Het Aluminium van het LEIDENE van het matrijzenafgietsel de Lichtgewichtp10 1920Hz Vernieuwingsfrequentie Videovertoningsscherm
Productdetails
| Pixelhoogte: | 10mm | Materiaal: | Die-cutting Aluminium |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | >5,500 neten | Vernieuwingsfrequentie: | 1920HZ |
| Certificering: | CE,UL,FCC,ISO9001 | Kabinetformaat: | 960 x 960 x 10mm |
| Markeren |
Gebeurtenissen LEIDENE Vertoning,Verhuur display geleid |
||
Productbeschrijving
P10mm maak Openlucht Hoge LEIDENE van de Helderheidshuur Videovertoning waterdicht
Huur Geleide het Scherm Snelle Details:
1, Pixelhoogte: 10mm
2, Volledige kleuren: 281trillions.
3, SMD, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.
4, Standaardkabinetformaat: 960x960mm gewicht: 15kg/Sqm.
5, Geadviseerde minimum het bekijken afstand: 10m.
6, Garantie: 2years.
Huur Geleide het Schermbeschrijving:
Omvat het Openlucht LEIDENE van de Bakovisie Scherm permanente installatie openlucht elektronische geleide vertoning, het pixel divers van 2,6, 3.91mm, 4.81mm, 6mm, 10mm. Wij verstrekken veranderlijke oplossing om aan uw vereiste te voldoen. U kunt het voor stadiumprestaties gebruiken of levend toon.
Huur Geleide het Scherm Superieure Elektroeigenschappen
- Hoge helderheid: Meer dan 6000nits, zichtbaar van elk richtings zelfs gezicht aan directe zonneschijn.
- Hoge waterdichte rang: IP65 de bescherming, kan zijn ondersteunt sterke strom en de regen, heeft de beste waterdichte capaciteit in openluchtgebruik, SMD LEDs, brede het bekijken hoek, Hor. Ver. 140 graad;
- Geschikt assembleer: De slimme snelle zijsloten maken het scherm snel en gemakkelijker assembleren; Sparen uw loonkosten en tijd.
- Naadloze verbinding: superieure kleurenuniformiteit en overweldigende beeldkwaliteit, is er geen zwarte vattingslijn bij verbinding noch informatie het missen;
- Goede hittedissipatie: Nieuw kabinetsontwerp van het LEIDENE scherm zonder ventilator, goede hittedissipatie, wegens het gieten van alumium materieel, beknopt, slank en lichtgewicht;
- Geschikte Controle: De digitale Videomuren kunnen aan bijna om het even welk materiaal worden verbonden, die aan PCs, DVD en camera omvatten. Dat moet gemakshalve voor u uw gegevens voorleggen;
- Hoog - kwaliteit: wij gebruiken beroemd IC, zoals MBI5020, MBI5024, MBI5030 en hoogte - de kwaliteitslamp, Nationstar etc., verzekert hoge helderheid;
Huur/Vaste Geleide het Schermspecificatie
| Fysieke Hoogte | 10mm |
| Pixelconfiguratie | SMD3535 |
| Pixeldichtheid | 10.000 pixel/Sqm |
| Moduledimensies (W x H) (mm) | 320 x 160 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960 x 960 x 80mm |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 104 x 104/104 x 208 |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 150 W /panel |
| Max Power Consumption | 550 W /panel |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -30ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Helderheid | ≥6,000nits |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 65/IP 54 |
Vast Geleid het Schermgeval:










Producthoogtepunten
P10mm maak Openlucht Hoge LEIDENE van de Helderheidshuur Videovertoning waterdicht Huur Geleide het Scherm Snelle Details:1, Pixelhoogte: 10mm2, Volledige kleuren: 281trillions.3, SMD, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.4, Standaardkabinetformaat: 960x960mm gewicht: 15kg/Sqm.5, Geadviseerde minimum ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.