P8 bevestigde Waterdichte Aanplakbord LEIDENE Vertoningsmatrijs - Gietend Aluminium Lichtgewicht
Productdetails
| Fysieke Hoogte: | 8mm | LEDs: | Nationstar |
|---|---|---|---|
| Controlesysteem: | Novastar | IP classificatie: | IP65/IP54 |
| Het onderhouden: | Voorzijde/Achtergedeelte | Het bekijken hoek: | 160°/140° |
| Helderheid: | ≥5500nits | Contrastverhouding: | 4000:1 |
| Markeren |
digitale billboard geleid,Outdoor led billboard |
||
Productbeschrijving
P8 Gietend Aluminium Lichtgewicht Openlucht Vast Waterdicht Geleid Aanplakbord voor Reclame
Eigenschappen
- De hoogte verfrist rate>1920Hz
- Het kabinet van het matrijzenafgietsel, slank en lichtgewicht, 27-32kg per kabinet. Ideale substitutie voor traditioneel openlucht omvangrijk en zwaar kabinet.
- Openlucht waterdicht met IP65, past volledig aan openluchtmilieu aan.
- Geschikte helderheid regelbaar voor openlucht dag en nacht.
- Het speciale snelle ontwerp van het slotsysteem waarborgt een snelle en gemakkelijke installatie.
- Brede het bekijken hoek. 160° voor horizontaal, 140° voor verticaal. Voorts kan het kabinet tussen graad worden doen leunen 0-30 om de beste hoek voor publiek te verzekeren.
Toepassing: DOOH-vertoning, Stadiumhuur, Venstervertoning, Barclub, Car Show, de Bouwvoorgevel, Stadion, Tentoonstellingszaal, Ontvangstzaal, Grootwinkelbedrijf, Thematoevlucht, Winkelcomplex.
Specificatie
| Fysieke Hoogte | 8mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2727 |
| Pixeldichtheid | 15.625 pixels/m ² |
| Moduledimensies | 512×256mm |
| Comité Afmetingen | 1024×768×100mm |
| Nr van Modules per Comité | 2×3 |
| Fysieke Resolutie van Module | 64×32dots |
| Fysieke Resolutie van Comité | 128×96dots |
| Comité Materiaal | Matrijs die - gieten |
| Enig Kabinetsgewicht | 35kg |
| Grayscale | met 16 bits |
| Kleuren | 281trillion |
| Contrastverhouding | 4000:1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 350W/ m ² |
| Max Power Consumption | 700 W m ² |
| Vernieuwingsfrequentie | >1920Hz |
| Helderheid | >5500nits |
| Verwacht Leven | 100,000Hours |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65/IP54 |
Geval









FAQ
1. Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
Wij zijn een professionele geleide het schermfabrikant.
2. Hoe te betaling?
Wij keuren L/C, T/T, Western Union goed.
3. Wat is de verpakkingsmethode?
Wij gebruiken gewoonlijk triplexgeval of vluchtgeval.
4. Hoe ongeveer de levertijd?
Wij zullen binnen 30 werkdagen verschepen nadat u de orde plaatste, maar de specifieke geleverde tijd zal door de scheepvaartmaatschappij en het verschepen details worden beïnvloed.
5. Verstrekt u steekproeven? Is het extra vrij of?
Wij verstrekken steekproeven als u nodig hebt, maar de klanten moeten de steekproefkosten en de koerierskosten betalen.
Markeringen: Aanplakbord LEIDENE Vertoning, Openlucht Vaste Vertoning.
Producthoogtepunten
P8 Gietend Aluminium Lichtgewicht Openlucht Vast Waterdicht Geleid Aanplakbord voor Reclame Eigenschappen De hoogte verfrist rate>1920Hz Het kabinet van het matrijzenafgietsel, slank en lichtgewicht, 27-32kg per kabinet. Ideale substitutie voor traditioneel openlucht omvangrijk en zwaar kabinet. ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.