Van het binnen de Vaste LEIDENE Hoogte die de Schermenp3 Pixel Videomuurkabel adverteren - Minder Verbinding voor Vergaderzaalwinkelcomplex
Productdetails
| Pixelhoogte: | 3mm, 4mm, 5mm, 6mm | Kabinetsafmeting: | Aangepast |
|---|---|---|---|
| Kabinetsmateriaal: | Staal/Aluminium | Helderheid: | 1.000 neten |
| Gemiddelde Machtsconsumptie: | 120 W/m2 | Max. Machtsconsumptie: | 400 W/m2 |
| Contrastverhouding: | 4000:1 | Levensduur: | ≥100,000 uren |
| Toepassing: | Binnen | Garantie: | 2-5 jaar |
| Markeren |
Stadium LEIDENE videomuur,binnen geleide reclamepuinkegel |
||
Productbeschrijving
Van het binnen de Vaste LEIDENE Hoogte die de Schermenp3 Pixel Videomuurkabel adverteren - Minder Verbinding voor Vergaderzaalwinkelcomplex (BHD.pdf/BIF.pdf/UHD.pdf)
Binnen LEIDENE het Schermeigenschappen

1. Het bekijken hoek: Wijd het bekijken hoek
2. Ontwerp: Standaardpaneelontwerp
3. Hoge precisie met het naadloze stikken
4. Ultra slank ontwerp: Enige kabinetsgewichten slechts 4.6kg
Welke men u verkiest? LEIDENE het scherm of projector in uw vergaderzaal?

1. Helderheid – het LEIDENE scherm wordt gemeten in NIT die door geleid licht, de projectoren in LUX worden gemeten dat door weerspiegeld licht, en één NIT aan 3,426 LUX gelijkwaardig is, dan kunt u zien de eenheid van NIT veel helderder is dan een eenheid van LUX.
Er is de afstand van de projectoren aan het projectiesscherm, dat de helderheid en zichtbaar ook zal verliezen wanneer de kijkers de projectoren bekijken, maar het LEIDENE scherm is licht alleen.
2. Onbeperkte grootte – voor de projectoren, is de grootte beperkt, kon u op de muur slechts maken, maar voor LEIDENE muur, zijn de grootte en de resolutie onbeperkt, kunt u om het even welke HD, 2K of 4K op de vergaderzaal maken aangezien u wilt.
3. Kostenprestaties – voor de gelijkaardige kwaliteit en de grootte, zijn de LEIDENE muren bij het begin 15-20% duurder dan projectoren, maar als u de onderhoudskosten na 1 of 2 jaar kunt overwegen, zult u $4.500 voor een nieuwe bol en $6.000 voor een nieuwe lichte motorvervanging van projectoren berekenen, maar u hebt slechts $100-300 nodig om de nieuwe LEIDENE module voor de LEIDENE muur te vervangen, zijn geen twijfel, beeld en de videokwaliteit van LEIDENE muren altijd beter dan projectoren.
4. Image&videokwaliteit – aangezien wij het weten, zijn er vele projectoren is nog in BR, maar vele conferenties zijn reeds vereiste HD-technologie voor hun videovertoningen.
Permanente LEIDENE Vitrines


Binnen Videomuurparameters
| Pixelhoogte | 3.2mm |
| Pixeldichtheid | 97.656 pixel/sqm |
| Pixelhoeveelheid (W * H) | 160 * 80mm |
| Modulegrootte | 512 * 256mm |
| LEIDEN Type | SMD1617 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinet | |
| Resolutie (W * H) | 320 * 240mm |
| Afmeting (mm) (W * H) | 1024 * 768mm |
| Kabinetsmateriaal | Het gieten |
| SQM-Kabinetsgewicht | 35kg |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65/54 |
| Het scherm | |
| Helderheid | ≥4,000nits |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Gray Scale | 16bits |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥1,920Hz |
| Dot Defects Rate | ≤0.0001 |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 160°/140° |
| Levensduur | ≥100,000hours |
| Machtsconsumptie (avg.) | 240W/panel |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | ﹣ 20℃~60℃/10%~90%RH |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | ﹣ 30℃~60℃/10%~90%RH |
Ongeveer Bako-Visie

- Meer dan 10 Jaar Ervarings bij het LEIDENE Vertoningsscherm de Productie in China.
- 3 jaar Hoog - Verstrekte kwaliteitsgarantie.
- Globale Kwaliteitsnorm met Ce, EMC, ROHS, ETL, UL, FCC, Gediplomeerde ISO9001.
- Klant overzee in 120+-Landen in de Wereld.
- Geschikt hoogtepunt om de Kleermaker Work van OEM, ODM te verstrekken.

Producthoogtepunten
Van het binnen de Vaste LEIDENE Hoogte die de Schermenp3 Pixel Videomuurkabel adverteren - Minder Verbinding voor Vergaderzaalwinkelcomplex (BHD.pdf/BIF.pdf/UHD.pdf) Binnen LEIDENE het Schermeigenschappen 1. Het bekijken hoek: Wijd het bekijken hoek 2. Ontwerp: Standaardpaneelontwerp 3. Hoge ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.