Vaste de Neten LEIDENE van 1500Hz P6.67 6500 Videomuurvertoning
Productdetails
| Pixelhoogte: | 6.67mm | Modulegrootte: | 320*320mm |
|---|---|---|---|
| Kabinetformaat: | 960*960mm | Kabinetsmateriaal: | Gietend Aluminium |
| Markeren |
P6.6 Adverterend het LEIDENE Scherm,500 Neten leidden Videovertoning |
||
Productbeschrijving
P6.67 Openlucht Vaste Installatie LEIDENE Videomuur LEIDENE Vertoning met Hoge Helderheid Waterdicht voor het Reclameleiden Scherm
Producteigenschap:
(1) Lichtgewicht: De aluminium het gieten technologie maakt zo het enige kabinetslicht zoals 8KG, die voor assemblage en vervoer geschikt is.
(2) Naadloze verbinding: De aluminium het gieten technologie, samen wit hoogte-percision CNCprocession, maakt de precisie reach±0.05mm om naadloze assemblage te bereiken.
(3) Uiterst dun: Geen behoefte om het gehele scherm voor onderhoud te demonteren. Elke component kan individueel voor dat doel worden losgemaakt.
(4) Gemakkelijk te handhaven: Geen behoefte om het gehele scherm voor onderhoud te demonteren. Elke component kan individueel voor dat doel worden losgemaakt.
(5) Geruisloos: De aluminiumstructuur vereist geen ventilator. Gecombineerd met de geruisloze voeding, is het kabinet totaal stil.
(6) Spook dat annuleert: Uitstekende en duidelijke pictkwaliteit zonder spook. Zowel kunnen de stroomopwaartse als stroomafwaartse spoken automatisch worden geannuleerd.
(7) Hoogtevernieuwingsfrequentie: Meer dan 1500Hz-vernieuwingsfrequentie om het beeld rimpel-minder, lijn-minder en stal te verzekeren.
(8) Lage helderheid en Hoogte grijze schaal: grijze schaal met 16 bits om uitstekende prestaties te brengen wanneer de helderheid tot 20% wordt verminderd.
(9) Gemakkelijk te installeren: Geen behoefte van andere hulpmiddelen. Het vergt slechts 15 minuten voor 2 arbeiders om de 20 sqminstallatie te beëindigen.
(10) Hoge IP: IP65 verzekert de betrouwbare verrichting in strenge enrionment.
Specificatie
| Model | Bdf-6,67 |
| Pixelhoogte | 6.67mm |
| Pixeldichtheid | 22500 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD2727 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 960*960mm |
| Kabinetsresolutie | 144*144pixels |
| Kabinetsgewicht | 35kg/Cabinet |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/10 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 420w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10%, 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥100000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |


Toepassingsgebieden:
Binnen reclame, digitale aanplakborden, die in grote bedrijven adverteert
BinnenSporthallen, gebieden, speelplaatsen.
Binnenstadiumachtergrond
Voorgevels van winkelcomplexxen, warenhuizen, banken en de autohandel drijven.
Architectuur en sociale projecten, informatiesystemen in steden.
Amusementsbedrijf, overleg, festivallen, motorshows en andere openbare gebeurtenissen
De van telecommunicatie vermaaktrefpunten industrie en veilingshuis.
FAQ
Q1: Kan ik een steekproeforde vóór aankoop hebben?
Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren
Q2: Wat over de levertijd?
Steekproefbehoeften 3-5 dagen, de behoeften van de massaproduktietijd 10-15 in bestelling gebaseerde dagen hoeveelheid
Q3: Biedt u waarborg aan voor de producten?
Ja, bieden wij 2 jaar garantie aan onze producten aan.
Producthoogtepunten
P6.67 Openlucht Vaste Installatie LEIDENE Videomuur LEIDENE Vertoning met Hoge Helderheid Waterdicht voor het Reclameleiden Scherm Producteigenschap: (1) Lichtgewicht: De aluminium het gieten technologie maakt zo het enige kabinetslicht zoals 8KG, die voor assemblage en vervoer geschikt is. (2) ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.