P4mm leidde Vaste Geleide Videomuur Binnen 256x128mm Dienst van de Modules de Voor/Achtertoegang
Productdetails
| Fysieke Hoogte: | 4mm | Comité Materiaal: | Staal |
|---|---|---|---|
| Modulegrootte:: | 256mm*128mm | LEIDENE Spaander: | Nationstar/Kinglight |
| Voeding: | G-energie | Levensduur: | 100.000 U |
| Pixelconfiguratie: | SMD2121 | Contrastverhouding: | 4000:1 |
| Markeren |
digitale billboard geleid,Outdoor led billboard |
||
Productbeschrijving
P4mm leidde de Binnen Voor of Achtertoegangsdienst, 256x128mm modules, vaste geleide videomuur
Binnen vaste geleide Hoofdlijnen:
1. Binnen Vaste Vriendschappelijke Vertoning, Conventioneel en Kosten
2. Conventionele Pixelhoogte, Hoge Kostenprestaties
3. Voor/Achtertoegangsopties
4. Hoge Kleurentrouw en Hoge Contrastverhouding
5.Different controlesysteem om aan de eisen van cliënten te voldoen. Synchroon of asynchroon. Verschillende merken.
6.The integratie van lamp en het drijven IC, samen met met de multi-kringsstructuur, achievs de gelijk-verdeelde huidige, lage machtsconsumptie en de snelle hittedissipatie.
7.MBI5124 IC of MBI5153 IC worden gebruikt om stablity van de gehele geleide vertoning te verbeteren. Van SMT-workshop aan plastic onderst deel. Er zijn deskundigen verantwoordelijk voor elke stap.
Binnen vaste geleide Parameter
| BIF-P4 | |
| Fysieke Hoogte | 4mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 2121 |
| Pixeldichtheid | 62.500 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W*H) (mm) | 256 × 128 |
| Comité Afmetingen (mm) | 1024 × 768 |
| Nr van Modules per Comité (W*H) | 4X6 |
| Comité Materiaal | Staal |
| Kleuren | 281Trillion |
| Verwerking | met 16 bits |
| Fysieke Resolutie van Module (W*H) (mm) | 64*32 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W*H) (mm) | 256*192 |
| Enig Kabinetsgewicht | 32 kg/panel |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 260W/panel |
| Maximum Machtsconsumptie | 690W/panel |
| Helderheid | 600-1000nits |
| Het bekijken Hoek | H: 160°/V: 140° |
| Werkende Temperaturenvochtigheid | 20ºC50ºC/10%90% |
| De Vochtigheid van opslagtemperaturen | 40ºC60ºC/10%90% |
| Verwacht Leven | 100.000 U |
| Het onderhouden | Voorzijde |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 40 |
| Het maximum Stapelen | 20/10 |
| Het maximum Hangen | 20/10 |
| Vernieuwingsfrequentie | >2.880 Herz |
| Aftastenmethode | 1/16 Aftasten |
Binnen vaste geleide Pruduct-details
Brede het bekijken hoeken.
Zowel kunnen de horizontale het bekijken hoek als de verticale het bekijken hoek 160 graden bereiken.
Binnen vaste geleide Strikte het Verouderen van Pruduct Test
1.Kinglight of de LEIDENE van de Natiester lamp wordt gebruikt in geleide module, de module van 48 uren het verouderen test en het scherm van 72 uren geleide het verouderen test vóór verpakking.
2.Screen na gebruik kan lange tijd nog perfecte kwaliteit en witbalans en genoeg helderheid houden.
3.Advanced het verpakkende materiaal, waarborgt de kwaliteit en de levensverwachting

Diverse Steunen
Voorinstallatie voor het grootste deel van muursteun
Handelstermijnen:
1. Betalingstermijnen: door TT, 30% geavanceerde betaling in tijd van ordeplaatsing en het saldo vóór verzending
2. Productietijd: 20 werkdagen na het ontvangen van de storting en het saldo van 30% vóór de verzending
3. Prijstermijn: EXW Shenzhen of FOB- Shenzhen
4. Verzending: door overzees of door de lucht, Shenzhen-Haven, HS Code: 8528591090
5. Verpakking: schuimverpakking in houten karton of vluchtgeval
6. Garantie: wij bieden 2 jaar aan garantie, hebben alle producten leeftijd het testen, het schuddende is testen, het waterdichte testen, in het algemeen moduletest 24h, is de volledige proefopname 72h, reeks van het testen alvorens de levering vervoer en kwaliteitsproducten kan verzekeren.
Ongeveer ons
De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd, begon in Shenzhen in 2005, een fabrikant van wereldklasse van technologisch geavanceerde LEIDENE vertoningen, die zich op hoge eind professionele klanten concentreren onder binnenlandse en overzee markten. BAKOVISION kan volledig het kleermakerswerk van OEM, ODM, creatieve LEIDENE verstrekken modellen naast van de standaard LEIDENE schermen.
Na de dienst
Pre-produceert:
- Krijg volledige behoeften van cliënten.
- Om een grondige analyse te maken.
- Bied een redelijkste en wetenschappelijke oplossing aan.
- Aangepast ontwerp.
Bij het produceren:
- Het veroorzaken van vooruitgang het bijwerken voor cliënten
- Bijzonder van het Installatiecad en Ontwerp Diagram voor cliënten.
Na de dienst:
- 2 jaar vrij onderhouds
- 7 dagen per week, 24 uur per dag 5 jaar de online dienst voor om het even welke technische ondersteuning voor om het even welke klanten
- Vrije opleiding voor klanten in fabriek
- De lokale Dienst van de Partnerinstallatie
Producthoogtepunten
P4mm leidde de Binnen Voor of Achtertoegangsdienst, 256x128mm modules, vaste geleide videomuur Binnen vaste geleide Hoofdlijnen: 1. Binnen Vaste Vriendschappelijke Vertoning, Conventioneel en Kosten 2. Conventionele Pixelhoogte, Hoge Kostenprestaties 3. Voor/Achtertoegangsopties 4. Hoge Kleurentrouw ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.