P3.91 Openluchthuur LEIDENE Vertoning 4500 Netenhelderheid SMD1921 2 Jaar Garantie
Productdetails
| Pixel: | 3.91mm | Pixeldichtheid: | 65536dots/㎡ |
|---|---|---|---|
| Het schermafmeting: | 500 X.500 x 80mm | Garantie: | 2 jaar |
| Helderheid: | >4,500 neten | Certificering: | CE,UL,FCC,ISO9001 |
| Markeren |
Gebeurtenissen LEIDENE Vertoning,Verhuur display geleid |
||
Productbeschrijving
Pixelhoogte 3.91mm Openluchthuur/Vaste Vloer LEIDENE Vertoning voor Huwelijk en toont
Snelle Details van het vloer de Huur Geleide Scherm:
1, Pixelhoogte: 3.91mm
2, Volledige kleuren: 281trillions.
3, SMD, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.
4, Standaardkabinetformaat: 500×500mm gewicht: 40kg/Sqm.
5, Geadviseerde minimum het bekijken afstand: 4m.
6, Garantie: 2years.
Beschrijving van het vloer de Huur Geleide Scherm:
Van de Binnen LEIDENE van de Bakovisie omvat het Scherm Vloervertoning permanente installatie binnen elektronische geleide vertoning, het pixel divers van 2,6, 3.91mm, 4.81mm. Wij verstrekken veranderlijke oplossing om aan uw vereiste te voldoen. U kunt het voor stadiumprestaties gebruiken of levend toon.
De twee doelen dienende gebruiksmanier maakt dit scherm als Geleid Muur en Vloerscherm. U kunt het met diverse gebruiksmanier als uw wens gebruiken.
Eigenschappen:
1. De hoge en regelbare helderheid kan de eisen van de veranderende behoefte van Klant in verschillende milieu's ontmoeten.
2. Geen mozaïek toe te schrijven aan uitstekende vlakheid en aardige uniformiteit van lichtgevend.
3. Het pixel is lang, is de kwaliteit uitstekend en realistisch, is de kleur zuiver en dik.
4. De vlakheid is goed en het beeld is eenvormig en tevredenstellend aan het oog.
5. Hoge grayscale en verfrist zich hoog, is het studio videoeffect realistisch.
6. De structuur van veiligheidsprestaties, verbeterd ontwerp is niet gemakkelijk te misvormen.
7. De vertoningstechnologie van de groot-hoekweergave om de brede waaier Hoek aan menings onbevooroordeelde kleur te ontmoeten.
8. Het kan op de voorzijde en de rug worden ontworpen en worden gehandhaafd, gemakkelijk en snel en gemakkelijk te handhaven.
9. De waterdichte en hoge helderheid kan dit scherm geschikt maken voor om het even welke weer en voorwaarde zijn.
10. De twee doelen dienende gebruiksmanier, u kan het als normaal huurscherm voor prestaties gebruiken, en u kunt het op vloer leggen zodra u het vloerscherm met het toevoegen van pvc-raad nodig hebt. Dit kan uw kosten en geen behoefte besparen om twee soorten het scherm te kopen.


Specificatie:
| Fysieke Hoogte | 3.91mm |
| Pixelconfiguratie | SMD1921 |
| Pixeldichtheid | 65.536 pixel/Sqm |
| Moduledimensies (W x H) (mm) | 250 x 250 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500 X.500 x 80 |
| Nr van Modules per Comité (W x H) | 2 x 2 |
| Fysieke Resolutie van Module (W x H) | 64 x 64 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 128 x 128 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 9kg/panel |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 400 W /Sqm |
| Max Power Consumption | 800 W /Sqm |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -30℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| Vernieuwingsfrequentie | >1,920 Herz |
| Helderheid | ≥4,000nits |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 65/IP 54 |
| Aftastenmethode | 1/16 Aftasten |
Geval:


Waarom kies ons?
1. Concurrerende Prijs
Wij zijn middelgrote Chinese lokale fabriek. Wij controleren zeer goed onze kosten zodat wij de echte voordelen aan onze klanten kunnen geven.
2. Dichte Verhouding met Grondstoffenleveranciers
Voor onze werkgevers in de sleutelposities bij de hoogste geleide vertoningsfabriek sinds 2005 zijn geweest, hebben wij zeer dichte en strategische verhouding met de grondstoffenleveranciers, die de stabiele kwaliteit van onze producten steunen.
3. Kwaliteitscontrole
Van grondstoffen aan afgewerkt product, van te veroorzaken ontwerp, controleren wij alle stappen, die de waarborg van de kwaliteit en de betrouwbaarheid zijn.
4. De professionele diensten
Wij hebben meer dan 10 jaar professioneel en technisch personeels, en kunnen onze klanten van de beste oplossing voorzien.
Verzending:
Verzending
Door lucht of overzees, shenzhen FOB
UPS/DHL/Fedex/Express (huis-aan-huis) etc.
levertijd
binnen 20 dagen die van 30% tellen kwam de vooruitbetaling bij de rekening van GM aan.
Betalingstermijn
T/T (30%-storting, de rust 70% betaling vóór fabrieksverzending die wordt verricht)
De Western Union /L/C etc.
Bedrijfprofiel

De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd vestigde in 2005 en heeft de standaard nieuwe fabriek, ongeveer 100 werknemers. Wij hebben eminente R&D-afdeling en na-verkopen de dienstarbeiders, en afzonderlijk ontwerpcapaciteit. Ons product hoofdzakelijk de inbegrepen geleide binnen volledige kleurenvertoning, openlucht volledige kleurenvertoning leidde, leidde binnen volledige kleurenvertoning, leidde het draadloze autousd scherm, het affichescherm, het transparante scherm enz. Het kan op het winkelcomplex, bank etc. worden gebruikt, busstation, station, centrum van van de binnenstad, luchthaven, school, fabriek, bus, taxi. Wij passen vele methodes aan en zeer goed na-verkoop de dienst om ons product over de hele wereld te verkopen. Wanneer en waar wij zijn, nemen wij altijd het principe dat is: de beroeps maakt goede kwaliteit, de goede markt van het prijsproduct aan de markt van het prijsproduct om perfecte product en de dienst voor onze klanten te verlenen.
Producthoogtepunten
Pixelhoogte 3.91mm Openluchthuur/Vaste Vloer LEIDENE Vertoning voor Huwelijk en toont Snelle Details van het vloer de Huur Geleide Scherm:1, Pixelhoogte: 3.91mm2, Volledige kleuren: 281trillions.3, SMD, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.4, Standaardkabinetformaat: 500×500mm gewicht: 40kg/Sqm.5, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.