500x500mm SMD1921 P3.91 Openluchthuur LEIDENE Vertoning voor Overleg
Productdetails
| Kabinetsafmeting: | 500x500mm | Certificaten: | Ce RoHS & UL |
|---|---|---|---|
| Levensduur: | 50,000hours | Controlesysteem: | Novastar of Linsn |
| Geleide spaander: | Epistar, Cree, Nichia | Voeding: | Meanwell |
| Kabinetsmateriaal: | Aluminium het gieten | ||
| Markeren |
P3.91 openluchthuur LEIDENE vertoning,SMD1921 openluchthuur LEIDENE Vertoning,500x500mm Openluchthuur LEIDEN Comité |
||
Productbeschrijving
Lichtgewicht 500x500mm Comité P3.91 Openluchthuur LEIDENE Vertoning voor Overleg
P3.91 Openluchthuur LEIDENE Vertoningseigenschappen:
1. lichtgewicht: 8kg slechts per paneel;
2. Naadloze verbinding: wegens precisie van het gieten van kabinet, na het assembleren is er geen hiaat in beeld bij allen;
& 3 die. snel demonteren assembleren: wegens uniek snel slotontwerp, 2 seconden voor het assembleren van één paneel;
4. Uitstekende beeldkwaliteit: hoog contrastrantsoen van ongeveer 2000:1, perfecte kleurenuniformiteit zelfs onder lage helderheid;
5. Zeer stil, geen lawaai bij allen tijdens het werken;
Waarom kies BAKOVISION?
1. meer dan 10 jaar ervarings in de geleide vertoningsindustrie, hebben wij de meeste begaafde ingenieurs om beste producten voor onze cliënten te ontwerpen;
2. De „klant eerst“ is ons geloof. Wij beloven om beste producten met de goede dienst voor onze cliënten aan te bieden;
3. Hoogste kwaliteitsmachines om hoogste kwaliteitsproducten te maken;
4. De strikte verwerkingsprocedures maakt perfect product. Elke productieprocedure, hebben wij QC om de kwaliteit te controleren;
5. De concurrerendste prijs maakt onze geleide vertoningen is afordable;
6. Normaal 2 jaar garantie, zelfs kunnen wij 3 jaar aanbieden garantie als onze cliënten nodig hebben;
7. Voor zeer belangrijke partners, kunnen wij financieringskrediet aanbieden;
P3.91 Openluchthuur LEIDENE Vertoningsbril
| Bor-I-3 | |
| Fysieke Hoogte | 3.91mm |
| Pixelconfiguratie | SMD1921 |
| Pixeldichtheid | 65536 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 250 × 250/250×500 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500 × 500 × 80 |
| 500 × 1000 × 80 | |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 2 × 2 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 64×64/64×128 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 128×128/128×256 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 9/ 15 kg/panel |
| Gray Scale | 14-16 beetje |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 75 /150 W/m ² |
| Max Power Consumption | 225 /550 W/m ² |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -30ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Helderheid | >5000 neten |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100, 000 Uren |
| Max Stacking | 10-20pcs |
| Max Hanging | 10-20pcs |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 65/IP 54 |
| Aftastenmethode | 1/16 Aftasten |







Producthoogtepunten
Lichtgewicht 500x500mm Comité P3.91 Openluchthuur LEIDENE Vertoning voor Overleg P3.91 Openluchthuur LEIDENE Vertoningseigenschappen: 1. lichtgewicht: 8kg slechts per paneel;2. Naadloze verbinding: wegens precisie van het gieten van kabinet, na het assembleren is er geen hiaat in beeld bij allen;& 3 ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.