Van de binnen LEIDENE LEIDEN Vertoningshuur Kabinet 1R1G1B SMD 2121 Volledige Kleur Naadloze 300 w/m ²
Productdetails
| LEIDENE Configuratie: | 1R1G1B | Kleur: | Volledige Kleur |
|---|---|---|---|
| Grijze Schaal: | met 16 bits | Machtsconsumptie: | 300w/m ² |
| Pixeldichtheid: | 111110 pixels/m ² | Pixelmislukking: | <0> |
| Gebruik: | Binnen | Toepassing: | Leef Gebeurtenissen Geleide Vertoning, overleg |
| Markeren |
binnen volledige kleur geleide vertoning,de geleide publiciteitsschermen |
||
Productbeschrijving
Binnen LEIDENE Vertoningsspecificaties
| Model | BIR - I-3 |
| Pixelhoogte | 3.9mm |
| Pixeldichtheid | 65.536 px/m ² |
| LEIDEN Type | SMD2121 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Moduledimensie | 250*250 |
| Kabinetsafmeting | 500*500/500*1000 |
| Kabinetsresolutie | 192*192/192*184 |
| Kabinetsgewicht | 8/14kg/panel |
| Kabinetsmateriaal | het gieten |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP40/IP21 |
| Helderheid | >1200nits |
| Contrastverhouding | 4000:1 |
| Verwerking | 14-met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 160°/140° |
| Machtsconsumptie (avg.) | 64/128 w/m ² |
| Machtsconsumptie (max.) | 192*384 w/m ² |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | ≥ 1920Hz |
| Voeding | AC 110/220±10%50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -10~60°C/-30~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 uren |
| Levensduur | 100.000 Uren |
| De dienst | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP tarief | IP40 |
| Certificaat | CCC, CE, ENZ., FCC |
Beschrijvingen van de huur de Videomuur
1. Lichtgewichtkabinet., geschikt voor het vervoeren en het installeren, welke besparingsloonkosten.
2. De eenvoudige kabinetsstructuur en de vlotte oppervlakte, bezitten een aardige verschijning en structuren.

3. Hoge grijze schaal, die de het zuiveren technologie voor aardig beeld bereiken.
4. >1920 Herz, zorgt ervoor dat het scherm geen van het schudden/snel het opvlammen/mozaïekproblemen.

5.Package met Vluchtgeval, worden de Comités van de 6-8 eenhedenvertoning verpakt in één geval.
6.Delivery tijd binnen 20-25 Werkdagen.

Ongeveer Bako-Visie

- Meer dan 10 Jaar Ervarings bij het LEIDENE Vertoningsscherm de Productie in China.
- 3 jaar Hoog - Verstrekte kwaliteitsgarantie.
- Globale Kwaliteitsnorm met Ce, EMC, ROHS, ETL, UL, FCC, Gediplomeerde ISO9001.
- Klant overzee in 120+-Landen in de Wereld.
- Geschikt hoogtepunt om de Kleermaker Work van OEM, ODM te verstrekken.
FAQ:
Q1. Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
A: Wij zijn een professionele geleide het schermfabrikant.
Q2. Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T of Western Union 30% als storting, en 70% vóór levering. U de Professionele Kwaliteitscontrolefoto's zal tonen alvorens u het saldo betaalt. Dan kon u alles door uw ogen vóór de verzending zien.
Q3. Hoe ongeveer uw levertijd?
A: Over het algemeen, vergt de steekproefbehoeften 3-5 dagen, massaproduktietijd 1-2 weken voor orde meer dan hoeveelheid.
Q4. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.
Q5. Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij jaar 2-5 garantie voor uw producten aan.
Q6: Hoe maakt u tot onze zaken verhouding op lange termijn en goede?
A: 1. Wij houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om ons klantenvoordeel te verzekeren;
2. Wij respecteren elke klant als onze vriend en wij doen oprecht zaken en maken vrienden met hen, geen kwestie waar zij uit komen.
Q7: Hoe kan ik technologiesteun krijgen?
A: 1. Wij konden u de vrije opleiding in onze fabriek geven, wat systeemgebruik, systeemonderhoud en materiaalbescherming ect omvatten.
2. Wij konden ver onderwijzen u door als niet duidelijk om het even wat.
Producthoogtepunten
Van de Volledige de Kleuren Binnen LEIDENE van 1R1G1B SMD 2121 LEIDEN Vertonings Naadloze Huur Kabinet 300 w/m ² Binnen LEIDENE Vertoningsspecificaties Model BIR - I-3 Pixelhoogte 3.9mm Pixeldichtheid 65.536 px/m ² LEIDEN Type SMD2121 LEIDENE Configuratie 1R1G1B Moduledimensie 250*250 Kabinetsafmeti...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.