De Huur LEIDENE van de Kinglightlamp Videovertoningsmuur 65536 Pixel P3.91 1200nits
Productdetails
| Pixelhoogte: | 3.91mm | pixeldichtheid: | 65536 Pixels/㎡ |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | >1200 neten | Vernieuwingsfrequentie: | >1,920 Herz |
| Kabinetformaat: | 500 x 500 x 80 mm / 500 x 1000 x 80 mm | Garantie: | 2 jaar |
| Markeren |
De Huur LEIDENE van de Kinglightlamp Videovertoning,65536 LEIDENE van de Pixelhuur Videovertoning,1200nits het huur Geleide Vertoningsscherm |
||
Productbeschrijving
Binnenkinglight-LEIDENE van de Lamphuur Videovertoningsmuur P3.91 voor Overleg/Expo/ModelShow
Eigenschappen en Voordelen:
Slank en Lichtgewichtkabinetsontwerp
Matrijs gegoten aluminiumkabinet, het perfecte verbinden zonder hiaten. Gewicht slechts 8kg, gemakkelijk te behandelen. Het snelle sluiten maakt assemblage en demontage uiterst gemakkelijk. De stoppen van uitstekende kwaliteit verzekeren betrouwbaarheid.
Achterservicemodule voor Snel en Gemakkelijk Onderhoud
De achtercontroledoos gebruikt moduleontwerp, zijn het onderhoud en de installatie efficiënter en geschikt.
Absolute de Vertonings Visuele Gevolgen van 4K HD
Het hoge contrast4000:1 en kwaliteit van het ultra-hoog-definitie de perfecte beeld, brengen u absoluut visueel plezier.
trek gemakkelijk aandacht aan, verbeter zeer de waarde van reclame.
Snelle Opstelling en Disassebmly
Het unieke ontwerp van het remslot, de hogere en lagere kabinetsverbinding kunnen binnen slechts één seconde worden voltooid, de methode gebruiken om op de hieronder video te letten.
Regelbaar Hoekslot
Het kabinet kan zijn boogvormige verbonden, aan zijn eigen apparaat van de hoekaanpassing, kan concave en convexe 10 graden van aanpassing bereiken om aan de verschillende vereisten van de boogverbinding te voldoen.



Binnenhuur LEIDENE het Schermspecificatie:
| Fysieke Hoogte | 3.91mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2121 |
| Pixeldichtheid | 65.536 pixels/㎡ |
| Moduledimensies (W x H) (mm) | 250 x 250 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500 X.500 x 80/500 x 1000 x 80 |
| Nr van Modules per Comité (W x H) | 2 x 2/2 x 4 |
| Fysieke Resolutie van Module (W x H) | 64 x 64 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 128 x 128/128 x 256 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 8 / 14 kg/panel |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 5.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 325W /Sqm |
| Max Power Consumption | 780W /Sqm |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -10℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -30℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| Vernieuwingsfrequentie | >1,920 Herz |
| Helderheid | ≥1,200nits |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Max Stacking | 20 / 10 |
| Max Hanging | 20 / 10 |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 40/IP 21 |
| Aftastenmethode | 1/16 Aftasten |
| Certificatie | CCC, Ce, ETL, RoHS |
Binnenhuur LEIDEN het Schermgeval:







FAQ
Q1. Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
A: Wij zijn een professionele geleide die het schermfabrikant in Shenzhen sinds 2005 wordt gevestigd.
Q2. Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 30% als storting, en 70% vóór levering. Wij zullen u de foto's van de producten en de pakketten tonen alvorens u het saldo betaalt.
Q3. Verstrekt u steekproeven? is het extra vrij of?
A: Wij kunnen de steekproef leveren als wij klaar delen in voorraad hebben, maar de klanten moeten de steekproefkosten en de koerierskosten betalen.
Q4. Hoe ongeveer uw levertijd?
A: Over het algemeen, vergt de steekproefbehoeften 7-10 dagen, massaproduktietijd 2-3 weken voor orde meer dan hoeveelheid.
Q5. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.
Q6. Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij 2 jaar vrije garantie aan onze producten aan.
Q7: Hoe maakt u tot onze zaken verhouding op lange termijn en goede?
A: 1. Wij houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om ons klantenvoordeel te verzekeren;
2. Wij respecteren elke klant als onze vriend en wij doen oprecht zaken en maken vrienden met hen, geen kwestie waar zij uit komen.
Producthoogtepunten
Binnenkinglight-LEIDENE van de Lamphuur Videovertoningsmuur P3.91 voor Overleg/Expo/ModelShow Eigenschappen en Voordelen: Slank en Lichtgewichtkabinetsontwerp Matrijs gegoten aluminiumkabinet, het perfecte verbinden zonder hiaten. Gewicht slechts 8kg, gemakkelijk te behandelen. Het snelle sluiten ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.