bekijken het contrastverhouding van het hoek4000:1
LEIDENE I-Affiche Beschrijving:
GELEIDE RECLAME VIDEOaffiche; Vooronderhoudsmodules; De vloer die, zich op de muur bevinden, in de muur, het Hangen is uitvoerbaar allen; Gemakkelijke Controle door USB, WIFI, 4G, APP, HDMI; Het ultralicht & verdunt, Verwisselbare modules; Luchthaven, de post van het hoge snelheidsspoor, metropost, hotel, bank, het ziekenhuis, winkelcomplex, enz.
100%-voor-Onderhoud
100% het echte voor-Onderhoud met Sterke Magnetische Module, gemakkelijk te zijn nam met hulpmiddel; Geen schroeven en kabels tussen module & kabinetten.
Alle het aandeel zelfde kabinet & toebehoren van de pixelhoogte:
Als u P2.34 hebt, kunt u tot het P1.87 maken door de modules slechts te veranderen.
Muilti-functie
De flexibele installatie, vloer die, zich op de muur bevinden, in de muur, het hangen is uitvoerbaar allen
Gemakkelijke controle door USB, Wifi, 4G, APP, HDMI.Remote-clustercontrole voor het bijwerken van programma. Verre monitor alle schermen.
Het roterende scherm voor creativiteit: 0°, 90°, 180°, het eenvoudige plaatsen van 270°by.
Verborgen Interface
Het werk goed wanneer stop met elektriciteit, geen andere het plaatsen.
Technische Parameters:
| Pixelhoogte | 1.9mm |
| Pixelconfiguratie | SMD1010 |
| Pixeldichtheid | 279936pixels/m ² |
| Moduledimensie (W*H) (mm) | 280*210 |
| Comité Afmetingen (mm) | 1908*572*35 |
| Nr. Van Modules per Comité (W*H) | 2*9 |
| Fysieke Resolutie van Module (W*H) | 144*108 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W*H) | 972*288 |
| Comité Materiaal | Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 32kg |
| Gray Scale Processing | met 16 bits |
| Kleurenaantal | 281trillion |
| Contrastverhouding | 4000:1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 250W/set |
| Drijfmethode | 1/27 Aftasten |
| Helderheid | 1000bit |
| Vernieuwingsfrequentie | 2880Hz |
| Het bekijken Engel (H/V) | 160°/160° |
| Het onderhouden | Voorzijde |
| Levensduur | 80,000hours |

Producthoogtepunten
Video die Binnen LEIDENE Affiche Super Dun en Licht voor Opslag Videovertoning adverteren 13-BP.pdf LEIDENE I-Affiche Eigenschappen: BP-Reeks Slanke, Vorm Veranderlijke Digitaal voegt Vertoning toe Slanke Verschijning Front Access Veelvoudige Installatie en Vorm Veranderlijke Diverse Signaalverricht...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.