P6.67 Openlucht Geleide Reclametekens, Hoog Helderheids Videoaanplakbord die 1920Hz adverteren
Productdetails
| Fysieke Hoogte: | 6.67mm | Comité Materiaal: | Staal |
|---|---|---|---|
| Het onderhouden: | Voorzijde/Achtergedeelte | Het bekijken hoek: | 160°/140° |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1920Hz | Contrastverhouding: | 2000:1 |
| Helderheid: | >6500nits | IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte): | IP65/IP54 |
| Markeren |
Outdoor led billboard,openlucht elektronische signage raad |
||
Productbeschrijving
P6.67 van het Volledige LEIDENE van het Kleuren Openluchtaanplakbord de Muur Videovertoningsscherm
Snelle Details:
1, Pixelhoogte: 6,67 mm.
2, SMD LEDs, Brede het bekijken hoek: 140°/140°.
3, Digitaal Proces: 16bits.
4, Standaardkabinetformaat: 960mmx960mm, kabinetsgewicht: 40kg.
5, Garantie: 2years.
6, Geadviseerde minimum het bekijken afstand: 8m.
Beschrijving:
Omvat het openlucht geleide digitale de aanplakbordenpixel van de Bakovisie 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 16mm, binnen deze pixel, 4mm, 5mm, zijn 6mm heet-verkoopt en hoogste de rendabele reeksen.
Toepassing:
Zijn de Bako openlucht geleide elektronische aanplakborden wijd geïnstalleerd op polen, enige pool-opgezette, dubbele pool-opgezet, of opgezette tri-pool die, reclame doen of voor luchthaven uitzenden, busstation, spoorweg, overheid, school, winkelcomplex, openbare ruimten, die media etc. adverteren.
Eigenschappen:
1, Hoge IP Classificatie IP65, goede waterdichte en stofweerstand, geschikt voor elke voorwaarde.
2, Brede het bekijken hoek 160° voor breder bereik, naadloos in al richting met dezelfde output van de beeldkwaliteit, geschikt voor zich het grote verzamelen.
3, Hoge helderheid van 6,000nits aan 9,000nits, zichtbaar van elk richtings zelfs gezicht aan directe zonneschijn.
4, Goede hittedissipatie met ventilators en het gebruiken van meanwell voeding, lange levensduur.
Voordelen:
1, Hoog - kwaliteitssmd geleide panelen, stabiele en hoge duurzaamheid.
2, zonder het ghosting, duidelijk en schoon.
3, Hoog vers tarief tot 2,000Hz, hoog contrast aan 4,000:1, levendige kleur.
4, Aangepast kabinetformaat, kunnen verschillende status en plaats passen.
Specificatie
| Bof-6 | |
| Fysieke Hoogte | 6.67mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2727 |
| Pixeldichtheid | 22,500pixels/m ² |
| Moduledimensies | 320×320mm |
| Comité Afmetingen | 1280×960×150mm |
| Nr van Modules per Comité | 4×3 |
| Fysieke Resolutie van Module | 48×48dots |
| Fysieke Resolutie van Comité | 192×144dots |
| Comité Materiaal | Staal/Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 65/45kg |
| Grayscale | met 16 bits |
| Kleuren | 281trillion |
| Contrastverhouding | 2000:1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360W/ paneel |
| Max Power Consumption | 900W/ paneel |
| Vernieuwingsfrequentie | >1920Hz |
| Helderheid | >6500nits |
| Verwacht Leven | 100,000Hours |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65/IP54 |
Geval








FAQ
1. Hoe te betaling?
Wij keuren L/C, T/T. goed.
2.What is de verpakking methode?
Wij gebruiken gewoonlijk triplexgeval of vluchtgeval.
3.How over de levertijd?
Wij zullen binnen 15-25 werkdagen verschepen nadat u de orde plaatste.
4.What is de garantie van uw Geleide Affiche?
Wij hebben een garantie van 2 jaar voor het ons geleid vertoningsscherm, en 100.000 urenlevensduur van de geleide lampen
Onze diensten
Pre-produceert
1. Krijg volledige behoeften van cliënten.
- Om een grondige analyse te maken.
- Bied een redelijkste en wetenschappelijke oplossing aan.
- Aangepast ontwerp.
Bij het produceren
- Het veroorzaken van vooruitgang het bijwerken voor cliënten.
- Bijzonder van het installatiecad en ontwerp diagram voor cliënten.
Na de dienst
1. 2 jaar vrije garantie.
- 7 dagen per week, 24 uur per dag 5 jaar de online dienst voor om het even welke technische ondersteuning voor om het even welke klanten.
- Kan ingenieur schikken naar uw plaats gaan uw installatie en vrije opleiding steunen.
Producthoogtepunten
P6.67 van het Volledige LEIDENE van het Kleuren Openluchtaanplakbord de Muur Videovertoningsscherm Snelle Details:1, Pixelhoogte: 6,67 mm.2, SMD LEDs, Brede het bekijken hoek: 140°/140°.3, Digitaal Proces: 16bits.4, Standaardkabinetformaat: 960mmx960mm, kabinetsgewicht: 40kg.5, Garantie: 2years.6, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.