Commerciële Digitale Volledige de Kleurenp2.5 Binnen2800hz Vernieuwingsfrequentie van de Affichevertoning
Productdetails
| Contrastverhouding: | 4000:1 | Comité Materiaal: | Aluminium |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | >1,000nits | Vernieuwingsfrequentie: | >2880 Herz |
| Kleuren: | 281 triljoen | Het onderhouden: | Front |
| Markeren |
Het geleide Affichescherm,Spiegel LEIDENE Vertoning |
||
Productbeschrijving
Van de volledige Kleuren LEIDENE de Commerciële Binnen2800hz Vernieuwingsfrequentie Affichevertoning P2.5
Hoofdlijnen
1, ultra slank. Tickness van het Ons dit scherm slechts 35mm van de reeksaffiche. Terwijl anderen 45mm.
2, Multiopties voor oplossingen van installaties
3, Binnen LEIDENE van PH2.5 affiche bieden overweldigende definitie, contrast en kleuren dat reproductie aan huidige glasheldere beelden in elke voorwaarde.
4, worden het Naadloze Lasscherm vervaardigd vanaf recentste technologie-dynamische aftastenwijze die hogere helderheid en hoge vernieuwingsfrequentie aanbiedt.
Specificaties
| BP-2 | |
| Fysieke Hoogte | 2.5mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2020 |
| Pixeldichtheid | 160,000pixels/m ² |
| Moduledimensies (W*H) (mm) | 280*210 |
| Comité Afmetingen (mm) | 572*1920*35 |
| Nr van Modules per Comité (W*H) | 2*9 |
| Comité Materiaal | Aluminium |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Sigle Kabinetsgewicht | 32kg |
| Verwerking | met 16 bits |
| Vernieuwingsfrequentie | >=2800 Herz |
| IP Classificatie | IP40 |
| Het bekijken Hoek | 160°/140° |
| Verwacht Leven | 100.000 U |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | 10ºC60ºC/10%60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | 30ºC60ºC/10%60% |
| Fysieke Resolutie van Module (W*H) (mm) | 112*84 |
| Fysieke Resolutie van Gehele Reeks (W*H) (mm) | 228*768 |
| Avg/Maximum Machtsconsumptie | 250/750W/Set |
| Het onderhouden | Voorzijde |
| Drijfmethode | 1/28 Dynamisch Aftasten |
| Framesnelheid | 60 fps |
Productendetails

Uiterst dun en lichtgewichtlichaam,--De dikte is 35 mm en wegend minder dan 32 kg, kan één persoon het bewegen en gemakkelijk en snel installeren.
De slanke verschijning, vormt veranderlijke digitale advertentiesvertoning.

Veelvoudige communicatie wijzen--De mededeling via USB-Stok, de netwerkkabel, HDMI en WIFI maken de dienst tot meer efficiency.

Veranderlijke installaties, het hangen, opgezette muur, grond die, steun status bevinden zich
De 72 uren die test verouderen wordt geleid zonder matrijzenlamp, schemerige lamp, kleurenverschil en mozaïek.
Wijd gebruik: ben op winkelcomplex, bioskoop, bars, banken, de opslag van luxegoederen van toepassing, toont de handel, tentoonstellingszaal, conferentieruimte, het reizen van DJ, thematoevlucht, venstervertoning enz.

Transporation

Ongeveer ons
De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd, begon in Shenzhen in 2005, een fabrikant van wereldklasse van technologisch geavanceerde LEIDENE vertoningen, die zich op hoge eind professionele klanten concentreren onder binnenlandse en overzee markten. BAKOVISION kan volledig het kleermakerswerk van OEM, ODM, creatieve LEIDENE verstrekken modellen naast van de standaard LEIDENE schermen.

FAQ
Q1: Bent u fabriek of een handelsbedrijf?
A1: Wij zijn een fabriek verschuldigd zijnd professionele R&D-afdeling en productielijnen met 14 jaar van ervaring in geleide vertoning.
Q2: Ik zou u willen vragen of is het mogelijk om mijn embleem op het product te hebben.
A2: Wij hopen u weet dat onze bedrijfsteun volkomen de embleemdienst aanpaste. Maar wij hopen ook u weet dat het de extra-dienst is, zodat is een kleine prijs van de beetje extra dienst nodig.
Q3: Hoe te om te installeren het nadat ik het ontving?
A3: Wij zullen u de tekening aanbieden om u voor installatie te begeleiden, konden wij tekening, de tekening van de softwareopstelling of foto ook aanbieden of onze te helpen ingenieur schikken indien nodig.
Q4: Hoe te om het juist geleid scherm voor uw behoefte te kiezen?
U moet enkel drie eenvoudige vragen overwegen wanneer u het geleid scherm kiest.
A: 1.Will u gebruikt binnen of openlucht het?
2.Is het voor huurgebruik (behoefte om van één plaats aan een andere plaats zeer vaak worden bewogen) of voor vaste installatie (om in één plaats voor altijd) worden geïnstalleerd?
3.What is de benaderende grootte van geleid geheel het scherm u zou willen kopen?
Producthoogtepunten
Van de volledige Kleuren LEIDENE de Commerciële Binnen2800hz Vernieuwingsfrequentie Affichevertoning P2.5 Hoofdlijnen 1, ultra slank. Tickness van het Ons dit scherm slechts 35mm van de reeksaffiche. Terwijl anderen 45mm. 2, Multiopties voor oplossingen van installaties 3, Binnen LEIDENE van PH2.5 ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.