Lichtgewichtp3.91 Binnen 50x50cm leidde Videomuurcomité voor Kerkgebeurtenissen
Productdetails
| Pixelhoogte: | 3.91mm | Pixeldichtheid: | 65,536pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Kabinetsafmeting: | 500x500mm | Kabinetsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte): | IP65/IP54 | MTBF: | ≥1000hrs |
| Pixelmislukking: | <0> | ||
| Markeren |
P3.91 Binnen Geleide Videomuur,P3.91 Geleide Videomuurvertoning,IP65 geleide videomuurvertoning |
||
Productbeschrijving
Lichtgewichtp3.91 Binnen 50x50cm leidde Videomuurcomité voor Kerkgebeurtenissen
P3.91 Binnenhuur Geleide vertoningseigenschappen
1, Voortoegangsmodule maakt de gemakkelijke onderhoudsdienst;
2, Super dun en licht met het ontwerp van het aluminiumkabinet.
3, Goede anti-uv en antioxidatieprestaties.
4, Grote het bekijken afstand, 140° in horizontaal, 140° in verticaal.
5, Uitstekende vlakheid en geen het verbinden hiaat tussen modules
6, Snelle installatie en verwijdering met vlot verbindingsslot
7. De naverkoopdienst leidde in de V.S., delen geen behoefte om terug naar China te verzenden;
P3.91 Binnenhuur Geleide vertoningscomités


Bril van binnen geleid video de muurcomité van P3.91:
<>
| Bir-ii-3 | |
| Fysieke Hoogte (mm) | 3.91mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2121 |
| Pixeldichtheid | 65,536 pixel/sqm |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 250x250 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500x500x80/500x1000x80 |
| Nr van Modules per Comité (W × H) | 2x2/2x4 |
| Fysieke Resolutie van Module (W x H) | 64x64 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 128x128/128x256 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 8/14 kg/paneel |
| Gray Scale | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4,000:1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 325 W/㎡ |
| Max Power Consumption | 780 W/㎡ |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | 10°60℃/10%60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | 30°60℃/10%60% |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Helderheid | ≥1,200nits |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
Producthoogtepunten
Lichtgewichtp3.91 Binnen 50x50cm leidde Videomuurcomité voor Kerkgebeurtenissen P3.91 Binnenhuur Geleide vertoningseigenschappen1, Voortoegangsmodule maakt de gemakkelijke onderhoudsdienst;2, Super dun en licht met het ontwerp van het aluminiumkabinet.3, Goede anti-uv en antioxidatieprestaties.4, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.