De tweezijdige Openlucht Geleide Vertoning ondertekent het Heldere Ronde de Muur van de Embleem Volledige Kleur Hangen
Productdetails
| Diameter van: | 60cm, 64cm, of aangepast | kabinetsgewicht: | 18kg |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 4000 neten | Vernieuwingsfrequentie: | 1920Hz |
| Materiaal: | Staal | Pixelpitch: | 4.68mm |
| LED: | Nationstar of Kinglight | Control System: | NOVASTAR |
| Markeren |
digitale billboard geleid,Outdoor led billboard |
||
Productbeschrijving
Het tweezijdige Geleide de Muur van de Kleurendisplayl van het Teken Waterdichte Heldere Ronde Embleem Volledige Hangen
1. IP 65 voor openluchtmilieu
2. De geleide vertoning van het straatembleem Advertenties
3. Asynchroon, draadloos door 4G of WIFI
4. P4.68/P8 openlucht geleid aanplakbord
5. diameter 600*600mm, 640*640mm
Parameters:
| Fysieke Hoogte | 4.68mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 1921 |
| Pixeldichtheid | 45.511 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 300 x 300 |
| Comité Diameter (mm) | 600x600 (binnen) 680x680 (buiten) |
| NO.of Modules per Comité (W × H) | 2 x 2 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 64 x 64 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 128 x 128 |
| Comité Materiaal | Staal |
| Gewicht | 18kg/set |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 220 W/m ² |
| Maximum Machtsconsumptie | 400 W/m ² |
| Helderheid | >4.600 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Het bekijken Hoek | 120° (V) 120°(H) |
| Verwacht Leven | 100.000 U |
| Het onderhouden | Voorzijde |
| IP Classificatie | IP65 |
| Aftastenmethode | 1/8 Aftasten |
Inleiding:

Pre-sale de dienst
1. Antwoordonderzoeken in 24 uren.
2. Marktonderzoek en voorspelling voor klant.
3. Verstrek professionele oplossingen die op de eis van de klant worden gebaseerd.
4. Bied steekproef en al document als vereiste klanten aan.
5. Andere diensten, zoals fabriek die etc. bezoekt.
De in-verkoopdienst
1. Volgend rapport van productie.
2. Het rapport van de kwaliteitstest voor elke orde.
3. Foto's en video's vanaf de eis van de klant.
De naverkoopdienst
1. Levenonderhoud en software-upgrade.
2. De klacht antwoordt periode 24 uren, onderhoudsbegeleiding en probleemoplossing niet overschrijden die in 48 uren worden geleverd.
3. Vrije technicus opleiding.
4. Volledige reeks documenten vrij van last, die met inbegrip van installatiebegeleiding, het handboek van de softwareverrichting, gemakkelijke onderhoudshandboek en de softwarecd van het controlesysteem etc.
5. De installatie van de ingenieursgids onsite indien nodig.
BAKO-zijn de VISIE hoofdmarkten onder Amerika, Europa, Midden-Oosten en Azië, elk van onze producten is gediplomeerd door RoHS, CCC, Ce, FCC, ETL, UL. Stevig hetzich bevindt door kwaliteit, die stevig door expert, in de afgelopen jaren van ontwikkeling, BAKO-de VISIE ononderbroken groei en merk wint is plaatsen allen vertrouwd op het vennootschap op lange termijn met de klanten van het verscheidenheidskanaal over 120+-landen.

1. De goederen worden onderzocht vóór levering, Professioneel QC team
2. Verscheidenheid van aangepaste producten om aan verschillende verzoeken te voldoen.
3. Hoogste rendabele prijs.
4. Al onderzoek zal binnen 24 uren door goedgetraind en ervaren personeel worden beantwoord.
5. Hoogste Kwaliteit & Redelijke Prijs & Verantwoordelijk na de Dienst
6. Al privé informatie zal goed beschermd worden.
Producthoogtepunten
Het tweezijdige Geleide de Muur van de Kleurendisplayl van het Teken Waterdichte Heldere Ronde Embleem Volledige Hangen 1. IP 65 voor openluchtmilieu 2. De geleide vertoning van het straatembleem Advertenties 3. Asynchroon, draadloos door 4G of WIFI 4. P4.68/P8 openlucht geleid aanplakbord 5. ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.