Binnen de Huur LEIDENE van HD P3.91 SMD2121 Vertoning met 500x1000mm panelen voor overleg
Productdetails
| Materiaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel | Licht: | Nationstar |
|---|---|---|---|
| Bestuurder IC: | ICN2038S | Gebruik: | Binnenhuur |
| Garantie: | 2 jaar | Helderheid: | 1200nits |
| Voeding: | Meanwell | Grijze Schaal: | met 16 bits |
| Markeren |
binnen volledige kleur geleide vertoning,binnen geleid aanplakbord |
||
Productbeschrijving
Binnen de Huur LEIDENE van HD P3.91 SMD2121 Vertoning met 500x1000mm panelen voor overleg
LEIDENE van de P3.91smd2121 Binnenhuur Vertoningsbeschrijving
Gebruikersvriendelijke, Binnenhuur LEIDENE Vertoning
Lichtgewicht Groot Formaatkabinet
Kabinet 500mmx500mm of 500mmx1000mm
Hoge Definitie Binnenvertoning
Kromlijnig, Concaaf, Convex
LEIDENE van de P3.91smd2121 Binnenhuur Vertoningsbril
| Bir-ii-3 | |
| Fysieke Hoogte (mm) | 3.91mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2121 |
| Pixeldichtheid | 65,536 pixels/㎡ |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 250x250 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500x500x80/500x1000x80 |
| Nr van Modules per Comité (W × H) | 2x2/2x4 |
| Fysieke Resolutie van Module (W x H) | 64x64 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 128x128/128x256 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 8/14 kg/paneel |
| Gray Scale | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4,000:1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 325 W/㎡ |
| Max Power Consumption | 780 W/㎡ |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | 10°60℃/10%60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | 30°60℃/10%60% |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Helderheid | ≥1,200nits |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
LEIDENE van de P3.91smd2121 Binnenhuur Vertoningseigenschappen
Kleurenuniformiteit van alle tijden
●Het unieke proces van de kleurenkaliberbepaling
●Strakke bakselectie voor LEIDENE golflengte
●Diepe zwarte niveaus, contrastverhouding 4000:1

Snelle Installatie en Gemakkelijk Onderhoud
●Bundel het hangen en grondsteun beschikbare allebei
●Zonder kabel tussen modules
●Voor en achtertoegang
●Hulpmiddelen vrije installatie

Slank, Lichtgewicht en Stil
●500mmx500mm of 500mmx1000mm kabinet
●80mm dikte, 7 kg per kabinet
●Fanlessontwerp
●1 persoonsbaan

Slimme Concaaf en Convex
●Zowel 500mmx500mm als 500mmx1000mm zijn de kabinetten boog-bekwaam
●0°-10° concave en convexe graad

LEIDENE van de P3.91smd2121 Binnenhuur vitrines

Vervoer:

Bedrijfinleiding:

De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd, begon in Shenzhen in 2005, een fabrikant van wereldklasse van
kan de technologisch geavanceerde LEIDENE vertoningen, het volledig het kleermakerswerk van OEM, ODM, creatieve LEIDENE verstrekken modellen naast van de standaard LEIDENE schermen.
BAKO-de VISIEproductregelen hebben I/O rantal, ondertussen vast I/O omvatten, de fijne hoogte van UHD, het transparante scherm, reclameaffiche, het vouwbare scherm…, gebaseerd op ons ervaren R&D-team, en uitvoerig beheer, zijn wij altijd open en bekwaam in het breken van nieuw model en het bewerken voor aangepaste oplossingen evenals creatieve producten.
FAQ:
Q1: Hoe te om het juist geleid scherm voor uw behoefte te kiezen?
A: U moet enkel aan 3 eenvoudige vragen denken wanneer u het geleid scherm door zich kiest.
1.Will u gebruikt binnen of openlucht het?
2.Is het voor huurgebruik (behoefte om van één plaats aan een andere plaats zeer vaak worden bewogen) of voor vaste installatie (om in één plaats voor altijd) worden geïnstalleerd?
3.what is de benaderende grootte van het geleide scherm u als zou kopen?
Q2: Welke pixelhoogte zou ik moeten kiezen?
A: Er is vele verschillende pixelhoogte van 1,667--20,25,30mm, is er een ruwweg principe-gewoonlijk klein die pixel (1.667mm10mm) voor het binnen geleide scherm, groter die pixel (10mm30mm) wordt gebruikt voor het openlucht geleide scherm (bijvoorbeeld hoge manier reusachtige reclame) wordt gebruikt.
Q3: Welk controlesysteem zou ik moeten kiezen?
A: Er is zowel synchroon als asynchroon controlesysteem voor het geleide scherm op de markt, voor grote grootte geleide het scherm (gewoonlijk meer dan 20sqm) behoefte om synchroon controlesysteem te gebruiken, onder 20sqm het aan u is te gebruiken syn of asyn. Maar asyn is de vernieuwingsfrequentie van het controlesysteem veel lager dan het systeem van de synchronisatiecontrole en voor het systeem van de asyncontrole, kunt u verkiezen om wifi, van 3G, van 4G enz. draadloze controle te gebruiken.
Q4: Hoe te betalen?
A: Wij keuren L/C, T/T-bank, of paypal of westerunion goed.
Q5: Hoe te verschepen?
A: Het is facultatief en wij respecteren de keus van de klant. U kunt verkiezen om door luchtvracht, door internationaal exprespostbedrijf, of door overzees volgens uw goederengewicht en volume en levertijd te verschepen u nodig hebt.
Q6: Hoe te om te installeren het nadat ik het ontving?
A: Wij zullen u de tekening aanbieden om u voor installatie te begeleiden, konden wij staaltekening, de tekening van de softwareopstelling of foto ook aanbieden of onze ingenieursvlieg naar u verzenden voor hulp indien nodig.
Producthoogtepunten
Binnen de Huur LEIDENE van HD P3.91 SMD2121 Vertoning met 500x1000mm panelen voor overleg LEIDENE van de P3.91smd2121 Binnenhuur Vertoningsbeschrijving Gebruikersvriendelijke, Binnenhuur LEIDENE Vertoning Lichtgewicht Groot Formaatkabinet Kabinet 500mmx500mm of 500mmx1000mm Hoge Definitie Binnenvert...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.