1. Voor de dienstontwerp, gemakkelijk voor maintaince
2.Magnetic module, snelle opstelling
3.High vernieuwingsfrequentie, minstens 2880Hz
4.Die gegoten aluminiumkabinet, aansteker en thiner, slechts 6Kg
5. Boete die - met uniek slotontwerp stemmen.
| fysieke hoogte: | 1.56mm | Comité Materiaal: | Gietend aluminium |
|---|---|---|---|
| Modulegrootte:: | 150mm*168.5mm | LED Chip: | Nationstar |
| Voeding: | G-energie | Levensduur: | 100.000 u |
| Pixelconfiguratie: | SMD1010 | Contrastverhouding: | 4000:1 |
| Markeren |
Stadium LEIDENE videomuur,geleide videomuurvertoning |
||
P1.56mm van het LEIDENE van het de hoogte binnenaluminium vertonings smal pixel gietend kabinet 600x337.5mm
Hoofdlijnen
P1.56 binnen vaste volledige kleuren LEIDENE vertoning met 600x337.5mm
1) de kleur met 16 bits, de vernieuwingsfrequentie over 2500Hz/S zodat de video of de beelden op het LEIDENE scherm zijn zeer levendig en vers, zullen de mensen die zien het geschokt door deze verbazende het bekijken ervaring worden
2) De verschijning is zeer elegant, kijkt het zeer hoog eind, is de kwaliteit zeer stabiel
3) Het giet aluminiumkabinet, zeer sterk en de precisie is zeer hoog, kan de tolerantie in 0.2mm worden gecontroleerd zodat is de oppervlakte zeer vlot, bijna geen hiaat tussen kabinetten
4) De zijsloten zijn de lentesloten, is dit uniek onder alle gietende aluminiumkabinetten, vooral populair in Europese markt en Noordamerikaanse markt
5) Met macht en signaalschakelaars, Neutrik of Seetronic-merk, zeer gemakkelijk te installeren en te ontmantelen
6) Hoog contrasttarief tot 4000:1 door grafiet te gebruiken
7) Het nieuwe structuurontwerp laat gediversifieerde installatie toe om aan de hangen-omhooggaande en het stapelen vereisten te voldoen
8) wegens de lichtgewicht en lage machtsconsumptie, kan het de loonkosten, bedrijfskosten en vervoerskosten drukken
9) Goed thermisch ontwerp, uitstekende hittedissipatie zelfs geen ventilatorinstallatie
10) Het heeft met geringe geluidssterkte, kan in bureau en vergaderzaal worden geïnstalleerd
Parameter
| Uhd-1,56 | |
| Fysieke Hoogte | 1.56mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 1010 |
| Pixeldichtheid | 410.881 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W*H) (mm) | 150 × 168,75 |
| Comité Afmetingen (mm) | 600 × 337,5 |
| Nr van Modules per Comité (W*H) | 4X2 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Kleuren | 281Trillion |
| Verwerking | met 16 bits |
| Fysieke Resolutie van Module (W*H) (mm) | 96X108 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W*H) (mm) | 384X216 |
| Enig Kabinetsgewicht | 6 kg/panel |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 260W/panel |
| Maximum Machtsconsumptie | 690W/panel |
| Helderheid | 600-1000nits |
| Het bekijken Hoek | H: 160°/V: 140° |
| Werkende Temperaturenvochtigheid | 20ºC50ºC/10%90% |
| De Vochtigheid van opslagtemperaturen | 40ºC60ºC/10%90% |
| Verwacht Leven | 100.000 U |
| Het onderhouden | Voorzijde |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 40 |
| Het maximum Stapelen | 20/10 |
| Het maximum Hangen | 20/10 |
| Vernieuwingsfrequentie | >2.880 Herz |
| Aftastenmethode | 1/27 Aftasten |
Pruductdetails
1. Voor de dienstontwerp, gemakkelijk voor maintaince
2.Magnetic module, snelle opstelling
3.High vernieuwingsfrequentie, minstens 2880Hz
4.Die gegoten aluminiumkabinet, aansteker en thiner, slechts 6Kg
5. Boete die - met uniek slotontwerp stemmen.

>>> selecteer krachtig PCB-raadssubstraat en werk met streng proces samen om het fenomeen „van de kleurentemperatuur“ zeer te verminderen
>>> De gegoten structuur van de aluminiumdoos, lichtgewicht, kleine grootte, eenheidsdoos het naadloze verbinden, geschikter voor assemblage en vervoer
>>> Het kabinet kan geïnstalleerd voor/achter en vooronderhoud zijn, dat diverse installatiemethodes kan ontmoeten zoals het vaste installatie en opheffen.

Handelstermijnen:
1. Betalingstermijnen: door TT, 30% geavanceerde betaling in tijd van ordeplaatsing en het saldo vóór verzending
2. Productietijd: 20 werkdagen na het ontvangen van de storting en het saldo van 30% vóór de verzending
3. Prijstermijn: EXW Shenzhen of FOB- Shenzhen
4. Verzending: door overzees of door de lucht, Shenzhen-Haven, HS Code: 8528591090
5. Verpakking: schuimverpakking in houten karton of vluchtgeval
6. Garantie: wij bieden 2 jaar aan garantie, hebben alle producten leeftijd het testen, het schuddende is testen, het waterdichte testen, in het algemeen moduletest 24h, is de volledige proefopname 72h, reeks van het testen alvorens de levering vervoer en kwaliteitsproducten kan verzekeren.
Ongeveer ons
De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd, begon in Shenzhen in 2005, een fabrikant van wereldklasse van technologisch geavanceerde LEIDENE vertoningen, die zich op hoge eind professionele klanten concentreren onder binnenlandse en overzee markten. BAKOVISION kan volledig het kleermakerswerk van OEM, ODM, creatieve LEIDENE verstrekken modellen naast van de standaard LEIDENE schermen.
FAQ:
A: Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar.
A: De steekproefbehoeften 3-5 dagen, massaproduktietijd vergt 1-2 weken voor orde meer dan hoeveelheid
A: Lage MOQ, 1pc voor steekproef het controleren is beschikbaar
A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.
A: Ten eerste kennen uw vereisten of toepassing.
Ten tweede citeren wij volgens uw vereisten of onze suggesties.
Ten derde bevestigt de klant de steekproeven en plaatst storting voor formele orde.
Ten vierde schikken wij de productie.
P1.56mm van het LEIDENE van het de hoogte binnenaluminium vertonings smal pixel gietend kabinet 600x337.5mm Hoofdlijnen P1.56 binnen vaste volledige kleuren LEIDENE vertoning met 600x337.5mm 1) de kleur met 16 bits, de vernieuwingsfrequentie over 2500Hz/S zodat de video of de beelden op het LEIDENE ...
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.