De Openlucht Vaste Uhd Geleide Vertoning met geringe geluidssterkte, leidde Verhouding van Contrst van de Huurvertoning de Hoge
Productdetails
| Vernieuwingsfrequentie: | 2000HZ | Contrstverhouding: | 4000: 1 |
|---|---|---|---|
| Comité Materiaal: | Matrijs die - gieten | IP classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte): | IP65/IP54 |
| Verwacht leven: | 100,000hrs | ||
| Markeren |
kant van de weg geleide vertoning,openlucht waterdichte geleide adverterende panelen |
||
Productbeschrijving
P 3,2 Openlucht het Vaste LEIDENE van de Met geringe geluidssterkte Comité Vertoningsip65 Hoge Grijze Schaal
Openlucht is de Vaste LEIDENE Vertoning werkelijk populair in de adverterende industrie.
Beschikbare waaier: school, winkelcomplex, stadion, handelscentra, overheids openbare aankondiging, commerciële straten, en stations enz.
Snelle Installtion en Gemakkelijk Onderhoud
Snelle het ontwerpgurantees van het slotsysteem een snelle en gemakkelijke installatie
Toegankelijke voorzijde en achtergedeelte

Slank, Lichtgewicht en stil
Gietend kabinet, 23-27 kg per kabinet
dikte 100
Fanlessontwerp

Veelzijdig Dural Doelontwerp
Het kabinet kan tussen graad worden doen leunen 0-30 om de beste hoek voor publiek en camera te verzekeren
Het toevoegen met grond de regelbare steun en bumper van het beschermingsschuim kan worden omgezet om dislay perimeter te zijn

Parameter
| Model | Bdf-3 |
| Pixelhoogte ² | 3,2 mm |
| Pixeldichtheid |
97.656 pixels/m ²
|
| LEIDEN Type | SMD3535 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 1024 × 768 × 100 |
| Kabinetsresolutie | 293 × 295 |
| Kabinetsgewicht | 27.7kg |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Helderheid | ≥2,500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/6 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >2000Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 300w/m ² |
| Inputvoltage | AC 110/220±10%, 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| Levensduur | ≥100000 u |
FAQ
Wat is leiden?
Leiden wordt geschuurd voor lichtgevende diode, een soort halfgeleider dat wordt gebruikt om het elektronische signaal te geven en te ontvangen in infrarode stralen of licht, gebruikend de kenmerken van samenstellingshalfgeleider. Dit wordt gebruikt voor huishoudapparaten, ver controlemechanisme, elektrisch prikbord, diverse soorten automatiseringstoestellen.
2. Wat zijn pixelhoogte, pixeldichtheid, LEIDENE QTY en pixelconfiguratie?
De pixelhoogte is de afstand tussen naburige pixel.
De pixeldichtheid is de hoeveelheid pixel per vierkante meter.
Qty leiden is de hoeveelheid LEIDENE lampen per vierkant.
De pixelconfiguratie is de beschrijving van de consistentie van een pixel, bijvoorbeeld, wij gebruikt 1 rode lamp, 1 groene lamp, en 1 blauwe lamp om een pixel samen te stellen, de pixelconfiguratie is 1R1G1B.
3. Wat zijn LEIDEN type, modulegrootte en moduleresolutie?
Het LEIDENE type is bijvoorbeeld de beschrijving van LEIDENE lamp, het merk, de vorm in fysiek, de grootte van de lamp
De modulegrootte is de meting van een module.
De moduleresolutie is het aantal pixel per module.
Terugkoppeling:
1. Wij baseren ons op onze productkwaliteit en klantentevredenheid om te slagen. Daarom uw koppel is uiterst belangrijk terug, gelieve weg te gaan goed terugkoppelen als u met onze goederen en dienst tevreden wordt.
2. Wij geven om onze getaxeerde klanten, en zullen altijd proberen om u te helpen. Gelieve te bieden ons de kans om eender welk probleem op te lossen. Wij begrijpen de zorgen en de frustraties u zou kunnen hebben, en ons beste zult proberen om de kwesties op te lossen.
3. Gelieve te versturen ons met de elektronische post alvorens negatief weg te gaan terugkoppelen of openend om het even welk geschil op de plaats. Wij zullen u helpen om het probleem op te lossen.
Producthoogtepunten
P 3,2 Openlucht het Vaste LEIDENE van de Met geringe geluidssterkte Comité Vertoningsip65 Hoge Grijze Schaal Openlucht is de Vaste LEIDENE Vertoning werkelijk populair in de adverterende industrie. Beschikbare waaier: school, winkelcomplex, stadion, handelscentra, overheids openbare aankondiging, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.