800 van de LEIDENE van de Netenhelderheid HD het Kabinet van het het Afgietselaluminium Vertoningsp2.5mm AC 110/220V Matrijs
Productdetails
| Kabinetsgewicht: | 4.6kg/Panel | Kabinetsmateriaal: | Matrijzenafgietsel |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | >800nits | Grijze Schaal: | 16bits |
| Vernieuwingsfrequentie: | ≥ 1500Hz | MTBF: | ≥1000 uren |
| Pixelmislukking: | <0> | Voeding: | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Markeren |
hd geleide videomuur,modulaire geleide vertoning |
||
Productbeschrijving
P2.5mm Kleine Hoogte 480x480mm Gietende Binnenhd LEIDENE van het Aluminiumkabinet vertoning voor Vergaderzaal 2-BHD-Tia.pdf
Features&Advantages
♦ Gediplomeerd TUV EMC
♦ Zowel de Voor als Achter Beschikbare Dienst
♦ Hoge Definitie Binnenvertoning
♦ Kleurenuniformiteit van alle tijden
♦ Snelle Installatie en Gemakkelijk Onderhoud
♦ Superieure Elektronische Eigenschappen
♦ Slank, Lichtgewicht en Stil

| Module | |
| Pixelhoogte | 2.5mm |
| Pixeldichtheid | 160.000 pixel/sqm |
| Fysieke Resolutie (W * H) | 96* 96mm |
| Modulegrootte | 240 * 240mm |
| LEIDEN Type | SMD2121 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinet | |
| Resolutie (W * H) | 192* 192mm |
| Afmeting (mm) (W * H) | 480*480mm |
| Kabinetsmateriaal | Gietend Aluminium |
| Kabinetsgewicht | 7kg/panel |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP40 |
| Het scherm | |
| Helderheid | >800nits |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Grijze Schaal | 16bits |
| Vernieuwingsfrequentie | >3840Hz |
| De punt loopt Tarief over | <0> |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 160°/140° |
| Levensduur | ≥100000hrs |
| Machtsconsumptie (avg.) | 640W/m ² |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | ﹣ 20℃~50℃/10%~90%RH |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | ﹣ 40℃~60℃/10%~85%RH |
Appications:



FAQ
1. Hoeveel modellen zijn er in deze reeks?
Ja, voor binnen fijne hoogtehd geleide vertoning hebben wij P1.25mm P1.56mm P1.66mm P1.92 mm.
2. Hoe ongeveer uw garantie?
2 jaar garantie en levenonderhoud
3. Wat is uw levertijd?
Binnen 30 dagen na wij die storting ontvangen.
4. Wat is uw pakket en verschepende manier?
De goederen worden ingepakt met houten geval of vluchtgeval; geleverd door luchtshipping.road te verschepen of overzeese te verschepen
Handelstermijnen
1. Pakket: Houten pakket, Vluchtgeval.
2. Betaling: T/T, 30%-stortingen, 70%-saldo vóór levering
3. Verschepende haven: Shenzhen
4. Garantietijd: 2years
5. levertijd: 20-25 werkdagen
De garantiedienst
- Vrije garantie voor van twee jaar, verlenend de dienst van het levenonderhoud. Bepaalde kosten zullen binnen een redelijke waaier na Th worden geladen
- garantieperiode. Tijdens de garantieperiode, zijn wij verantwoordelijk voor het onderhoud en onderhoud van al binnen gespecificeerd materiaal
- het contract, en om het even welke vervanging of reparatie van om het even welke langs veroorzaakt materiaal of componenten - productontwerp, installatieproces,
- materialen, productkwaliteit en componenten. Zorg ervoor dat het systeem de geplande levensduur bereikt.
- Verantwoordelijk voor technische ondersteuning en versieverbetering van verwante software.
- Tijdens de onderhoudsperiode, als de klant andere transformatiebehoeften heeft, zal ons bedrijf zijn eigen technische voordelen gebruiken
- om te helpen voltooien de klanten het transformatiewerk op een geschikte, snelle en veilige manier.
Producthoogtepunten
P2.5mm Kleine Hoogte 480x480mm Gietende Binnenhd LEIDENE van het Aluminiumkabinet vertoning voor Vergaderzaal 2-BHD-Tia.pdf Features&Advantages ♦ Gediplomeerd TUV EMC ♦ Zowel de Voor als Achter Beschikbare Dienst ♦ Hoge Definitie Binnenvertoning ♦ Kleurenuniformiteit van alle tijden ♦ Snelle ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.