P8mm Volledige Voor de Dienst Robuuste Stevig van de Kleuren Openlucht Vaste Vertoning voor Reclame
Productdetails
| Fysieke Hoogte: | 8MM | Comité Materiaal: | Staal/Aluminium |
|---|---|---|---|
| Het onderhouden: | Voorzijde/Achtergedeelte | het bekijken hoek: | 160°/140° |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1920Hz | Contrastverhouding: | 2000:1 |
| Helderheid: | >6500nits | IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte): | IP65/IP54 |
| Markeren |
kant van de weg geleide vertoning,het straat geleide scherm |
||
Productbeschrijving
P8mm Voor Robuuste Vaste LEIDENE van de Dienst Openlucht Waterdichte Studry Vertoning voor Reclame
Eigenschappen
1. Openlucht waterdicht met IP65 voor diverse weersomstandigheden.
2. Hoge definitie en hoge vernieuwingsfrequentie, geschikte helderheid regelbaar voor openlucht dag en nacht.
3. Snelle installatie en gemakkelijk onderhoud. De voordienst bespaart plaats.
4. Goede hittedissipatie. Elk kabinet is uitgerust met ventilators om de hete wind uit binnen blazen en koude windslag te laten.
5. Het gebruik van energy-saving voeding IC en twee, niet alleen sparen elektriciteit, maar ook breidt het leven van de vertoning uit.
Specificatie
| Bof-8 | |
| Fysieke Hoogte | 8mm |
| Pixelconfiguratie | SMD3535 |
| Pixeldichtheid | 15.625 pixels/m ² |
| Moduledimensies | 256×256mm |
| Comité Afmetingen | 1280×768×150mm |
| Nr van Modules per Comité | 5×3 |
| Fysieke Resolutie van Module | 32×32dots |
| Fysieke Resolutie van Comité | 160×96dots |
| Comité Materiaal | Staal/Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 65/45kg |
| Grayscale | met 16 bits |
| Kleuren | 281trillion |
| Contrastverhouding | 2000:1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360W/ paneel |
| Maximum Machtsconsumptie | 900W/ paneel |
| Vernieuwingsfrequentie | >1920Hz |
| Helderheid | >6500nits |
| Verwacht Leven | 100,000Hrs |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65/IP54 |
Installatieprocedures

FAQ
1. Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
Wij zijn een professionele geleide het schermfabrikant.
2. Hoe te betaling?
Wij keuren L/C, T/T, Western Union goed.
3. Wat is de verpakkingsmethode?
Wij gebruiken gewoonlijk triplexgeval of vluchtgeval.
4. Hoe ongeveer de levertijd?
Wij zullen binnen 30 werkdagen verschepen nadat u de orde plaatste, maar de specifieke geleverde tijd zal door de scheepvaartmaatschappij en het verschepen details worden beïnvloed.
5. Verstrekt u steekproeven? Is het extra vrij of?
Wij verstrekken steekproeven als u nodig hebt, maar de klanten moeten de steekproefkosten en de koerierskosten betalen.
6. Hoe verscheept u de goederen?
Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Bovendien Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.
Onze diensten
Pre-produceert
- Krijg volledige behoeften van cliënten.
- Om een grondige analyse te maken.
- Bied een redelijkste en wetenschappelijke oplossing aan.
- Aangepast ontwerp.
Bij het produceren
- Het veroorzaken van vooruitgang het bijwerken voor cliënten.
- Bijzonder van het installatiecad en ontwerp diagram voor cliënten.
Na de dienst
- 2 jaar vrij onderhouds.
- 7 dagen per week, 24 uur per dag 5 jaar de online dienst voor om het even welke technische ondersteuning voor om het even welke klanten.
- Vrije opleiding voor klanten in fabriek.
- De ingenieur onsite leidt indien nodig.
Producthoogtepunten
P8mm Voor Robuuste Vaste LEIDENE van de Dienst Openlucht Waterdichte Studry Vertoning voor Reclame Eigenschappen 1. Openlucht waterdicht met IP65 voor diverse weersomstandigheden. 2. Hoge definitie en hoge vernieuwingsfrequentie, geschikte helderheid regelbaar voor openlucht dag en nacht. 3. Snelle ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.