Het openlucht Grote Vaste Teken Waterdichte P10 installeert LEIDEN Vertoningsaanplakbord voor Reclame
Productdetails
| Pixelconfiguratie: | SMD 3535 | Moduledimensies: | 256*256/320*320 |
|---|---|---|---|
| Comité Afmetingen: | 960*960 per kabinet | Comité Materiaal: | Staal/Aluminium |
| Gewicht (kg/m2): | 65/45 | Contrastverhouding: | 2,000:1 |
| Oorsprong: | CHINA | Vertoningsformaat: | Van de LEIDENE de Vertoning PUNTmatrijs |
| binnen of openlucht: | Openlucht | LEIDENE Spaander: | Nationstar |
| De kleur van de buisspaander: | Volledige Kleur | Gebruik: | Openlucht, Adverterende Raad |
| Het schermafmeting: | Aangepaste Grootte | Pixel: | 10mm, 8mm |
| Vertoningsfunctie: | Video, animatie, grafiek | Helderheid: | 5500-6500nits |
| Garantie: | 2 jaar | Productnaam: | Outdoor Full Color Advertising P4 P5 P6 P10 LED Billboard Display |
| Modulegrootte: | 320*160mm | levensduur: | 100000hours |
| Toepassing: | Openlucht Geleide Reclame |
Productbeschrijving
Het openlucht Grote Vaste Teken Waterdichte P10 installeert LEIDEN Vertoningsaanplakbord voor Reclame9-BOF-B-Tia.pdf
Het Aanplakbord die van SMD 3535 het Geleid Staal van het Vertoningsscherm P8 P10/Aluminiumcomité adverteren heeft goede uniformiteit, goede stabiliteit en goede waterdicht, is het geworden meer en meer populair op de markt voor zijn redelijke prijs en goed vertoningseffect
Het openlucht Grote Vaste Teken Waterdichte P10 installeert van het LEIDENE de Eigenschappen Vertoningsaanplakbord:
1.Even het onze openlucht LEIDENE vertoningspaneel met het glad ontwerp en lichtgewicht komt. Het voegt niet op veel gewicht bij de uw voorgevellading toe. De lichtgewicht LEIDENE vertoningspanelen helpen in het drukken van uw installatiekosten en tijd.
2.Front en de achter toegelaten dienst. De eenvoudige en snelle vervanging op defecte leiden toont module. Verminderde gevaarlijke tijd.
3.Concave, Convex met om het even welke hoeken
4.Many toepassingen: beurscentra, douane, stadions, studio, winkelcomplexxen, spoorwegen, luchthavens, havens, hoge manier, commerciële reclame, busstation, vermaakgebeurtenissen, commerciële ondernemingen.
Het openlucht Grote Vaste Teken Waterdichte P10 installeert van het LEIDENE de Parameters Vertoningsaanplakbord:
| Model | Bof-10 |
| Fysieke Hoogte | 10 mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 3535 |
| Pixeldichtheid | 10.000 pixels/m ² 12.280 pixel/paneel |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 320 × 160 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960 × 960 × 150 |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 3 × 6 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 32 × 32 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 128 × 96 |
| Comité Materiaal | Staal/Aluminium |
| Gewicht (kg m ²) | 65/45 |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleur | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360 W /panel |
| Max Power Consumption | 900 W /panel |
| Helderheid | >6.500 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Verticale het Bekijken hoek | 160° |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20℃ - 50℃/10% - 90% |
| Opslagtemperaturen/vochtigheid | -20℃ - 50℃/10% - 90% |
Het openlucht Grote Vaste Teken Waterdichte P10 installeert van het LEIDENE de Gevallen Vertoningsaanplakbord:



Ongeveer ons:

De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd, begon in Shenzhen in 2005, een fabrikant van wereldklasse van technologisch geavanceerde LEIDENE vertoningen, die zich op hoge eind professionele klanten concentreren onder binnenlandse en overzee markten. BAKOVISION kan volledig het kleermakerswerk van OEM, ODM, creatieve LEIDENE verstrekken modellen naast van de standaard LEIDENE schermen.
FAQ:
Q1. Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
A: Wij zijn een professionele geleide het schermfabrikant in Shenzhen, China.
Q2. Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T of Western Union 30% als storting, en 70% vóór levering. Wij zullen u de foto's van de producten en de pakketten tonen alvorens u het saldo betaalt.
Q3. Verstrekt u steekproeven? is het extra vrij of?
A: Wij kunnen de steekproef verstrekken als wij klaar delen in voorraad hebben, maar de klanten moeten de steekproefkosten en de koerierskosten betalen.
Q4. Hoe ongeveer uw levertijd?
A: Over het algemeen, hangt de steekproefbehoeften 3-5 dagen, de behoeften van de massaproduktietijd 1-2 weken in bestelling af hoeveelheid.
Q5. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door overzees. Het vergt gewoonlijk 28-35 dagen om aan te komen. Ook facultatieve luchtvaartlijn en uitdrukkelijke levering.
Q6. Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij jaar 2-5 garantie aan onze producten aan.
Q7: Hoe maakt u tot onze zaken verhouding op lange termijn en goede?
A: 1. Wij houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om ons klantenvoordeel te verzekeren;
2. Wij respecteren elke klant als onze vriend en wij doen oprecht zaken en maken vrienden met hen, geen kwestie waar zij uit komen.
Q8: Hoe kan ik technologiesteun krijgen?
A: 1, zullen wij in onze fabriek opleiden en zullen video voor het tonen verzenden. De opleiding omvat systeemgebruik, systeemonderhoud en materiaalbescherming.
Producthoogtepunten
Het openlucht Grote Vaste Teken Waterdichte P10 installeert LEIDEN Vertoningsaanplakbord voor Reclame9-BOF-B-Tia.pdf Het Aanplakbord die van SMD 3535 het Geleid Staal van het Vertoningsscherm P8 P10/Aluminiumcomité adverteren heeft goede uniformiteit, goede stabiliteit en goede waterdicht, is het ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Verhuur LED-display P3.91 – 500 x 1000 mm gegoten kast, Quick Lock, 7680 Hz, voor podium en concert
LED-videopaneel is ontworpen voor verhuur- en podiumtoepassingen en heeft pixelafstanden van 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm en 3,91 mm als optie. Het ontwerp van de magnetische module en de modulaire voedingseenheid zijn zeer eenvoudig voor onderhoud op locatie.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.