De Energie van de Nationstarlamp 90W/Sqm - het besparingsscherm SMD3535 P8 bevestigde het LEIDENE Videoscherm
Productdetails
| Fysieke Hoogte: | 8mm | Comité Materiaal: | Staal |
|---|---|---|---|
| Het onderhouden: | Voorzijde/Achtergedeelte | Vernieuwingsfrequentie: | >1920Hz |
| Contrastverhouding: | 2000:1 | Helderheid: | >6500nits |
| Markeren |
P8 het Vaste LEIDENE Videoscherm,SMD3535 het vaste LEIDENE Videoscherm,90W/Sqm openlucht Geleide Tekenraad |
||
Productbeschrijving
De Lampp8 Energie van SMD3535 Nationstar - Waterdichte het Vaste LEIDENE van het besparings Koelscherm Videoscherm
Energie - besparings LEIDENE Vertonings Snelle Details:
1, Pixelhoogte: 8mm
2, de Lampen van Nationstar SMD3535, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.
3, Digitaal Proces: 16bits.
4, Standaardkabinetformaat: Aangepast, kabinetsgewicht: 60kg/Sqm.
5, Garantie: 2years.
6, Geadviseerde minimum het bekijken afstand: 10m.
7, Gemiddelde Machtsconsumptie: 90W/Sqm
Energie - besparings LEIDENE Vertoningsbeschrijving:
De openluchtenergie van de Bakovisie - omvat het besparing Geleide digitale aanplakbordenpixel 6.67mm, zijn 8mm, 10mm, binnen deze pixel, 8mm/10mm heet-verkoopt en hoogste de rendabele reeksen.
Energie - besparings LEIDENE Aanplakbordtoepassing:
Zijn de openlucht geleide elektronische aanplakborden van de Bakovisie wijd geïnstalleerd op polen, enige pool-opgezette, dubbele pool-opgezet, of opgezette tri-pool die, reclame doen of voor luchthaven uitzenden, busstation, spoorweg, overheid, school, winkelcomplex, openbare ruimten, die media etc. adverteren. Zelfs kunnen wij het in auto/vrachtwagen installeren als mobiel scherm.
Energie - besparings LEIDENE Aanplakbordeigenschappen:
1, Hoge IP Classificatie IP65, goede waterdichte en stofweerstand, geschikt voor elke voorwaarde.
2, Brede het bekijken hoek 160° voor breder bereik, naadloos in al richting met dezelfde output van de beeldkwaliteit, geschikt voor zich het grote verzamelen.
3, Hoge helderheid van 5,000nits aan 6,000nits, zichtbaar van elk richtings zelfs gezicht aan directe zonneschijn.
4, Goede hittedissipatie met ventilators en het gebruiken van meanwell voeding, lange levensduur.
5, Hoog vers tarief tot 2,000Hz, hoog contrast aan 2,000:1, levendige kleur.
6, met lichtsensor kunnen de helderheid controleren om verschillend weer te passen en kosten te besparen.
7, Aangepaste paneelgrootte om verschillende plaats te passen.
8, met Bako-Visieenergie - de besparingstechniek, de machtsconsumptie vermindert van 360W/Sqm tot 90W/Sqm. Als u het 10 Sqm scherm installeert en het 15 uren per dag aansteekt. Dan zal er 19.710 Kw/h één jaar verbruiken als u oud product gebruikt, dan als u onze energie - het besparingsscherm, dan verbruikt daar slechts 4927,5 Kw/h één jaar gebruikt, bewaart het 14782,5 Kw/h één jaar. Dit kan veel uw energiekosten bewaren.
Energie - besparings LEIDENE Aanplakbordspecificatie:
| Fysieke Hoogte | 8mm |
| Pixelconfiguratie | SMD3535 |
| Pixeldichtheid | 15.625 pixel/Sqm |
| Moduledimensies (W x H) (mm) | 256 x 256 |
| Comité Afmetingen (mm) | 1280 x 768 x 150 |
| Nr van Modules per Comité (W x H) | 5 x 3 |
| Fysieke Resolutie van Module (W x H) | 32 x 32 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 160 x 96 |
| Comité Materiaal | Steel/Aluminium |
| Gewicht (kg/Sqm) | 40 |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360 W/Sqm |
| Max Power Consumption | 900 W/Sqm |
| Gemiddelde Macht na Energie - besparing | 90 W /Sqm |
| Max Power After Energy Saving | 230 W /Sqm |
| Helderheid | >6.500 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Verticale het Bekijken Hoek | 160° |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Het onderhouden | Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 65 |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20ºC - 50ºC/10% - 90% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -20ºC - 50ºC/10% - 90% |
| Aftastenmethode | 1/10 Aftasten |
Energie - besparings LEIDEN het Schermgeval:









FAQ:
Q1. Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
A: Wij zijn een professionele geleide die het schermfabrikant in Shenzhen sinds 2005 wordt gevestigd.
Q2. Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 30% als storting, en 70% vóór levering. Wij zullen u de foto's van de producten en de pakketten tonen alvorens u het saldo betaalt.
Q3. Verstrekt u steekproeven? is het extra vrij of?
A: Wij kunnen de steekproef leveren als wij klaar delen in voorraad hebben, maar de klanten moeten de steekproefkosten en de koerierskosten betalen.
Q4. Hoe ongeveer uw levertijd?
A: Over het algemeen, vergt de steekproefbehoeften 7-10 dagen, massaproduktietijd 2-3 weken voor orde meer dan hoeveelheid.
Q5. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.
Q6. Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij 2 jaar vrije garantie aan onze producten aan.
Q7: Hoe maakt u tot onze zaken verhouding op lange termijn en goede?
A: 1. Wij houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om ons klantenvoordeel te verzekeren;
2. Wij respecteren elke klant als onze vriend en wij doen oprecht zaken en maken vrienden met hen, geen kwestie waar zij uit komen.
Producthoogtepunten
De Lampp8 Energie van SMD3535 Nationstar - Waterdichte het Vaste LEIDENE van het besparings Koelscherm Videoscherm Energie - besparings LEIDENE Vertonings Snelle Details:1, Pixelhoogte: 8mm2, de Lampen van Nationstar SMD3535, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.3, Digitaal Proces: 16bits.4, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.