8kg/van het de Vertoningsscherm van het Eenheids ontruimt de Interne Geleide Stadium Huur P2.98 Levendig Beeld
Productdetails
| Pixelpitch: | 2.98mm | Pixeldichtheid: | 112896 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Kabinetsresolutie: | 168*168px | Helderheid: | >1200nits |
| Drijfmethode: | 1/22 Aftasten | Het kader verfrist zich: | ≥ 60Hz |
| Markeren |
het stadiumachtergrond geleide scherm,het overleg geleide scherm |
||
Productbeschrijving
De lichtgewicht LEIDENE van het de Huurstadium van 8kg/unit Binnenvertoning P2.98 ontruimt Beeldkwaliteit het Elimineren
Binnen volledige de kleurenvertoning die van SMD de recentste generatietechnologie, 112607 punten per vierkante meter gebruiken. Voldoe klanten aan vereisten. De hoogte verfrist frequentie: Gebruikend de recentste technologie, maakt tot gebruik de gewone algemene constante huidige (qure aandrijving) LEIDENE vertoning met hoge vernieuwingsfrequentie. Elimineer het schermtrilling, spoor van de opera.
Zeer belangrijke Eigenschap
1. Facultatief van Convexe Gevormde, Concave Gevormd en de Golf Gevormde schermen;
2. Facultatief van de Voordienst en de achterdienst;
3. Het voorontwerp van de de dienstmodule, gemakkelijk voor onderhoud;
4. Uiterst dichte meningsafstanden en meningshoeken;
5. Snel slotsysteem die snel optuigen toestaan;
6. Stille verrichting;
7. Uitstekend thermisch beheer;
8. Lichtgewicht en naadloos;
9. Toepassing: Huur/Vast.
Toepassing: Reclame LEIDENE Vertoning, Stadiumprestaties, Winkelcomplex LEIDENE Vertoning voor Embleem die etc. tonen.
Specificatie
| Model | IRA-2,98 |
| Pixelhoogte | 2.98mm |
| Pixeldichtheid | 112896 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD2121 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 500*500mm/500*1000mm |
| Kabinetsresolutie | 168*168px/168*336px |
| Kabinetsgewicht | 8kg (13kg) |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP40/IP21 |
| Helderheid | >1200nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/22 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 320w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10%/50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥50000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |
FAQ
1: Wat is de garantie van uw geleide vertoning?
A: Wij bieden 2 jaar van warranty.and aan de levensduur van het meer dan 100000 urenscherm
2: wat is uw betalingstermijn? Hoe lang het neemt aan levering?
A: Wij gewoonlijk accapt T/T of L/C.both van hen zullen vooraf minstens 30%-storting, en de rest van 70% zal betaald vóór levering. De levertijd is gewoonlijk dag 20
3: Hoe kunt u de geleide kwaliteit van het vertoningsproduct verzekeren?
A: Vóór verzending, hebben alle schermen het verouderen test.and wij dan ook waterdichte test hebben en test, schudden verzekeren de producten vervoersveiligheid en normaal gebruik kunnen.
4: Wat is uw pre-sale en post-verkoopdienst?
A: Voor pre-sale de dienst, hebben wij professioneel verkoopteam en technisch team, die bereid zijn om uw vraag binnen 24 uren te beantwoorden.
Voor de post-verkoopdienst, zullen wij u hoe te opdragen installeren, hoe te gebruiken hoe te om gebroken te veranderen moudles, en wij kunnen technicals naar uw land ook verzenden, in het algemeen, zal onze geleide vertoning geen groot probleem hebben, kunt u rusten verzekerd om te kopen.


Producthoogtepunten
De lichtgewicht LEIDENE van het de Huurstadium van 8kg/unit Binnenvertoning P2.98 ontruimt Beeldkwaliteit het Elimineren Binnen volledige de kleurenvertoning die van SMD de recentste generatietechnologie, 112607 punten per vierkante meter gebruiken. Voldoe klanten aan vereisten. De hoogte verfrist ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.