De vaste Volledige Kleur leidde de Spaander van de Resolutienationstar van TV 4K 8K van de Vertoningsmodule P1.25mm
Productdetails
| fysieke hoogte: | 1.25mm | Comité Materiaal: | Gietend aluminium |
|---|---|---|---|
| Modulegrootte:: | 240mm*240mm | LED Chip: | Nationstar |
| Voeding: | G-energie | Levensduur: | 100.000 u |
| Pixelconfiguratie: | SMD2020 | Contrastverhouding: | 4000:1 |
| Markeren |
Vooronderhouds LEIDENE Vertoning,Buiten full color led scherm |
||
Productbeschrijving
P1.25mm bevestigde Ultra LEIDENE van de de Resolutie van de Volledige Kleur van HD 4K 8K LEIDENE Vertoningsmodule TV
Hoofdlijnen
1) Super kleine pixelhoogte, hoge vernieuwingsfrequentie 2880Hz, beste aftastenmethode voor energie - besparing, het perfecte grijze niveau van 14bits, exclusieve technologie bij het drijven IC om spookschaduw en meer patroon, goed effect te verwijderen bij het fotograferen. toon hd ultra beeld en video voor reclame en huur markt;
2) Het giet aluminiumkabinet, dus wordt het gekenmerkt door met hoge weerstand, hardheid, precisie en het is moeilijk om worden misvormd. De rand is enkel 33mm vergelijkend bij 160mm van gemeenschappelijk kabinet.
3) Er is snel sluitenapparaat in vier hoeken. Het vergt slechts 10 seconden om één kabinet te assembleren. Het is het snelle en nauwkeurige assembleren.
4) Het gietende aluminiumkabinet is modulaire ontworpen, kan elk kabinet van het scherm gemakkelijk worden ontmanteld en worden geassembleerd (vervangen). De beste keus voor Huur LEIDENE vertoning, Huur het LEIDENE scherm, openluchthuur leidde vertoning, binnenhuur LEIDENE vertoning.
5) Van de steun Verschillende Input en output signalen.
6) Het uitstekende ontwerp van de hittedissipatie, plus ventilators voor hittedissipatie. Kosten met geringe geluidssterkte, lichtgewicht, lage voor vervoer en het assembleren zonder hulpmiddelen met lage kosten om te assembleren.
Toepassingsplaats:
De LEIDENE vertoningen zijn wijd gebruikt in luchthavens, posten, havens, gymnasiums, Banken, scholen, fabrieken, posten en telecommunicaties, winkelcomplexxen en enz.
1.High de helderheid en de stabiele prestaties leiden lange levensduur en lage machtsconsumptie.
2.Accurate kleurenuniformiteit en het meer vlote, trillingsvrije video tonen.
3.Wide het bekijken de hoek, hoog contrast, hoge (regelbare) helderheid, hoge intensiteit (14bit-gradatieverwerking), verfrist zich hoog, zachter beeld, het vertoningsleven zoals beelden om de vertoning van de hoge snelheidsfilm te ontmoeten.
Parameter
| BHD-1,25 | |
| Fysieke Hoogte | 1.25mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 1010 |
| Pixeldichtheid | 640.000 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W*H) (mm) | 320 × 160 |
| Comité Afmetingen (mm) | 640 × 480 |
| Nr van Modules per Comité (W*H) | 2*3 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Kleuren | 281Trillion |
| Verwerking | met 16 bits |
| Fysieke Resolutie van Module (W*H) (mm) | 256*96 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W*H) (mm) | 512*384 |
| Enig Kabinetsgewicht | 7 kg/panel |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 260W/panel |
| Maximum Machtsconsumptie | 690W/panel |
| Helderheid | 600-1000nits |
| Het bekijken Hoek | H: 160°/V: 140° |
| Werkende Temperaturenvochtigheid | 20ºC50ºC/10%90% |
| De Vochtigheid van opslagtemperaturen | 40ºC60ºC/10%90% |
| Verwacht Leven | 100.000 U |
| Het onderhouden | Voorzijde |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 40 |
| Het maximum Stapelen | 20/10 |
| Het maximum Hangen | 20/10 |
| Vernieuwingsfrequentie | >2.880 Herz |
| Aftastenmethode | 1/64 Aftasten |
Pruductdetails
1.Exquisite ontwerp, naadloze combinatie
Het kabinet ontwierp met gegoten alminumstructuur, extrem licht en slank, CNC verwerking, hoge precisie, naadloze combinatie

De snelle Slotverrichting is gemakkelijke steun het snelle assembleren & demonteren. De kabinettensloten zijn vlotte gescherpte, eenvoudige behandeling en sterk dat u 20 PCs-kabinet in verticale kolom kunt omhoog hangen. Het kan 10 meters belasten voor het verticale hangen en zorgt van naadloze verbinding ervoor.

Detailtoebehoren
MOQ en Steekproef
welkome de steekproeforde van 1.We om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar.
2.Low MOQ, 1 stuk voor steekproef het controleren is beschikbaar.
3.Please informeren ons formeel vóór onze die productie en bevestigen het ontwerp ten eerste op onze steekproef wordt gebaseerd.

Handelstermijnen:
1. Betalingstermijnen: door TT, 30% geavanceerde betaling in tijd van ordeplaatsing en het saldo vóór verzending
2. Productietijd: 20 werkdagen na het ontvangen van de storting en het saldo van 30% vóór de verzending
3. Prijstermijn: EXW Shenzhen of FOB- Shenzhen
4. Verzending: door overzees of door de lucht, Shenzhen-Haven, HS Code: 8528591090
5. Verpakking: schuimverpakking in houten karton of vluchtgeval
6. Garantie: wij bieden 2 jaar aan garantie, hebben alle producten leeftijd het testen, het schuddende is testen, het waterdichte testen, in het algemeen moduletest 24h, is de volledige proefopname 72h, reeks van het testen alvorens de levering vervoer en kwaliteitsproducten kan verzekeren.
Ongeveer ons
De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd, begon in Shenzhen in 2005, een fabrikant van wereldklasse van technologisch geavanceerde LEIDENE vertoningen, die zich op hoge eind professionele klanten concentreren onder binnenlandse en overzee markten. BAKOVISION kan volledig het kleermakerswerk van OEM, ODM, creatieve LEIDENE verstrekken modellen naast van de standaard LEIDENE schermen.
Na de dienst
Pre-produceert:
- Krijg volledige behoeften van cliënten.
- Om een grondige analyse te maken.
- Bied een redelijkste en wetenschappelijke oplossing aan.
- Aangepast ontwerp.
Bij het produceren:
- Het veroorzaken van vooruitgang het bijwerken voor cliënten
- Bijzonder van het Installatiecad en Ontwerp Diagram voor cliënten.
Na de dienst:
- 2 jaar vrij onderhouds
- 7 dagen per week, 24 uur per dag 5 jaar de online dienst voor om het even welke technische ondersteuning voor om het even welke klanten
- Vrije opleiding voor klanten in fabriek
- De lokale Dienst van de Partnerinstallatie
Producthoogtepunten
P1.25mm bevestigde Ultra LEIDENE van de de Resolutie van de Volledige Kleur van HD 4K 8K LEIDENE Vertoningsmodule TV Hoofdlijnen 1) Super kleine pixelhoogte, hoge vernieuwingsfrequentie 2880Hz, beste aftastenmethode voor energie - besparing, het perfecte grijze niveau van 14bits, exclusieve ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.