Van het Aluminiump8 6500 Neten van het matrijzenafgietsel Openlucht de Huur LEIDENE Vertoning
Productdetails
| Pixelhoogte: | 8MM | Modulegrootte: | 320*320mm |
|---|---|---|---|
| Kabinetformaat: | 960*960mm | Kabinetsmateriaal: | Gietend Aluminium |
| De dienstmethode: | voortoegang | ||
| Markeren |
P8 Aluminium LEIDENE Comités,6500 Neten leidden Videovertoning |
||
Productbeschrijving
P8 Openlucht Video Hoge de Helderheids LEIDENE van Muur Lichtgewichtcabient LEIDENE van het het Schermvertoning 960x960mm Gietende Aluminium Comités
Producteigenschap:
1. Hoog - kwaliteits LEIDENE spaander en hoge antistatische elektriciteitscapaciteit.
2.Large het bekijken de hoek en het vlotte tonen verstrekt uitstekend visueel effect vanuit elke invalshoek.
3.The de integratie van lamp en het drijven IC, samen met met de multi-kringsstructuur, bereikt gelijk-verdeelde huidige, lage machtsconsumptie en snelle hittedissipatie.
4.Ultra hoge lage helderheid, - vermindering, hoge betrouwbaarheid en weercapaciteit.
5.High contrastverhouding. De goedkeuring van zwarte lampen kan de contrastverhouding door 50% verbeteren.
6.High vernieuwingsfrequentie, hoge grijze schaal, spook-annuleert, lage machtsconsumptie, lage EMI, anti-kruipt, multi-routeovertolligheid reserve-steunt, en punt-door-punt-kaliberbepaling.
Specificatie
| Model | Bdf-8 |
| Pixelhoogte | 8mm |
| Pixeldichtheid | 15625 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD3535 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 960*960mm |
| Kabinetsresolutie | 96*96pixels |
| Kabinetsgewicht | 35kg/Cabinet |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/10 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 420w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10%, 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥100000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |






Toepassingsgebieden:
Binnen reclame, digitale aanplakborden, die in grote bedrijven adverteren
BinnenSporthallen, gebieden, speelplaatsen.
Binnenstadiumachtergrond
Voorgevels van winkelcomplexxen, warenhuizen, banken en de autohandel drijven.
Architectuur en sociale projecten, informatiesystemen in steden.
Amusementsbedrijf, overleg, festivallen, motorshows en andere openbare gebeurtenissen
De van telecommunicatie vermaaktrefpunten industrie en veilingshuis.
FAQ
1. Hoe kan ik een orde plaatsen?
Gelieve te verstrekken de details van uw vereisten zo duidelijk mogelijk. Zo kunnen wij u de aanbieding in de eerste keer verzenden. Voor het ontwerpen of verdere bespreking, is het beter om ons met Skype/e-mail /phone, in het geval van om het even welke vertragingen te contacteren.
2. Welk soort vertoning verstrekken wij?
Wij hebben van binnen/openlucht/mobiele LEIDENE LEIDEN van /rental het stadium vertonings/LED Adverterend LEIDENE vertoning voor u kiezen.
3. Wat over de levertijd voor een orde?
Altijd: 10-17 dagen, aangezien uw ordehoeveelheid, soms wij voorraad hebben, kunnen levering binnen 7 dagen
4. Wat over de garantie?
Wij hebben Drie jaar kwaliteits gewaarborgde, vervangstukken zoals geleide module, die kaart, controlekaart ontvangen, is de voeding beschadigde niet oorzaak van kunstmatige beschadigd, dan is het vrije onderhoud en schip achter nieuwe degenen voor vervanging.
5.How over de kwaliteit?
Onze geleide producten moeten minstens testen van 72uren alvorens te verschepen, van aankoop grondstoffen aan schip,Elk stap heeft strikte systemen voor kwaliteitscontrole om geleide vertoning met goede kwaliteit te verzekeren
6. Kunt u een technische ondersteuning aanbieden? Aangezien het mijn eerste keer…. is
Wij verstrekken vrije opleiding voor onze klant, onderwijzen de schermen van de cliënt hoe te opstelling, maken configuratie van parameters, zenden de video's door Novaster of Linsn-controlesystemen uit, onze engineer kan u direct onderwijzen om, gedaan u te controleren of te helpen als u werkelijk niet het weet bent hoe te controleren (Onze Ingenieur kan tekst het Engels, kunnen wij besparend meer tijd)
Producthoogtepunten
P8 Openlucht Video Hoge de Helderheids LEIDENE van Muur Lichtgewichtcabient LEIDENE van het het Schermvertoning 960x960mm Gietende Aluminium Comités Producteigenschap: 1. Hoog - kwaliteits LEIDENE spaander en hoge antistatische elektriciteitscapaciteit. 2.Large het bekijken de hoek en het vlotte ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.